Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 25.01.2011 o 19:03, akne napisał:

Właśnie koresponduję na ten temat z EA, jutro sprawa się powinna wyjaśnić.
A kartkę z kodem na kombinezon masz?

ja nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra właśnie doszła :). Dziękuję pięknie :)
Mam tylko pytanie a propo tego kodu do Dragon Age II na zbroję Isaac''a. Czy są jakieś szanse, że ten kod będzie działał na PC ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informacja na temat składu edycji kolekcjonerskiej Dead Space 2:

1) W pudełkach nie ma kodu na kombinezon i broń - te elementy odblokowuje klucz produktu (cd key), nie wcześniej niż w dniu premiery gry.
2) W pudełku jest jedna litografia, a nie trzy. Przepraszamy za błędny opis, EA dziś wysłało nam sprostowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2011 o 08:29, pawelck91 napisał:

Mam tylko pytanie a propo tego kodu do Dragon Age II na zbroję Isaac''a. Czy są jakieś
szanse, że ten kod będzie działał na PC ?

Jeszcze nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2011 o 13:06, akne napisał:

Informacja na temat składu edycji kolekcjonerskiej Dead Space 2:

1) W pudełkach nie ma kodu na kombinezon i broń - te elementy odblokowuje klucz produktu
(cd key), nie wcześniej niż w dniu premiery gry.
2) W pudełku jest jedna litografia, a nie trzy. Przepraszamy za błędny opis, EA dziś
wysłało nam sprostowanie.

a moim skromnym zdaniem powinny byc trzy a nie jedna, tyle ze teraz wysli wszytkim to czego brakuje za duzy koszt masakra jak dla mnie to wy czyli gram.pl powinniscie walczyc o zadosc uczynienie od Ea ze robia ludzi w konia. Przykro mi ale powinnismy odstac to za co zapłacilismy tym bardziej jesli było wyraznie napisane ze 3 szt i nie chodzi tu o to ze sa ona mi do czegos potrzebna tylko chodzi o pewne zasada które nie zostały spełnione, zapłaciłem wiec powinienem dostac to za co zapłaciłem a to jest poprostu nabijanie ludzi w butelka, było duzo czasu aby poprawic blad w druku (opisie) JEDNYM SŁOWEM GRAM.PL dało ciała bo nie dba o nas.
zal.

P.S. ciekawe co bedzie nastepne, kupimy wersje EK za 200zł a dostaniemy zwykła za 129zł i ea tez nas przeprosi a co tam przeciez sie nic nie stało!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2011 o 14:23, massive-77 napisał:

/ciach/


A co Ty masz do gram.pl?

Weź z łaski swojej pudełko do ręki i przeczytaj z tyłu co jest napisane. Dla Twojej wygody jest nawet po polsku:
"Litografia z grafiką koncepcyjną" - litografia a nie litografie, czyli jedna a nie furnaście.
Chyba nie oczekujesz, że Ania, czy ktokolwiek inny z gram.pl, będzie biegał do EA i sprawdzał czy na pewno informacja, którą EA wysłało na 3 miesiące przed premierą (kiedy startował pre-order), jest prawidłowa i głupich rysunków będzie 3 a nie przypadkiem 1.

Dostałeś to za co zapłaciłeś, masz grę, pistolet, soundtrack, dodatkowe DLC i rysunek. Czy faktycznie warto zniżać się do tego poziomu i pluć na sklep, że nie dostałeś 3 rysunków choć nie jest to wcale wina sklepu, tylko jakiegoś błędu komunikacyjnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2011 o 14:48, Phobos_s napisał:

> /ciach/

A co Ty masz do gram.pl?

Weź z łaski swojej pudełko do ręki i przeczytaj z tyłu co jest napisane. Dla Twojej wygody
jest nawet po polsku:
"Litografia z grafiką koncepcyjną" - litografia a nie litografie,
czyli jedna a nie furnaście.
Chyba nie oczekujesz, że Ania, czy ktokolwiek inny z gram.pl, będzie biegał do EA i sprawdzał
czy na pewno informacja, którą EA wysłało na 3 miesiące przed premierą (kiedy startował
pre-order), jest prawidłowa i głupich rysunków będzie 3 a nie przypadkiem 1.

Dostałeś to za co zapłaciłeś, masz grę, pistolet, soundtrack, dodatkowe DLC i rysunek.
Czy faktycznie warto zniżać się do tego poziomu i pluć na sklep, że nie dostałeś 3 rysunków
choć nie jest to wcale wina sklepu, tylko jakiegoś błędu komunikacyjnego?


słuchaj kolego gram.pl jest posrednikiem wiec tak samo odpowiada za to co co sprzedaje,
nie rozumiem twojego obruszenia bo tobie nic do tej sprawy skoro ci pasuje ze otrzymjesz co innego niz zamawiasz twoja sprawa, mnie to nie pasuje i nie mowie ze to własnie jest tylko i wyłacznie wina gram.pl a juz w szczegolnosci ze to wina akne.

Dzieki akne moze nie tylko mi sie uda uzyskac cos od tych medialnych złodziejaszkow.
pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2011 o 14:48, Phobos_s napisał:

> /ciach/

A co Ty masz do gram.pl?

Weź z łaski swojej pudełko do ręki i przeczytaj z tyłu co jest napisane. Dla Twojej wygody
jest nawet po polsku:
"Litografia z grafiką koncepcyjną" - litografia a nie litografie,
czyli jedna a nie furnaście.
Chyba nie oczekujesz, że Ania, czy ktokolwiek inny z gram.pl, będzie biegał do EA i sprawdzał
czy na pewno informacja, którą EA wysłało na 3 miesiące przed premierą (kiedy startował
pre-order), jest prawidłowa i głupich rysunków będzie 3 a nie przypadkiem 1.

po pierwsze ciezko to przeczytac na dwa miesiace przed premiara gry!!
ja na twoim miejscu czytał bym to co było w opisie gry na stronie sprzedazy.

Dnia 26.01.2011 o 14:48, Phobos_s napisał:

Dostałeś to za co zapłaciłeś, masz grę, pistolet, soundtrack, dodatkowe DLC i rysunek.
Czy faktycznie warto zniżać się do tego poziomu i pluć na sklep, że nie dostałeś 3 rysunków
choć nie jest to wcale wina sklepu, tylko jakiegoś błędu komunikacyjnego?


musisz napic sie melisy i wyluzowac nikt na nikogo nie pluje a w szczegolnosci na akne.
przepraszam ze post pod postem ale tamtego nie mogłem juz edytowac.
pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2011 o 18:35, massive-77 napisał:

słuchaj kolego gram.pl jest posrednikiem wiec tak samo odpowiada za to co co sprzedaje,
nie rozumiem twojego obruszenia bo tobie nic do tej sprawy skoro ci pasuje ze otrzymjesz
co innego niz zamawiasz twoja sprawa, mnie to nie pasuje i nie mowie ze to własnie jest
tylko i wyłacznie wina gram.pl a juz w szczegolnosci ze to wina akne.


Po prostu nie lubię prostackiego podejścia, że wszelkiemu złu winny jest sklep. A to właśnie napisałeś: "JEDNYM SŁOWEM GRAM.PL dało ciała bo nie dba o nas".
Taka sama informacja o 3 litografiach jest także w innych polskich sklepach internetowych. Dlaczego? Dlatego, że nie dbają o klientów? Nie. Dlatego, ze EA podało złą informację, a sklep nie będzie wiedział, że skład się różni od opisu do momentu gdy jakiś klient im tego nie napisze. Myślisz, że oni rozpakowują każde pudełko żeby tylko sprawdzić czy coś jest ok?
Myślisz, że Ty jeden dostałeś tylko jeden rysunek? Każdy kto zamówił EK tak dostał, ale tylko Ty tutaj wylewasz swoje żale. Inni sprawdzili opis zawartości na pudełku i zrozumieli, że to była zwykła pomyłka.
Ale Ty widać jesteś strasznie pokrzywdzony do zamiast trzech rysunków był jeden. Śmiechu warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proponuję podać sobie łapki i skonstatować, że nobody''s perfect.

massive-77: możesz reklamować produkt jako niezgodny z opisem, pod warunkiem, że nie zainstalowałeś jeszcze gry.
Opis zawartości poprawiłam dziś - żeby nowi zamawiający wiedzieli, co kupują. Jedną litografię, a nie trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2011 o 19:32, massive-77 napisał:

> massive-77: możesz reklamować produkt jako niezgodny z opisem, pod warunkiem,

Dnia 26.01.2011 o 19:32, massive-77 napisał:

po robocie juz zainstalowana.
pozdr. i sora ze kłopot ale jak kazdy z nas mam prowo dochodzic swojego.


Jasne, jak najbardziej Cię rozumiem.

Na "pocieszenie" powiem Ci, że żadne wydanie EK Dead Space 2 nie zawiera 3 litografii. Po prostu w EA ktoś zapomniał powiedzieć komuś długo po ogłoszeniu zawartości, że jednak będzie jedna litografia, a nie 3.
A to się pewnie okazało niedawno.

Pracowałam kiedyś w firmie wydającej gry, często skład wydania się zmienia parę tygodni przed premierą i nie zawsze wszyscy zainteresowani są informowani o tym. W tym przypadku na pudełku znalazła się właściwa informacja (czyli jeśli ktoś kupi EK w murowanym sklepie, to nie będzie pytał, gdzie pozostałe dwie litografie). A w internetowym - jeśli nie dostajemy update''u składu wydania, to sami nie sprawdzamy w dniu dostawy, czy w pudełku jest wszystko zgodnie z opisem. Nie sprawdzamy, bo musielibyśmy rozparcelować jeden produkt i wpisać go w straty - bo kto kupi rozpakowaną kolekcjonerkę? :)

To tyle, staramy się, żebyście byli zadowoleni, ale życie (szczególnie życie w branży growej) pełne jest niespodzianek. Np. niedziałające klucze albo płyty z grą w wersji czeskiej :) Ale to nie od nas zależy, nobody''s perfect, a ta branża naprawdę jest podatna na wpadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2011 o 15:35, akne napisał:

Wysłałam link do Twojego posta do EA, czekam na odpowiedź w sprawie rekompensaty.

Słownik języka polskiego? ;-p

PS
Dobra, dobra już mnie tu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować