Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 16.06.2011 o 23:16, GringoG3 napisał:

Mam pytanie odnośnie TES V: Skyrim. Oficjalna data premiery to 11.11.11 a w sklepie gram.pl
macie podane że listopad (bez dokładnego 11-go).


Cenega nie podała nam polskiej daty premiery jeszcze. 11-go jest święto państwowe, więc jeśli data zostanie zachowana na świecie, to my towar powinniśmy dostać 09.11.2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, kiedy będziecie mieli na sklepie grę Left 4 Dead 2?
Szukałem po wszystkich E-Sklepach (gram, Gry-Online, Muve, a nawet Ultima) i nigdzie nie ma :(
Nie chcę kupować tzw. "Steam Key Only" na allegro, nie jestem tam pewien zakupu, a w sklepie to wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 08:04, bugs14 napisał:

Nie chcę kupować tzw. "Steam Key Only" na allegro, nie jestem tam pewien zakupu, a w
sklepie to wiadomo :)


Na steamie do 19.00 jest promocja na Left 4 Dead 2 za 20zł, bardziej legalnego źródła nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Steamie nie kupuję, nie mam jak... Wiecie, o co mi chodzi... Szkoda :/
Dlatego zostaje mi to "Allegro" oraz sklepy ;)
I jeszcze jedno pytanie z ciekawości - będzie kiedyś jakaś promocja Kinecta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Ci bardzo zależy i masz konto w banku internetowym to mógłbym Ci załatwić tego L4D2 za 15zł (czteropak na steamie).

Jakby co kontakt GG:

Spoiler

4243488

albo
Spoiler

lastonpl

na steamie.

PS. Sorki za offtop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 15:17, Laston napisał:

Jeśli Ci bardzo zależy i masz konto w banku internetowym to mógłbym Ci załatwić tego
L4D2 za 15zł (czteropak na steamie).

Jakby co kontakt GG:

Spoiler

4243488

albo
Spoiler

lastonpl

na steamie.

PS. Sorki za offtop.

Niestety, dostęp bym miał dopiero po 23, a to już za późno... Jutro się najwyżej kupi na allegro ;)
A pytanie, czy będzie promocja Kinecta nadal aktualne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy można spodziewać się obniżki Mafii 2 na PC w sklepie gram.pl, bo 130zł za grę, która ma już rok to zdzierstwo:) Na merlin.pl, czy ultima.pl jest już za 7 dych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 13:32, bugs14 napisał:

I jeszcze jedno pytanie z ciekawości - będzie kiedyś jakaś promocja Kinecta?

Kiedyś pewnie będzie, ale nie sądzę, że w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2011 o 08:04, bugs14 napisał:

Aniu, kiedy będziecie mieli na sklepie grę Left 4 Dead 2?
Szukałem po wszystkich E-Sklepach (gram, Gry-Online, Muve, a nawet Ultima) i nigdzie
nie ma :(

Nie ma, bo EA nie ma na stanie wersji PC od dawna, bo chyba Valve nie chce, żeby miało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 22:11, dreamer94 napisał:

A jak długo przyjdzie nam czekać na taką informacje ? Wiesz coś, czy animus edition będzie
w Polsce ?

Nie wiem, nie wiem.
Zaraz po kolejny napiszę do osób, które to mogą wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 16:16, Witka1995 napisał:

Kiedy można spodziewać się obniżki Mafii 2 na PC w sklepie gram.pl, bo 130zł za grę,
która ma już rok to zdzierstwo:) Na merlin.pl, czy ultima.pl jest już za 7 dych.

Cenega nam nie przesłała oferty wyprzedażowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić gamepad do PC (x-klockowy tak dla informacji), lecz po przeszperaniu sklepu znalazłem dwa jak się mi zdaje takie same produkty czy to błąd w sklepie czy dwa różne gamepady? Podsyłam linki:
http://www.gram.pl/sk1_8AzqGOu2_Kontroler_Microsoft_Xbox_360_przewodowy_czarny.html

http://www.gram.pl/sk3_8QTqGe27_Gamepad_Microsoft_Xbox_360_USB_dla_Windows_czarny.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A będziecie mieli jeszcze kiedyś 007 Bloodstone?
I czy myślisz, że na wakacjach można liczyć na promocję 2 za 1 od jakiejś firmy? W tamtym roku była chyba EA a po wakacjach Activision (oj u tych to by się przydało już teraz ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo coś w sprawie kolekcjonerki CoJ The Cartel? Pisałem w tej sprawie do techlandu ale mi nie odpisali. może Wy coś wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informacje, poczeka się ten rok :P
Sprawa z L4D2 już nie ważna - kupiłem jednak na allegro klucz ;)
Dołączam się do pytań dotyczących nowego Assassina [AC:R] na PC (Edycja Aniumus, albo chociaż Nexus oraz data premiery) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest stan dostępności premierówki Medal of Honor? Na stronie gry widnieje jako niedostępna, ale kiedy dodałem ją na listę życzeń, jest już dostępna i mogę dodać ją do koszyka.

Drugie pytanie: co jaki czas aktualizujecie te statusy? Jeśli MoHy rzeczywiście się skończyły to znaczy, że niedługo znów powinien być do nabycia jeden egzemplarz z mojego zamówienia, którego nie zdążyłem opłacić. Nie chcę tego przegapić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować