Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

>ciah
^^ kiedyś to były dobre czasy, gdy gram.pl był z cdp. Nie było tylu reklam, i była stara ekipa ;) Ale mimo wszystko coś mnie tu trzyma. Może to, ze wychowałem się na tym forum ^^BTW. Jestem dłużej z gramem niż ty, pod względem forumowym i założeniem konta (rok różnicy ponieważ przygoda z gramem zaczęła się od dostania zestawu gier na komunię i rejestrację ich :D a na forum zaczęłem zaglądać po roku, wczesniej wystarczającej wiedzy dostarczał tatko ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 00:25, donard napisał:

>ciah
^^ kiedyś to były dobre czasy, gdy gram.pl był z cdp. Nie było tylu reklam, i była stara
ekipa ;) Ale mimo wszystko coś mnie tu trzyma. Może to, ze wychowałem się na tym forum
^^BTW. Jestem dłużej z gramem niż ty, pod względem forumowym i założeniem konta (rok
różnicy ponieważ przygoda z gramem zaczęła się od dostania zestawu gier na komunię i
rejestrację ich :D a na forum zaczęłem zaglądać po roku, wczesniej wystarczającej wiedzy
dostarczał tatko ^^)


Łomatko, nie dobijaj mię :) Ja tu gadam z dorosłym człowiekiem (tak mniemam), a Ty mi tu terminami walisz, mój procek mi wywalił teraz Twój rok urodzenia: 1996.
Pomylił się chyba? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, że nie na temat, ale Ty o tej porze jeszcze udzielasz odpowiedzi? xD
Normalnie szok, żeby osoba, która opiekuje się sklepem o tej godzinie siedziała i odpowiadała na marudzenie forumowiczów, normalnie podziwiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 00:41, Isildur napisał:

Wybacz, że nie na temat, ale Ty o tej porze jeszcze udzielasz odpowiedzi? xD
Normalnie szok, żeby osoba, która opiekuje się sklepem o tej godzinie siedziała i odpowiadała
na marudzenie forumowiczów, normalnie podziwiam :)


Dla mnie nie ma różnicy, czy się produkuję o tej porze na forum kulinarnym dla freaków, czy w wątku sklepu, w którym pracuję. Jeśli coś wiem i mogę się tą wiedzą z kimś podzielić, to why not.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 00:47, akne napisał:

Dla mnie nie ma różnicy, czy się produkuję o tej porze na forum kulinarnym dla freaków,
czy w wątku sklepu, w którym pracuję. Jeśli coś wiem i mogę się tą wiedzą z kimś podzielić,
to why not.

Wiadome, ale ja chyba tak bym nie potrafił, jak wróciłbym po dniu pracy do domu to nie marzyłbym o niczym innym tylko o odpoczynku, ale w sumie masz rację, skoro wiesz i możesz odpowiedzieć to się chwali i na pewno jest to na plus. Zaczynam marudzić to zły znak chyba czas spać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 00:51, Isildur napisał:

Wiadome, ale ja chyba tak bym nie potrafił, jak wróciłbym po dniu pracy do domu to nie
marzyłbym o niczym innym tylko o odpoczynku, ale w sumie masz rację, skoro wiesz i możesz
odpowiedzieć to się chwali i na pewno jest to na plus. Zaczynam marudzić to zły znak
chyba czas spać... :)


Idź spać :)
Chodzi o to, ze jeśli nie traktuje się odpowiadania na posty klientów sklepu jako pracy, ale jako odpowiadania na posty userów z neta w jakimś stopniu zaprzyjaźnionych, to to nie jest praca, tylko rozwijanie social network ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 00:55, akne napisał:

Idź spać :)


Już idę,tylko jeszcze odpowiem na tego posta :)

Dnia 16.10.2010 o 00:55, akne napisał:

Chodzi o to, ze jeśli nie traktuje się odpowiadania na posty klientów sklepu jako pracy,
ale jako odpowiadania na posty userów z neta w jakimś stopniu zaprzyjaźnionych, to to
nie jest praca, tylko rozwijanie social network ;)


W sumie racja, ale dobra nie marudzę :)

Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie skorzystam nawet z tej promocji :) No szkoda...
A co do komentów, że żenada itp. to się nie przejmuj... jak ktoś w innym wątku ciekawie zauważył, że oczekiwali pewnie SC II za 1zł do każdego zamówienia, to nie ma co takich słuchać :) Ważne jest to, że w ogóle coś robicie.
Dzięki z odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera DA 2 ustalona jest na początej przyszłego roku i takie pytanko DA 2: BioWare Signature Edition będzie dostępny tylko przez określony czas czy aż do samej premiery ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie kołacze mi się w głowie od tygodnia - co się stało z pecetową wersją Gears of War ? Złożyłem wizytę w krakowskich sklepach ale żadnej edycji (Platynowa Kolekcja czy Extra Klasyka) nie uświadczyłem.Podobnie inne sklepy internetowe.
Czyżby ilość egzemplarzy gry była dostarczona w "ilości śladowej"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 00:38, akne napisał:

Łomatko, nie dobijaj mię :) Ja tu gadam z dorosłym człowiekiem (tak mniemam), a Ty mi
tu terminami walisz, mój procek mi wywalił teraz Twój rok urodzenia: 1996.
Pomylił się chyba? :)

Nope. W wieku 11 lat byłem na 2 urodzinkach gramu ;) http://www.youtube.com/watch?v=BCaNQI8Qj1s&p=310A5F1E870745BF&index=3&playnext=3 ten najmłodszy w czarnej bluzie to ja BTW. Zawsze przez internet gadam poważnie, to dlatego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 11:04, Piotrbov napisał:

A co do tego filmiku, co dał donard: http://www.youtube.com/watch?v=BCaNQI8Qj1s&p=310A5F1E870745BF&index=3&playnext=3
Ten "Piotrek" to ja ;)

To były czasy. Ech... ja chce takie imprezy gramowe! Nie myśleliście, by czegoś takiego
zrobić?

Wszyscy wiemy że to ty ;) Na 3 urodzinkach gramu też byłeś, chyba z dsem czy innym cosiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 11:36, donard napisał:

Wszyscy wiemy że to ty ;) Na 3 urodzinkach gramu też byłeś, chyba z dsem czy innym cosiem
;)



Ogólnie to było nawiązanie, że chcemy nowych imprez urodzinowych, a przez te dwa lata było krucho :(
Powiadasz z NDS''em? Bardzo możliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 11:38, Piotrbov napisał:

Ogólnie to było nawiązanie, że chcemy nowych imprez urodzinowych, a przez te dwa lata
było krucho :(

No niestety :/ a może za rok będą sprzedawać bilety np. 10 zeta albo 20 i wtedy będzie można zorganizować bo tak myślę, że nie mają odpowiedniej sali na to.

Dnia 16.10.2010 o 11:38, Piotrbov napisał:

Powiadasz z NDS''em? Bardzo możliwe ;)

Na pewno. Miałeś guitar hero czy coś w ten deseń, była specjalna nakładka na bok nds :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam małe pytanko bo kiedy jeszcze w wakacje mówiłaś, że jak zamówię MoH 3 tygodnie przed premierą to będzie nieśmiertelnik, ale nie wiem czy dobrze przeczytałem, że nieśmiertelnik jest tylko dla osób które zapłaciły z góry, a ja wybrałem opcję przy odbiorze ? to znaczy, że dostane go razem z paczką opóźnianą przez h.a.w.x''a ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 09:38, Nor2323 napisał:

Premiera DA 2 ustalona jest na początej przyszłego roku i takie pytanko DA 2: BioWare
Signature Edition będzie dostępny tylko przez określony czas czy aż do samej premiery
?


Signature Edition Dragon Age II mozna zamwaiac tylko do 11.01.2011r, zreszta jest to napisane na karcie produktu: http://www.gram.pl/sk6_9A3hGe8_Dragon_Age_II_Bioware_Signature_Edition.html Premiera gry bedzie zas zdaje sie, ze w marcu 2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 10:51, donard napisał:

Nope. W wieku 11 lat byłem na 2 urodzinkach gramu ;)


Byles tam wtedy z tata? To akurat cie pamietam, bo ciocia Sol kazala mi nalozyc ci tortu (i tacie tez).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2010 o 00:24, Wojman napisał:

Byles tam wtedy z tata? To akurat cie pamietam, bo ciocia Sol kazala mi nalozyc ci tortu
(i tacie tez).

Mówiłeś to w urodzinowym wątku. Byłem wtedy z tatą :P A ja nadal nie mogę cię znaleźć na filmie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować