Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2011 o 14:55, Pryka napisał:

> > Czy można jakoś śledzić los przesyłki z odbiorem osobistym w salonie Sferis?

> Jeżeli Sferis w Białymstoku to dopiero dzisiaj wysłano.... Ale telefon do Sferisu
nic
> nie da bo do gram.pl odeślą...

Niby jakim prawem do gram.pl odeślą? Nastraszyli Cię tak? xD Nie mają prawa, za takie
coś to do sądu można podać :)

Chodziło mi o to, że po informacje dotyczące EK.... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 14:58, Dzudas napisał:

ciach


No to spoko :) ale dzwonić można i się pytać czy już chociaż mają paczki, i czy w ogóle jest na co czekać dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 14:58, Dzudas napisał:

> > > Czy można jakoś śledzić los przesyłki z odbiorem osobistym w salonie Sferis?

>
> > Jeżeli Sferis w Białymstoku to dopiero dzisiaj wysłano.... Ale telefon do Sferisu

> nic
> > nie da bo do gram.pl odeślą...
>
> Niby jakim prawem do gram.pl odeślą? Nastraszyli Cię tak? xD Nie mają prawa, za
takie
> coś to do sądu można podać :)
Chodziło mi o to, że po informacje dotyczące EK.... xD

Powiedzieli, że nie wiedzą czy dojdzie, ale zadzwoniłem do pomocy technicznej i dowiedziałem się, że dzisiaj wysłano moją to wasze pewnie też o ile do sferisu zamawialiście, a napisano, że wczoraj wysłano jaki z tego wniosek? Nie ufaj opisom zamówienia.
@Down Nie wierzysz mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2011 o 14:54, Dzudas napisał:

Jeżeli Sferis w Białymstoku to dopiero dzisiaj wysłano.... Ale telefon do Sferisu nic
nie da bo do gram.pl odeślą...


Sferis w Sosnowcu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 15:12, Dzudas napisał:

To chyba, że tak.:)

wierzę, wierzę :) tak tylko mówię, że to ciekawa informacja... z tej drugiej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zastanawia was fakt, że na oficjalnej stronie thewitcher ma pojawic się cos jutro, czyli 13tego.W czasie rejestracji gry tworzy się konto i aby je aktywować trzeba wejsc na stronę oficjalną, a tam tylko garstka informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 15:39, Pawel_F napisał:

Nie zastanawia was fakt, że na oficjalnej stronie thewitcher ma pojawic się cos jutro,
czyli 13tego.W czasie rejestracji gry tworzy się konto i aby je aktywować trzeba wejsc
na stronę oficjalną, a tam tylko garstka informacji.


Nie zastanawia :) jestem bywalcem tamtejszego forum, będzie całkowita przebudowa strony głównej i forum, ot co :) Jutro zobaczysz po prostu nową stronkę :D a forum będzie otwarte ponownie dopiero w niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2011 o 15:41, Pryka napisał:

Nie zastanawia :) jestem bywalcem tamtejszego forum, będzie całkowita przebudowa strony
głównej i forum, ot co :) Jutro zobaczysz po prostu nową stronkę :D a forum będzie otwarte
ponownie w dopiero w niedzielę.


W tej chwili nie da się nic z założonym kontem zrobić, konto z tej strony jest takie samo jak te uzywane do witcher versus ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 15:44, Pawel_F napisał:


> Nie zastanawia :) jestem bywalcem tamtejszego forum, będzie całkowita przebudowa
strony
> głównej i forum, ot co :) Jutro zobaczysz po prostu nową stronkę :D a forum będzie
otwarte
> ponownie w dopiero w niedzielę.
>

W tej chwili nie da się nic z założonym kontem zrobić, konto z tej strony jest takie
samo jak te uzywane do witcher versus ?


Inne, to dwa oddzielne. Ale jeśli masz konto na forum i na versusie to trochę się asymilują, i widać Twoje statystyki na forum w profilu :)

Więc może dlatego problemy jakieś są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2011 o 15:46, Pryka napisał:

Inne, to dwa oddzielne. Ale jeśli masz konto na forum i na versusie to trochę się asymilują,
i widać Twoje statystyki na forum w profilu :)

Więc może dlatego problemy jakieś są.

a udało ci się zarejestrować EK ? i zalogować przy odpalaniu gry na konto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie:
w moim punkcie odbioru ( salon Sferis w Sosnowcu,C.H. Auchan ) jest wiele EK Wiedźmina 2 ... oprócz mojej
mam nr. kolekcjonerki 545 i myślałem że jak wysyłają do punktu odbioru w danym mieście to wyślą wszystkie,a tu taki klops .....
czy moja EK nie została jeszcze wysłana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 15:48, Pawel_F napisał:

ciach


Ja jeszcze nie mam swojego EK, ale nie przejmuj się, pewnie nie zarejestrujesz do czasu aż ruszy nowa strona albo forum :)

@lis_23 to całkiem możliwe, oni wysyłają to po kolei jak leci, a nie miastami :) a przynajmniej tak mi się wydaje.

@biedrona0 wszyscy którzy do tej pory otrzymali EK zgłaszają uszkodzenia głowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 15:58, biedrona0 napisał:

Tak ale wydajesz 230 zł a otzymujesz takie coś ?!

Co poradzisz... to powinno być w foli bąbelkowej... a pewnie lata luzem po całym pudle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować