Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 21.06.2011 o 22:27, Buachu napisał:

Aniu, pojawiły się jakieś nowe wieści nt. koszulek za EK wiedźmina?

Tylko takie, jakie w mailu, który dostaliście w zeszłym tygodniu - że wysyłka jest planowana na 12-15.07.2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2011 o 19:57, JayL napisał:

Jaki jest stan dostępności premierówki Medal of Honor? Na stronie gry widnieje jako niedostępna,
ale kiedy dodałem ją na listę życzeń, jest już dostępna i mogę dodać ją do koszyka.

o PC chodzi, jak mniemam?
Poprawione, produkt dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2011 o 17:29, bugs14 napisał:

Dołączam się do pytań dotyczących nowego Assassina [AC:R] na PC (Edycja Aniumus, albo
chociaż Nexus oraz data premiery) ;)

A ja poproszę o osobistą sekretarkę/sekretarza, która(y) regularnie będzie męczyć polskich dystrybutorów w nieskończoność forwardując po n razy moje maile z pytaniami do nich w ramach przypominajek. Z nadzieją na wiążącą odpowiedź. Wreszcie.
Bo ja już siły nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2011 o 09:20, dudi92 napisał:

Czy wiadomo coś w sprawie kolekcjonerki CoJ The Cartel? Pisałem w tej sprawie do techlandu
ale mi nie odpisali. może Wy coś wiecie?

Nic nie wiemy. Bazujemy na informacjach z tego samego źródła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2011 o 23:09, akne napisał:

A ja poproszę o osobistą sekretarkę/sekretarza, która(y) regularnie będzie męczyć polskich
dystrybutorów w nieskończoność forwardując po n razy moje maile z pytaniami do nich w
ramach przypominajek. Z nadzieją na wiążącą odpowiedź. Wreszcie.


Zgłaszam się na ochotnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2011 o 00:18, skodr napisał:

A będziecie mieli jeszcze kiedyś 007 Bloodstone?


Mogę to sprowadzić na PC, ale cena w granicach 49,90 zł - pasuje?

Dnia 21.06.2011 o 00:18, skodr napisał:

I czy myślisz, że na wakacjach można liczyć na promocję 2 za 1 od jakiejś firmy? W tamtym
roku była chyba EA a po wakacjach Activision (oj u tych to by się przydało już teraz
;)).


Z promocjami nędza IMHO, dystrybutorzy ostrożnie podchodzą, przeceniają średnio chodliwe tytuły, skoro chodliwe się sprzedają w normalnej cenie. I tak będzie do końca lata, jak mniemam na podstawie obecnie posiadanych informacji o planowanych promocjach dystrybutorów PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2011 o 19:26, twardy90 napisał:

Chciałem kupić gamepad do PC (x-klockowy tak dla informacji), lecz po przeszperaniu sklepu
znalazłem dwa jak się mi zdaje takie same produkty czy to błąd w sklepie czy dwa różne
gamepady? Podsyłam linki:
http://www.gram.pl/sk1_8AzqGOu2_Kontroler_Microsoft_Xbox_360_przewodowy_czarny.html

http://www.gram.pl/sk3_8QTqGe27_Gamepad_Microsoft_Xbox_360_USB_dla_Windows_czarny.html

To skomplikowane, ale jeśli chcesz kupić pada gramowego to pod poniższym linkiem:

http://www.gram.pl/sklep/x360/gamepad-microsoft-xbox-360-usb-dla-windows-czarny

Tamten drugi to nie jest z naszej bazy - to tak jak w Amazonie. Jest na naszej stronie, ale to nie my sprzedajemy (w tym wypadku Sferis) i wszelkie wsparcie zakupu, reklamacji itp. nie bedzie po naszej stronie - to się tyczy zakupów w zakładce Sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, jednak trochę poczekam aż stanieje bo słyszałem, że gra jest ultra krótka :(
To szkoda, że taka nędza w promocjach, cóż trzeba znów wracać do Mass Effecta 1 :)
Dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest w planach jakaś promocja LEMu? W szczególności chodzi mi o dodatek Operation Arrowhead do Arma 2. Poluję na niego od jakiegoś czasu i nigdzie nie mogę znaleźć w niższej cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2011 o 22:59, Minamir napisał:

Czy jest w planach jakaś promocja LEMu? W szczególności chodzi mi o dodatek Operation
Arrowhead do Arma 2. Poluję na niego od jakiegoś czasu i nigdzie nie mogę znaleźć w niższej
cenie ;)


Nic mi na ten temat nie wiadomo, ale jest sezon na letnie wyprzedaże, więc to może też trafi, zapytam się w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2011 o 23:44, GringoG3 napisał:

Grałaś Aniu w Wiedźmina 2? Jeśli tak, jak ocena?
Masz swoją EK?

Mój facet nabył Premium, zainstalował, pooglądałam przez ramię, jak gra. Spasował w końcu, woli Battle of Immortals obecnie :)
Znaczy się, W2 za trudny ;)
Czekam na wersję na iksa, mój piec nie uciągnie W2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę wybaczyć jeśli zadaję pytanie w niewłaściwym miejscu. Czy gra Super Street Fighter IV Arcade Edition na PC w ofercie sklepu gram.pl faktycznie jest w pełni po angielsku? Podstawowa wersja wydana została w Polsce przez Cenegę z naprawdę nieudolnym tłumaczeniem, dlatego chciałem się upewnić, że najnowsza edycja jest pozbawiona jakiejkolwiek lokalizacji. Tym bardziej, że w sklepie cenegi widnieje notka: "Wersja językowa: Polska/Angielska".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będziecie mieć w najbliższym czasie "Legendy RPG"?
Podobno CDP ma problemy z wydawaniem gier z wyżej wymienionej kompilacji. Czy jest szansa, że w najbliższym czasie cokolwiek się wydarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Czy Grand Theft Auto IV: Complete Edition na X360 będzie jeszcze w ofercie? Widzę, że jest wersja z RDR, ale nie bardzo chcę mieć dodatkowy egzemplarz RDR... tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować