Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo gorący towar w Platynie!

97 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2005 o 12:38, DARO GOTHIC napisał:

Diablo 2 w platynowej kolekcji ?? Taki szajs ??!! Do platyny powinny trafiać dobre gry a nie takie szajsy jak rzadko .


lol
co ty gadasz ?
Seria Diablo to klasyk wśród gier ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW - co prawda mam DiabloII, ale chyba kupię jeszze raz... Płytka mi się przetopiła trochę w czytniku, ale wymienić już nie mogłem (minaeły 3 m-ce) :]. Fajnie, że teraz tak tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, Diablo2 mam i przeszedłem ale z pewnym niedosytem- no bo od takiej gierki chciało by się więcej i więcej i więcej i więcej i wieęcej ufff,,,,a podobno D1 jest krotkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżu Kolczasty!!! Jak fajnie!!! Nie mogę się doczekać...CDPROJEKT is da best...yeah yeah yeah :) Oj panie, warcraft III i antologia blizzarda? Oj panie, bydzie sie działo, łoj bydzie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 13:30, penny napisał:

a nie daloby sie samego LOD''''a wypuscic??? mam d2 - od dawna. chcialem znowu pograc, ale tak troche dretwo bez dodatkow
z LOD.

Wlasnie, ja tez bym chcial np. sam dodatek do Warcrafta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pyTanko bo grałem swojego czasu na BN a później jakoś tak coś nie poszło i przestałem gdy chciałem wrócić do gry zapomniałem loginu i hasła....da się coś w tym krytycznym wypadku zrobić...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 21:00, Mar0 napisał:

Ja mam takie pyTanko bo grałem swojego czasu na BN a później jakoś tak coś nie poszło i przestałem gdy chciałem wrócić do
gry zapomniałem loginu i hasła....da się coś w tym krytycznym wypadku zrobić...?


tam jest mechanizm do odzyskiwania hasla i loginu - jesli oczywiscie przy zakladaniu konta podales poprawny adres e-mail. zreszta i tak pewnie twoje konto juz nie istnieje. z tego co pamietam one sa usuwane po 30 dniach nieuzywania (a moze po 90 - juz nie pamietam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W opisie Diablo2 (tego z pre-ordera) jest napisane:
Gra dostępna jest w polskiej wersji językowej wraz z mousepadem oraz specjalną ścieżką dźwiękową (Audio CD) w komplecie.

To pewnie stary opis, ktory dotyczyl "kartonowego" wydania gry. Jak to sie ma do obecnego wydania w PK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować