Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age - gra, na którą wszyscy czekali?

45 postów w tym temacie

No, ja czekam zniecierpliwiony. W moim przypadku jeszcze żadna gra BioWare mi się nie podobała. Tak więc... pozostaje mi wyczekiwać na next info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo czekam tę grę i mam duże oczekiwania względem niej. Już dawno nie było RPG od BioWare robionego z myślą o pc''tach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim, to nie za bardzo by dogodzili. Ale całkiem niezłym smaczkiem byłoby zrobienie czegoś takiego, że można grać, np. kliknij i zapomnij, czy jakiś porządny system walki. Świetnym pomysłem byłaby taka podziałka w sterowaniu, trybach gry. ;P
Świetnym udogodnieniem byłoby takie coś, żeby gra nie odstraszała wielkością... :)
Tego oczekuje od DA! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiadomo, wszystkim się nie dogodzi. tym bardziej gry ze stajni BioWare''u nigdy do prostych nie należały, a taka ostatnio jest tendencja, na upraszczanie rozgrywki, co imho jest beznadziejne. oczywiście są od tego wyjątki mniejsze lub większe, ale jeśli mamy DA traktować jako godnego następce BG i wierzyć w to... to będziemy mieli hit na 100% ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na tak gre juz od.. no ładnych paru lat. BioWare zawsze stawało na wyskości zadania - czasem moze nie powlalali tytulem, ale nie machali reka na swoje produkcje. Boje sie tylko tych szumnych zapowiedzi -"najlepsza gra cRPG!" i "na nia wszyscy czekali". Reklama reklama i PR PRem, ale jakos zawsze budzi to moje obawy....
Oby sie nie sprawdzily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli to co twórcy tzn. BioWare zapowiada okaże się prawdą to znaczy że może nawet Dragon Age będzie lepszy od Boldur''s Gate tak mówią twórcy ale mi się wydaję że szykuje się hit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 13:19, mareklamparski napisał:

myślę że grywalność będzie porównywalna jak do Baldurs Gate II.
Może zostać grą RPG roku!!!!!!



Zgadzam się z Tobą :D ja sam gram w BG2 do dziś

BTW: ja na firmie BioWare się jeszcze nie zawiodłem ... poczekam zobaczę , i na pewno zagram w gierkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Kto jak kto, ale oni może zrobią grę idealną. Ale co to znaczy ideał? Nigdy nie będzie tak, że dogodzi się wszystkim. Tak się po prostu nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 13:42, Aiglon napisał:

ale jakos zawsze budzi to moje obawy....
Oby sie nie sprawdzily.


nie kracz! :P
równie dobrze można powiedzieć, że skoro mało pokazują, to znaczy że nie mają co o grze pokazać, bo jest słaba...
ale należy pamiętać, że to jednak BioWare. czy oni nas kiedyś zawiedli? mnie na pewno nie. 3mam kciuki za te produkcję i czekam z utęsknieniem marca przyszłego roku! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Bio Ware nie pracuje tak jak nad BG1 z Black Isle bo wtedy mogło by być jeszcze lepiej niż ma być ale kto wie.... Nigdy sie na Bio nie zawiodłem (chociaz nie był taki 1 raz jak anulowali produkcje BGIII ale ponoc wznowili??) tak czy siak Dragon Age będzie cool (na pewno sobie kupie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na każdym forum o grach znajdzie się temat że stare było lepsze, a więc przynajmniej dla tych wszystkich co w tych wątkach wypowiadają się w takim tonie że kiedyś to było cudnie a teraz jest lipa, Dragon Age jakie by nie było, nigdy nie będzie wystarczająco dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować