Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Mam dwa pytanka odnośnie asortymentu: czy ty Aniu możesz mi wyjaśnić bądź któryś z gramowiczów czy ta winda 7 jest normalną wersją nie żadnym upgradem lub coś w tym stylu: http://www.gram.pl/sk6_8gnrHeq3_MS_Windows_7_Home_Prem_64_bit_Polish_1pk_DVD_OEM.html?utm_source=ceneo&utm_medium=link&utm_campaign=sklep

Póki co to wyróżnia się tym iż nie ma boxa, a płyta jest tylko w kopercie tak?

Natomiast po powiększeniu zdjęcia mogę przeczytać w opisie iż jest to cytuję: "pakiet OEM system builder przeznaczony WYŁĄCZNIE dla firm typu system builder" czy to oznacza że ja jako osoba fizyczna nie mogę kupić tej wersji systemu czy też jest on przeznaczony dla firm?

Pytanie drugie

Jak u was wygląda sprawa gwarancji na sprzęt komputerowy, a konkretnie na ten sprzęt http://www.gram.pl/sk8_8Q7fG,i1_HIS_ATI_Radeon_HD6870_1024MB_DDR5_256bit_DVI_HDMI_DP_PCI_E_920_4480_wer_OC_TURBO.html

Dajmy na to psuje się, odsyłam do was sprzęt czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 21:21, bugs14 napisał:

Aniu, a w jakiej cenie przewidujecie edycję Jaj ze Stali? Bo 269.99 od Ultimy i Muve
to "trochę"... dużo ;) Na cenę Wieśka się zgodzę :) Ew. do tych 250 zł ;)

Generalnie cena jaj ze stali jest relatywnie wysoka. Muszę przeanalizować ofertę z Cenegi i zobaczyć, czy nas stać na niższą cenę niż konkurencja i jaki będzie na to popyt, itp. itd.
Takie pre-ordery lubię rozpracowywać i zakładać w spokoju, dziś miałam priorytet pod hasłem wysyłka Retribution i Króla Artura + dopilnowanie statusu wysyłki reszty pre-orderów z tego tygodnia (np. Rift na styk jutro do nas wjedzie, a Pokemony raczej w piątek - w takich sytuacjach wyższym priorytetem są bieżące wysyłki niż pre-ordery majowe) + przygotowanie do wysyłki DA 2, założenie w sklepie produktów z back katalogu (reedycje), które wjechały do magazynu w tym tygodniu.

Dnia 02.03.2011 o 21:21, bugs14 napisał:

I tak zauważyłem, że ktoś Cię... "zezłościł" :P

Isilothar zajmuje się u nas całym działem konsolowym, a ja tylko pecetowymi grami + czuwaniem nad multiplatformowymi.
Dział kadr nam kazał wykorzystać zaległe urlopy do końca marca, więc Isi musiał pójść na 2 tygodnie na urlop.
To było żartem napisane, mus jest mus :)
Cholernie mi go brakuje, nie poruszam się po tematach konsolowych tak biegle jak on, itp. itd. a robotę trzeba odwalić.
Jak dobrze, że karty PSN 100 zł mają takie krótkie proste kody - szybko się je wklepuje :)

A ten post, że mu już nigdy nie dam zgody na urlop wynikał z tego, że w trakcie odpowiadania na Wasze posty (zaległa robota, powinnam na forum w ciągu dnia zaglądać, ale nie mam czasu) rozgotowałam ziemniaki na kolację dla mojego faceta :)

Trzeba mieć właściwe priorytety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 21:42, Piotrbov napisał:

A propos. Czy to normalne, że na karcie produktu Pokemonów planowa wysyłka jest 7 marzec,
a na karcie mojego zamówienia, jest napisane "zostanie wysłane 3.3.2011"


Jest wciąż taki bug po naszej stronie, że użytkownikowi wyświetla pierwotną datę - datę wysyłki z momentu wysłania próśb o potwierdzenie zamówienia, a nie aktualną datę wysyłki (którą zmieniłam dziś po 14:00, a maile z prośbą o potwierdzenie wysłały się w ostatni czwartek, 24.02.2011).
Obiecuję, że bug naprawimy.

Jeśli chcesz zrezygnować z zamówienia, a już je opłaciłeś, to napisz do DOK - zwrócimy Ci pieniądze.
Szansa na to, że Pokemony wjadą jutro wynosi 1%, w piątek - 20%, w poniedziałek - 90%.
Dziś nam wysłali towar z magazynu w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 22:58, akne napisał:

Jeśli chcesz zrezygnować z zamówienia, a już je opłaciłeś, to napisz do DOK - zwrócimy
Ci pieniądze.
Szansa na to, że Pokemony wjadą jutro wynosi 1%, w piątek - 20%, w poniedziałek - 90%.
Dziś nam wysłali towar z magazynu w Niemczech.


Na zrezygnowanie z zamówienia już za późno ;) Zamówiłem specjalnie w Polsce bym miał grę już na weekend, a tak to bym na amazonie zamówił i jutro by mi wysłali i bym na środę max czwartek miał, a teraz jakoś nie chcę mi się wymyślać różnych strategii ;) Ale prawdopodobnie skontaktuje się z DOK''iem, by mi zmienili odbiór osobisty, chyba, że w piątek dostaniecie już gry, by na poniedziałek doszły.
Od wtorku do czwartku mam zajęcia aż do 20...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że znów zawracam głowę, ale mam dwa ostatnie pytania:
1. AC: Brotherhood codex jest gdzieś jeszcze do nabycia?
2. Jeśli status mojego zamówienia jest taki: anulowane (przez pracownika sklepu), to jeśli zdarzy się cud od Ubisoftu i starczy codex''u, to wyślecie go czy moje zamówienie zostało już usunięte z serwerów i musiałbym składać nowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 20:52, akne napisał:

W sumie strasznie mało kolekcjonerek dostaliście. Myślałem, że jakieś 200 a tu 50 Oo BTW. Mimo wszystko dzięki za starania, wiem, że robisz naprawdę duuużo.
@montixl10 Szukaj w marketach, albo koło tygodnia po premierze w sklepach internetowych jakby ktoś nie odebrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem u Was w sklepie chyba w styczniu Dragon Age 2 Signature Edition za pobraniem, paczkę już potwierdziłem, czy jest możliwość zmiany zapłaty "za pobraniem" na przelew z banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem właśnie CE Retribution i jestem trochę zawiedziony. W pudełku są tylko 4 kody DLC (brakuje dla 2 ras - orków i tyranidów). Strona nic o tym nie mówiła, że nie będzie wszystkich... Czuję się trochę oszukany, bo wygląda na to, że zachodnia wersja miała wszystkie. Czy jednak jest inaczej i zachodnia ma to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2011 o 13:23, Arcling napisał:

Dostałem właśnie CE Retribution i jestem trochę zawiedziony. W pudełku są tylko 4 kody
DLC (brakuje dla 2 ras - orków i tyranidów). Strona nic o tym nie mówiła, że nie będzie
wszystkich... Czuję się trochę oszukany, bo wygląda na to, że zachodnia wersja miała
wszystkie. Czy jednak jest inaczej i zachodnia ma to samo?

http://www.gram.pl/sklep/pc/warhammer-40-000-dawn-of-war-ii-retribution-edycja-specjalna
W opisie podaliśmy, jakie DLC są w środku:
"ekwipunek bojowy Chaosu, ekwipunek bojowy Eldarów, ekwipunek bojowy Gwardii Imperialnej, ekwipunek bojowy Kosmicznych Marines"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odpisać. Na karcie produktu w gramie jest napisane, że w Edycji Specjalnej dodawana są kody na zestaw ekwipunku dla 4 ras: http://www.gram.pl/sk1_8QniG,68_Warhammer_40_000_Dawn_of_War_II_Retribution_Edycja_Specjalna.html.
Cyt:
Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution - Edycja Specjalna zawiera:

...
4. kartę z kodami DLC: ekwipunek bojowy Chaosu, ekwipunek bojowy Eldarów, ekwipunek bojowy Gwardii Imperialnej, ekwipunek bojowy Kosmicznych Marines


Nie wiem jak jest wszędzie na zachodzie, ale w kilku miejscach jak patrzyłem - np. Gamestop czy Steam - oferowane są różne kody, ale zazwyczaj na ekwipunek dla pojedynczych ras. DLC z zestawami dla wszystkich ras - "Complete Race Pack" - można kupić za pośrednictwem Steam za trochę ponad 4 Euro.

Edit: skład edycji kolekcjonerskiej na zachodzie jest nieco inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2011 o 23:36, montixl10 napisał:

1. AC: Brotherhood codex jest gdzieś jeszcze do nabycia?

Nie wiem, idź do Empiku lub MM w okolicach premiery - to będzie najpewniejsze wyjście.

Dnia 02.03.2011 o 23:36, montixl10 napisał:

2. Jeśli status mojego zamówienia jest taki: anulowane (przez pracownika sklepu), to
jeśli zdarzy się cud od Ubisoftu i starczy codex''u, to wyślecie go czy moje zamówienie
zostało już usunięte z serwerów i musiałbym składać nowe?

Zamówienie jest w archiwum jako "anulowane". Gdybyśmy jakimś cudem dostali więcej kodeksu, to wyślemy maile do osób mających anulowane zamówienia z powodu braku dostępności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, czyli wszystko jasne. Wcześniej opis inaczej wyglądał, gdy zamawiałem była mowa tylko "o karcie z DLC" (tak jak na grafice z zawartością), więc stąd moje przypuszczenie, że było ich 6 a nie 4. W każdym razie mała strata w porównaniu z zachodnią, bo koszulka, dla której chciałem tą wersję, jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! A ja chciałbym się dowiedzieć, czy w podstawowej edycji Assassin''s Creed Brotherhood, tej za 119,99 otrzymam:
Zamawiając ten tytuł przed premierą dodatkowo otrzymasz dostęp do ekskluzywnych dodatków:

* Postać do trybu multi: The Officer
* Postać do trybu multi: The Harlequin
* Misja dla pojedynczego gracza: Trajan Market
* Misja dla pojedynczego gracza: Aqua Gears
* Steelbook z wizerunkami wszystkich bohaterów serii Assassin’s Creed.

U konkurencji ten zestaw kosztuje tą samą cenę. Chciałbym to wiedzieć, ponieważ wolę dać zarobić wam, jeśli będziecie oferować to samo. Ale jeśli za tą samą cenę dostanę 5 świetnych bonusów to wolę oczywiście tą edycję. Czy już wiadomo co będzie u was dostępne? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, widzę Aniu że wystawiliście już Jaja ze Stali ;)
Ja jednak pozostaję przy podstawce, trochę cena za dużo, a EK skradziona z Wiedźmina 2 EK... ehh, ci Amerykanie... potem będą mówili, że to my od nich ukradliśmy... eee... co ja to, a tak, już nic ;)

@oskarsom Jeśli nic nie pisze przy karcie produktu, to prawdopodobnie nie jest to załączone do tej wersji... szkoda, ale zysk dla edycji z figurką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam to jedynie sklep gram.pl ma prawo do sprzedaży EK Wiedźmina 2. ?! Więc jako że przedkładam sobie Wasz sklep ponad inne zgłaszam Ci Aniu, próbe sprzedaży EK Wiedźmina na allegro.
http://allegro.pl/wiedzmin-2-edycja-kolekcjonerska-pl-nowa-folia-i1488627549.html

Nie wiem czy to rzeczywiście narusza tą zasadę, ale wolałem napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować