Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2010 o 16:40, akne napisał:

Tak, dziś wysyłamy Fable III + kości i SW FU 2


A co bedziecie dodawac do gry James Bond 007: Blood Stone? Martini wstrzasniete nie mieszane, replike Walthera PPK, a moze maly model Aston Martina DB 5? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 16:40, akne napisał:

Tak, dziś wysyłamy Fable III + kości i SW FU 2


A może Halo Reach się tam znalazło :)? Że też musiałem to zamówić 13. Mogłem poczekać jeszcze jeden dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 17:36, Wojman napisał:

> Tak, dziś wysyłamy Fable III + kości i SW FU 2

A co bedziecie dodawac do gry James Bond 007: Blood Stone? Martini wstrzasniete nie mieszane,
replike Walthera PPK, a moze maly model Aston Martina DB 5? :)

Specjalnie dla zasłużonych gram.pl zakupił DB5 i dołącza do gry, dla najwierniejszego fana JB :]


Aniu

przesyłka już odebrana, wszystko się zgadza i jeszcze raz dzięki za zniżkę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 17:48, Xjumpaytech napisał:

> Tak, dziś wysyłamy Fable III + kości i SW FU 2

A może Halo Reach się tam znalazło :)? Że też musiałem to zamówić 13. Mogłem poczekać
jeszcze jeden dzień.


Halo dalej wisi w próżni, ja już nie mam siły, nawet MS rozkłada ręce. Z fajnej promocji zrobiła się wielka klapa, bo za długo czekamy na towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 17:36, Wojman napisał:

A co bedziecie dodawac do gry James Bond 007: Blood Stone? Martini wstrzasniete nie mieszane,
replike Walthera PPK, a moze maly model Aston Martina DB 5? :)


Nic, Lem nam nic nie dał, to nie jest tytuł priorytetowy. Gadżetami to rzuca ostatnio tylko MS i Ubi.
A kości fajne - taki skóropodobny kubek z dwiema kośćmi w środku.
Kości dotarły do nas dziś o 14:00 (sic!), gra dotarła 2 dni temu. Czekaliśmy na kości, żeby nie bawić się w wysyłkę luzem (casus bidonów do Halo; w tym tygodniu chłopaki z DOK pakowały też nieśmiertelniki do MoH).
Kości z kubkami przyjechały bez opakowana - kubek, a w środku wrzucone dwie kości, po 5 kubków w formie "wieży". Każdy kubek z kośćmi musieliśmy opakować w coś, żeby kości nie wyleciały. Pod ręką mieliśmy dużą ilość "koszulek" foliowych z zaklejanym paskiem, w które się pakuje listy przewozowe UPS, więc we trójkę siedzieliśmy 1,5 h i pakowaliśmy te n sztuk kubków w te koszulki. Potem Isilothar załatwił z magazynem szybkie przyjęcie ich na stan i dzięki temu mogliśmy to wysłać dziś razem z fejblem.
Do tego dostawa SW FU 2 przyjechała dopiero o 15:30 dziwnym transportem, ale magazyn się spisał doskonale.
Padam na pysk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 19:14, kindziukxxx napisał:

przesyłka już odebrana, wszystko się zgadza i jeszcze raz dzięki za zniżkę ;]

Bardzo się cieszę :) Dopóki nie dorobimy się automatycznego programu lojalnościowego, tylko w ten sposób mogę Was jakoś uhonorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Status mojej EK Fable III to "pakowanie i przygotowanie do wysyłki". Czy jutro w okolicach 14 - 15 będę mógł już ją odebrać z ActiveJeta na Wileńskiej? Pytam, bo chcę wiedzieć czy będę mógł iść odebrać od razu po szkole ; P
Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 21:05, Oloninho napisał:

Status mojej EK Fable III to "pakowanie i przygotowanie do wysyłki". Czy jutro w okolicach
14 - 15 będę mógł już ją odebrać z ActiveJeta na Wileńskiej? Pytam, bo chcę wiedzieć
czy będę mógł iść odebrać od razu po szkole ; P
Pzdr.

W przypadku zamówień z odbiorem osobistym nie ma statusu "wysłane". Status z "pakowanie i przygotowanie do wysyłki" zmieni się na "gotowe do odbioru", kiedy towar dotrze do punktu odbioru, a Ty dostaniesz wtedy maila i sms z informacją, że możesz odebrać zamówienie.
O ile coś się nie wychrzani w magazynie, to jutro Twój Fable III i kości dotrze na Wileńską. Poczekaj na mail i SMS, powinieneś go dostać między 11 a 14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 22:25, Piotrek_zap napisał:

Witam. Napiszę tu, bo szybciej uzyskam odpowiedź ;)
Czy doczekamy się recenzji EA:MMA?

Chyba nie, nic mi na ten temat nie wiadomo, chyba EA nie przesłało do redakcji egzemplarza do recenzji, a tytuł jest moim zdaniem dość niszowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 22:27, karolekx23x napisał:

Napisałem do Ciebie wiadomość wiec czekam na odpowiedź , zalezy mi na niej.

ok, odpisałam, odłożę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 22:36, akne napisał:

Chyba nie, nic mi na ten temat nie wiadomo, chyba EA nie przesłało do redakcji egzemplarza
do recenzji, a tytuł jest moim zdaniem dość niszowy.

Dzięki za info. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 20:19, akne napisał:

Nic, Lem nam nic nie dał, to nie jest tytuł priorytetowy. Gadżetami to rzuca ostatnio
tylko MS i Ubi.


Jak to James Bond 007: Blood Stone nie jest tytulem prorytetowym? Dla fanow pozycja obowiazkowa, a niektorzy Moderatorzy, taki na przyklad Wojman to wrecz sie tej gry doczekac nie moze. Ale gre wydaje LEM, wiec podejrzewam, ze szanse na dostarczenie tej gry do domu przed przyszlym piatkiem wynosza nie wiecej niz okrogle zero. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 07:45, Wojman napisał:

Ale gre wydaje LEM, wiec podejrzewam, ze szanse na dostarczenie tej gry do domu przed
przyszlym piatkiem wynosza nie wiecej niz okrogle zero. :(

Wynoszą 85% :) Ciekawostka: gdyby grę wydawało EA - 99%, CD Projekt - 90%, Cenega - 75%.
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 15:33, Wolf800 napisał:

Kiedy dostępna będzie wersja Fable III na PC w Waszym sklepie,i czy będzie możliwość
kupienia EK ?

Nie mam jeszcze żadnych informacji ani oferty z MS polskiego na wersję PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 19:10, BigLebowski napisał:

akne, można się z Tobą jakoś skontaktować mailowo?

anna kropka stanulewicz małpa gram kropka pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować