Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2010 o 09:28, Harrolfo napisał:

Czyli jest możliwość, że gra dojdzie przed oficjalną premierą, tj, jak zostanie wysłana
17 - nice :D

Niestety nie możemy tego zagwarantować, bo termin wysyłki jest uzależniony od terminu dostawy, a na niego nie mamy wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jako jeden z niewielu sklepów wciąż przyjmujecie zamówienia na Kinecta. Czy to oznacza, że Wasze zapasy będą tak duże, że można być spokojnym, jeżeli zamówiło się w przedsprzedaży? Można spodziewać się wysyłki dzień przed datą premiery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dziś z rana poszła zapłata za zamówienie przez pocztę to ile średnio trzeba czekać, żeby się zmienił status z "oczekiwanie na płatność"? Chciałbym mieć pewność, że wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie nieśmiertelnika do edycji Tier 1 nowego MoH:
Dzisiaj minęły 3 tygodnie odkąd odebrałem grę a jego nadal nie ma. Podobno miało to trwać 1-2 tygodnie od czasy wysłania gry :( Jest jakiś problem z nimi ??

Pozdrawiam i z góry dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 16:08, FlankerD napisał:

Mam pytanie odnośnie nieśmiertelnika do edycji Tier 1 nowego MoH:
Dzisiaj minęły 3 tygodnie odkąd odebrałem grę a jego nadal nie ma. Podobno miało to trwać
1-2 tygodnie od czasy wysłania gry :( Jest jakiś problem z nimi ??

Ostatnia partia nieśmiertelników została wysłana pocztą 29.10.2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 15:28, Radekl2 napisał:

Jeśli dziś z rana poszła zapłata za zamówienie przez pocztę to ile średnio trzeba czekać,
żeby się zmienił status z "oczekiwanie na płatność"? Chciałbym mieć pewność, że wszystko
jest ok :)

od 2 do 4 dni roboczych - tak długo idzie przelew zlecony na poczcie lub agencji kasowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 16:12, akne napisał:

od 2 do 4 dni roboczych - tak długo idzie przelew zlecony na poczcie lub agencji kasowej.


Mam nadzieję, że przed sobotą się wyrobią (regulaminowe 5 dni zapłaty). I tu mam jeszcze jedno pytanie: te 5 dni jest na wysłanie czy dostarczenie. Np. jak ktoś wyśle 4 dnia od wiadomości i nie dojdzie na 5 to mu anulują, a pieniądze wracają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko. Kupiłem właśnie Mass Effect 2. Na stronie widnieje napis że przy kupnie u was ME2 dostajemy kod na pancerz terminusa. Ja takiego kodu nie otrzymałem. Dlaczego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 16:39, Radekl2 napisał:

Mam nadzieję, że przed sobotą się wyrobią (regulaminowe 5 dni zapłaty). I tu mam jeszcze
jedno pytanie: te 5 dni jest na wysłanie czy dostarczenie. Np. jak ktoś wyśle 4 dnia
od wiadomości i nie dojdzie na 5 to mu anulują, a pieniądze wracają?

Zamówienie płatne przelewem złożone w naszym sklepie zostaje automatycznie anulowane po 14 dniach od jego złożenia, jeśli płatność do nas w tym czasie nie wpłynie. Ten termin jest dostosowany do szybkości działania poczty :D oraz uwzględnia fakt, że wiele osób nie leci od razu na pocztę, tylko w ciągu kilku dni po złożeniu zamówienia.

W praktyce: składasz zamówienie w poniedziałek 01.11.2011. W piątek 05.11.2010 po 14:00 zlecasz przelew na poczcie. Przelew dociera do nas we wtorek 09.11.2010 ostatnią sesją, w środę 10.11.2010 zamówienie idzie do realizacji, towar dostajesz 12.11.2010 (bo 11.11.2010 jest święto, nie ma wysyłek z magazynu).
Jeśli przelew do nas nie dotrze do środy 10.11.2010 (= nie wczytamy go do systemu w piątek 12.11.2010, bo przelewy "pocztowe" wczytują się do systemu raz dziennie - w danym dniu przelewy, które wpłynęły w poprzednim dniu roboczym), to rano w poniedziałek 15.11.2010 zamówienie zostaje automatycznie anulowane.
Dni robocze się liczą, specjalnie dałam przykład z wolnym 11.11.2010, bo wtedy przelewy nie są księgowane w banku.
Czyli: jeśli zlecasz przelew na poczcie nie później niż 5 dni po złożeniu zamówienia, to zamówienie się nie anuluje, nawet jeśli wypadają dodatkowe dni wolne w środku tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 20:44, Antek100100 napisał:

Czy będzie jakakolwiek możliwość zakupienia limitowanej kolekcjonerskiej edycji Assassin''s
creed brotrthrehood z Arlekinem??

Na razie nic nie wiem od dodawaniu kodu na Arlekina do pre-orderów na Limited Codex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 17:53, karolekx23x napisał:

Czy to jest pewne ze Two Worlds wyjdzie 12 listopada , mam nadzieje ze w ostatniej chwili
nie bedzie przesuwania.?

Nic nie jest pewne w życiu oprócz śmierci i podatków :)
Zapytałam dziś CDP, czy dostarczą nam TW2 10.11 najpóźniej (bo 11.11 wolny, nie robimy wysyłek), czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 17:20, Robertson250 napisał:

Małe pytanko. Kupiłem właśnie Mass Effect 2. Na stronie widnieje napis że przy kupnie
u was ME2 dostajemy kod na pancerz terminusa. Ja takiego kodu nie otrzymałem. Dlaczego?
:)

Wersję PC zamówiłeś? http://www.gram.pl/sk5_9QvrJ,2_Mass_Effect_2.html
Mieliśmy ostatnio resztkę kodów (jeszcze z premiery, bo dostaliśmy dużo), ale widzę, że się skończyły niestety i się nie załapałeś niestety.Wydanie premierowe tej gry na PC też już się skończyło.
W ramach rekompensaty mogę Ci zaoferować zniżkę na Dragon Age II lub Mass Effect 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 10:57, jasniepan napisał:

Chyba jako jeden z niewielu sklepów wciąż przyjmujecie zamówienia na Kinecta. Czy to
oznacza, że Wasze zapasy będą tak duże, że można być spokojnym, jeżeli zamówiło się w
przedsprzedaży? Można spodziewać się wysyłki dzień przed datą premiery?


Witam,

Kinectów zapewne nie starczy dla wszystkich na dzień premiery, ale mamy zapewnienie od polskiego Microsoftu, że będą sukcesywnie dosyłali kolejne partie Kinectów, tak, że oczekiwanie nie powinno być długie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2010 o 22:31, akne napisał:

Wersję PC zamówiłeś? http://www.gram.pl/sk5_9QvrJ,2_Mass_Effect_2.html
Mieliśmy ostatnio resztkę kodów (jeszcze z premiery, bo dostaliśmy dużo), ale widzę,
że się skończyły niestety i się nie załapałeś niestety.Wydanie premierowe tej gry na
PC też już się skończyło.
W ramach rekompensaty mogę Ci zaoferować zniżkę na Dragon Age II lub Mass Effect 3 :)


Tak własnie tą zamówiłem. 28 października zamawiałem jak była jeszcze dostępna, był napis że dostanę kod a kodu nie ma :( Kurde cholerna szkoda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne skoro była dostępna i kody wnioskuję że też jeszcze były (skoro była taka informacja) to czemu ja nie dostałem.... wybaczcie ale czuję się lekko oszukany.... :( I tak to zamówienie szło długo, no ale rozumiem weekend świąteczny. Zaczynam się zastanawiać czy nie zostało one wysłane dopiero 2 listopada gdy pewnie kodów już nie było......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 22:26, akne napisał:

Nic nie jest pewne w życiu oprócz śmierci i podatków :)
Zapytałam dziś CDP, czy dostarczą nam TW2 10.11 najpóźniej (bo 11.11 wolny, nie robimy
wysyłek), czekam na odpowiedź.


mam nadzieje ze gra wydana zostanei tego dnia o którym mówiono czyli 12 listopada. Jak Bedziesz cos Wiedziała to daj znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować