Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2010 o 19:57, NikiNicoo napisał:

Akne!
Dlaczego preorder EK AC:B na PC podrożał T-T?
Miałem sobie przyjechać z Zakopca, zamówić EK, a tu podrożało.
Dlaczeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeego?


Dlatego, że najprawdopodobniej wzrośnie cena zakupu tej edycji przez sklep gram.pl: moje żródła zaopatrzenia się nie mogą zdeklarować jednoznacznie, więc obecną cenę ustaliłam na podstawie wariantu pesymistycznego.
Tak czy inaczej zachęcam do zamawiania (zamówienie trzeba potwierdzić dopiero 7 dni przed wysyłką), bo bardzo mało tego będzie. Cena bardziej nie wzrośnie, może być tylko o 10 zł mniejsza, jeśli mi się uda zaklepać dobre warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/critical hit!/

Akne!
Dziękuję za bardzo szybką, precyzyjną i przemiłą odpowiedź. Zamówienie już złożyłem. Jeżeli miałabyś wystarczająco dużo wolnego czasu i chęci, o ile to nie stanowi problemu dla Ciebie, byłoby mi niezmiernie miło, gdybyś poinformowała mnie o zmianie cenki forumowo bądź mailowo.
Nie odchodź z gramu! Do tej pory jesteś konsulem, z którym bądź co bądź obcuję najwięcej i pokazujesz kolejny raz, że można na Ciebie liczyć. Dzięki wielkie, za to, że jesteś Akne ;)
Akne
dużo wam tego zostało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 20:19, Arthas97 napisał:

Witam!

Mam pytanie: Czy będzie jeszcze w sprzedaży gra WarCraft 3 Złota Edycje. Proszę o odpowiedź.

http://www.gram.pl/sk5_9AzgGu4_WarCraft_III_Reign_of_Chaos_WarCraft_III_The_Frozen_Throne.html
jest dostępna, wersja angielska, bo niestety w Polsce nie ma obecnie wydawcy tego.
cena adekwatna do kursu EUR, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 20:36, NikiNicoo napisał:

/critical hit!/

Akne!
Dziękuję za bardzo szybką, precyzyjną i przemiłą odpowiedź. Zamówienie już złożyłem.
Jeżeli miałabyś wystarczająco dużo wolnego czasu i chęci, o ile to nie stanowi problemu
dla Ciebie, byłoby mi niezmiernie miło, gdybyś poinformowała mnie o zmianie cenki forumowo
bądź mailowo.


Jeśli klient złożył zamówienie, a potem musimy zmienić cenę na wyższą, to informujemy o tym klientów w osobnym mailu, zanim poprosimy o potwierdzenie zamówienia.
Jeśli cena zmienia się na niższą niż w momencie złożenia zamówienia, to wszystkim zmieniamy cenę na niższą, zwykle nie informujemy ich o tym w osobnym mailu - bo będą widzieć nową niższą cenę w momencie potwierdzania zamówienia.

Dnia 29.07.2010 o 20:36, NikiNicoo napisał:

Nie odchodź z gramu! Do tej pory jesteś konsulem, z którym bądź co bądź obcuję najwięcej
i pokazujesz kolejny raz, że można na Ciebie liczyć. Dzięki wielkie, za to, że jesteś
Akne ;)
Akne


Dzięki, dzięki takim wypowiedziom chce mi się wstawać o 5:45 i wracać do domu o 19 :)

Dnia 29.07.2010 o 20:36, NikiNicoo napisał:

dużo wam tego zostało?


około 60 szt do wyczerpania limitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 21:11, Piotrbov napisał:

Zgadzam się w 100% z NikiNicoo. Gdyby chcieli cię wywalić to powiedz, my się zajmiemy
resztą.

:D
Ale "oni" nie chcą, "oni" mnie szanują i doceniają, tylko już do mnie nie mają cierpliwości, po tym jak mnie szlag trafił po obsuwie wysyłki zamówień na StarCrafta II do Sferisów ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=55968&pid=77) i zrobiłam awanturę. Szlag mnie trafił, bo zawiniły niespodziewane testy na infrastrukturze IT. A uprzedzałam o tej wysyłce wcześniej. Ale podobno nie można było przewidzieć skutków. Efekt motyla, kojarzysz?
Moim zdaniem efekt motyla też można przewidzieć :)

Nevermind. Cholernie mi zależy na zadowoleniu klientów, i to nie są jakieś bzdety marketingowe. Zżyłam się z Wami i zawiedzenie Waszego zaufania jest dla mnie jak zawiedzenie zaufania matki/ojca/brata/siostry.
Nie, dziękuję, nie chcę rozmawiać o takiej dziwnej więzi z psychologiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 21:25, akne napisał:

wcześniej. Ale podobno nie można było przewidzieć skutków. Efekt motyla, kojarzysz?
Moim zdaniem efekt motyla też można przewidzieć :)


No zgadzam się że można przewidzieć, lecz trzeba by mieć tysiące pomysłów co by się stało, gdyby ktoś np. w pewnym momencie kichnął. Jeśli masz te tysiące pomysłów zawsze to gratuluję

Dnia 29.07.2010 o 21:25, akne napisał:

Nevermind. Cholernie mi zależy na zadowoleniu klientów, i to nie są jakieś bzdety marketingowe.
Zżyłam się z Wami i zawiedzenie Waszego zaufania jest dla mnie jak zawiedzenie zaufania
matki/ojca/brata/siostry.


No i tak powinno być wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 21:25, akne napisał:

Ale "oni" nie chcą, "oni" mnie szanują i doceniają

No... I mają szczęście...
Popieram chłopaków w całej rozciągłości - duży plus dla ciebie, Aniu, za fantastyczną robotę, którą dla nas wszystkich robisz. Serce rośnie, że są jednak ludzie, którzy potrafią się zaangażować :)
Jak coś, to daj znać. Na gramie zbierze się nas pewna grupa... Zagrodzimy traktorami drogi, wysypiemy zboże na tory albo coś takiego :D

/offtop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 21:52, szypek26 napisał:

> Ale "oni" nie chcą, "oni" mnie szanują i doceniają
No... I mają szczęście...
Popieram chłopaków w całej rozciągłości - duży plus dla ciebie, Aniu, za fantastyczną
robotę, którą dla nas wszystkich robisz. Serce rośnie, że są jednak ludzie, którzy potrafią
się zaangażować :)
Jak coś, to daj znać. Na gramie zbierze się nas pewna grupa... Zagrodzimy traktorami
drogi, wysypiemy zboże na tory albo coś takiego :D

/offtop


Wiesz, że wystarczy się uśmiechnąć bez powodu, żeby zaczęły się wydzielać endorfiny? :)
http://pl.wikipedia.org/wiki/U%C5%9Bmiech

/end offtop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zamawiając pre-order FIFA 11 na PC jest szansa na otrzymanie jakiegoś bonusu, jak to zwykle bywa w zamówieniach przedpremierowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 21:25, akne napisał:

Ale "oni" nie chcą, "oni" mnie szanują i doceniają, tylko już do mnie nie mają cierpliwości,
po tym jak mnie szlag trafił po obsuwie wysyłki zamówień na StarCrafta II do Sferisów
( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=55968&pid=77) i zrobiłam awanturę.


Anno, w imieniu działu technicznego pragnę poinformować, że jak najbardziej mamy do Ciebie cierpliwość i darzymy Cię wielką sympatią.

pzd
kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwól akne że się nim zajmę ;)

Dnia 30.07.2010 o 12:53, reaper11 napisał:

Po co są CDPunkty i jak mogę je wykorzystać ??


Najprościej mówiąc CDPunkty są to "punkty" wymienne na gry z oferty strony gog.com. Jest to program lojalnościowy firmy CDProjekt. Link do tego http://cdprojekt.pl/cdprogram


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zamówiłem grę w Waszym sklepie, odbiór osobisty w salonie. Przesyłka została wysłana do salonu Jul 29 2010 6:13AM, jak piszę w centrum pomocy, grę mogę odebrać dzień po wysłaniu gry przez magazyn. Mimo to nie dostałem jeszcze mail''a ani sms-a z takową informacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 14:56, Buszmen33 napisał:

Witam, zamówiłem grę w Waszym sklepie, odbiór osobisty w salonie. Przesyłka została wysłana
do salonu Jul 29 2010 6:13AM, jak piszę w centrum pomocy, grę mogę odebrać dzień po wysłaniu
gry przez magazyn. Mimo to nie dostałem jeszcze mail''a ani sms-a z takową informacją.

Wczoraj wystąpił kolejny problem z wysyłką zamówień do Sferisów, ale magazyn zapewnił nas, że dostarczy zamówienia na sobotę.
Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ponawiam pytanie - kiedy wyślecie kody na betę AC: Brotherhood na PS3? Bo część gramowiczów dostała już z innych źródeł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 15:37, Harrolfo napisał:

A ja ponawiam pytanie - kiedy wyślecie kody na betę AC: Brotherhood na PS3? Bo część
gramowiczów dostała już z innych źródeł

W przyszłym tygodniu. Nie odpisywaliśmy wcześniej (konsolami zajmuje się Łukasz), bo nie było nic pewne na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować