Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalna lista gier World Cyber Games 2008

43 postów w tym temacie

Prawda jest taka, że WCG z roku na rok robi coraz więcej dla kasy a coraz mnie dla graczy. Coraz więcej z turnieju na turniej jest promowania nowych platform do gier zamiast przemyślanego wybierania tych najbardziej odpowiednich. Znowu podobnie jak w poprzednim roku nie ma duela 1vs1 a za to jest aż 4 strategie i tylko jeden FPS-CS 1.6. Za to oprócz tego jest jakiś MMO nie wiadomo skąd-Red Stone(przebił nawet World of Warcraft). W tym roku lista tych gier dla WCG jest tragiczna.............;////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lista według mnie lista jest OK, choć nie rozumiem obecności kilku gier.

Głównie chodzi mi na przykład o taką Fifę 08 - wiem, że jest to bardzo popularna seria gier, ale jednak PES zbiera lepsze noty i grono fanów też ma spore. Dziwi mnie też obecność gry na komórkę... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zróbmy w Polsce inne mistrzostwa! Zaproponujemy listę, zasady, może sponsorzy się znajdą. Nadal nie rozumiem dlaczego ludzie nie starają się pójścia w reklamowanie esportu w naszym kraju i w ogóle w Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 15:22, Galadin napisał:

Zróbmy w Polsce inne mistrzostwa! Zaproponujemy listę, zasady, może sponsorzy się znajdą.
Nadal nie rozumiem dlaczego ludzie nie starają się pójścia w reklamowanie esportu w naszym
kraju i w ogóle w Europie.


No jak to nie? Heyah? Logitech? Mało, to fakt, ale początki łatwe nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mało tego... Co prawda pierwszy raz w życiu widzę listę gier tego turnieju, ale po takim konkursie spodziewałem się większej gamy tytułów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do ludzi co narzekają na brak wh40k - wiele osób skarży sięna straszny brak balansu w tej grze i głównie dlatego nie ma tej gry na WCG.
Dziwi mnie za to nieobecność CoD''a4 :o Ta gra wypiera CS''a (lepszy tryb S&D :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zróbmy w Polsce inne mistrzostwa! Zaproponujemy listę, zasady, może sponsorzy się znajdą.
> Nadal nie rozumiem dlaczego ludzie nie starają się pójścia w reklamowanie esportu w naszym
> kraju i w ogóle w Europie.

PGA, HEYAH, LOGITECH,ADACTION i wiele innych ostatnio był nawet pomysł, żeby uznać esport w Polsce za sport podobnie jak to jest teraz w Danii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 14:45, Vojtas napisał:

> Za co 1? Jest błąd w newsie? Czytam i nie widzę :/

Za to, że nie jesteś e-sportowcem. Ergo, nie jesteś wiarygodny i kółko się zamyka. ;))

Bo te dwa lata niemalże codziennego stawiania się na treningi klanowe w Guild Wars i organizacja turniejów to się nie liczą...

A ić Pan... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie podoba mi się ta lista. Powinien być PES zamiast fify. Oprócz tego dawn of war i jakiś FPS 1na1 (q4 albo chociaż ut3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie CoD4? Gdzie Dawn of War? Dlaczego GoW wyleciało z listy na rzecz Halo3? Ta lista to jakieś lekkie nieporozumienie:/

BTW. Podobno jacyś organizatorzy (chyba właśnie WCG) wpadli na pomysł stworzenia swoistego biatlonu, tzn. gracze musieliby trenować granie nie w jedną grę ale w pięć! Ręce opadają i coś jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować