Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Messiah of Might and Magic: Elements - recenzja

32 postów w tym temacie

W wresję na konsolę nie grałem, ale odczuwam mieszane uczucia, czytając tą recenzję, gdyż wersja na PC mi się podobała. Grafika była miła dla oka, rozgrywka niewymagająca lecz przyjemna, fabuła wciągająca a przyjemność z gry duża. Szkoda wiedzieć, że wersja na konsole wyszła tak sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda gra jest inna. Jak dla mnie jest to rewelacyjna produkcja (oczywiście na PC). Szufladkowanie wydaje się nie mieć żadnego uzasadnienia. Może rzeczywiście na konsoli widać to wszystko o czym jest mowa w recenzji. Jeśli komuś aż tak bardzo zależy na prawdziwym RPG to niech sam sobie taką grę zrobi, albo rozłoży plansze i figurki... Z perspektywy gracza cala rozgrywka w Dark Messiah jest oczywiście moim zdaniem "mistrzostwem", oczywiście gra jest wybitnie krótka, ale gra sie bardzo przyjemnie i co ciekawe równie chętnie się do tego tytułu wraca. Odnoszę wrażenie, że to nie recenzja tylko krytyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

e414 ----> Dla Ciebie jest to rewelacyjna produkcja, dla mnie taka nie jest, szczególnie wersja na konsolę. Wiadomo jak jest z opiniami każdy ma inną. Swoją uzasadniłem w recenzji, a że jest ona krytyczna? Sorry ale nie widzi mi się głaskanie i wychwalenie produkcji, która jest po prostu słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi gra bardzo się podobała. Kiedy grałem na starym kompie bez pzerwy się przycinała, ale kiedy dostałem nowy, to przeszedłem ją trzy razy (na wszystkie możliwe sposoby) no i na hig detalach i grafika naprawdę była ładna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi też się Mroczny mejsasz:p spodobał, a teraz glupie pytanie bo wypadlem niestety z rynku giercowego. Kiedy ten dodatel bedzie na komputer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę kupiłem, przeszedłem i... nie zgadzam się z recenzją! Pomimo pewnych wad na Xboxie gra się bardzo dobrze. Gra wcale też nie jest odczówalnie słabsza od wersji PC, fabularnie też znaqcząco nie odstaje... Więc nie rozumiem czemu rencenzent się tak nad nią pastwi.

Ok, grafa już czuć, że trącona czasem (choć dalej wygląda naprawdę nieźle - poza roślinnością), ale grywalność wcale nie jest słaba. Jak sie napinać, ze ta gra jest taka fuj to wersja PC powinna dostać z 6/10 a nie 8-9/10...

Ja tam polecam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę kupiłem, przeszedłem i... nie zgadzam się z recenzją! Pomimo pewnych wad na Xboxie gra się bardzo dobrze. Gra wcale też nie jest odczówalnie słabsza od wersji PC, fabularnie też znaqcząco nie odstaje... Więc nie rozumiem czemu rencenzent się tak nad nią pastwi.

Ok, grafa minimalnie trącona czasem (choć dalej wygląda naprawdę dobrze - poza roślinnością), ale grywalność wcale nie jest słaba. Jak się napinać, że ta gra jest taka fuj, to wersja PC powinna dostać z 6/10 a nie 8-9/10...

Ja tam polecam:-)

Jak dla mnie 8/10:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gralem w podstawke i do pewnego momentu mi sie podobala, pozniej troche przynudzala a nie mialem czasu grac wiec poleciala. Chyba teraz zagram i jak nie znudzi mi sie po tygodniu to zastanowie sie nad dodatkiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować