Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Post napisałeś o 15:08, towar dostaliśmy dziś o 14:30, zamówienia poszły do pakowania o 16:00.
Najpóźniej o 3:00 powinieneś dostać maila z numerem przewozowym.
Dostawa miała obsuwę, ale kolega z Cenegi załatwił nam szybki transport, więc jutro kurier powinien zapukać do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2011 o 15:07, Radekl2 napisał:

Jak tam sprawa z AC R? O samej grze nic nie czytam, żeby się nie nabić na jakieś informacje
z fabuły, więc czy wysyłka 1.12 jest aktualna?
Płacić od kiedy można?

Można płacić od dziś od 02:00 (możliwość płacenia uruchamiamy 7 dni przed datą wysyłki wpisaną na kartę produktu), wysyłka najpóźniej 01.12.2011, prawdopodobnie może już 29.11.2011, ale to się okaże w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kod jest ważny dla zamówień złożonych do 31.12.2011. Czyli jeśli teraz zamówisz coś w pre-orderze i wpiszesz kod, to masz darmową wysyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2011 o 08:23, Arthas97 napisał:

Mam pytanie: Czy Crysis 2 (PC) jest w wersji premierowej czy już EA Classics?

Jeśli chodzi o gry PC, to zawsze wiem, co mam na stanie - patrz na okładkę.
To końcówka nakładu premierowego:
http://www.gram.pl/sklep/pc/crysis-2#s/
w cenie Classics (w tym tygodniu była przecena).
Radzę łapać.

W przypadku gier na konsole dostawcy czasami nas nie informują, w jakiej okładce nam towar prześlą, więc zdarzają się produkty z okładką premierową, a dostajesz Platinum / Classic / Essentials. Ale to mniej więcej 5% przypadków.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z reklamy w Pewnym Czasopiśmie wiadomo już, że przeceny obejmą dość świeże gry Electronic Arts na różne platformy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 22:09, Materdea napisał:

Cholera, planowałem kupno Mafii II jako prezent bożonarodzeniowy, zważywszy na fakt posiadania
darmowej wysyłki. Z tym że, do niedawna była dostępna w premierowej edycji - czy jest
szansa na ujrzenie Mafii II jako premierówkę, a nie reedycję? :)

Bez szans na premierówkę.
Ale nowe Premium Games prezentuje się ładnie zewnętrznie (jak na serię), więc nie marudź ;)
http://www.gram.pl/sklep/pc/npg-mafia-2#s/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2011 o 22:36, akne napisał:

Post napisałeś o 15:08, towar dostaliśmy dziś o 14:30, zamówienia poszły do pakowania
o 16:00.
Najpóźniej o 3:00 powinieneś dostać maila z numerem przewozowym.
Dostawa miała obsuwę, ale kolega z Cenegi załatwił nam szybki transport, więc jutro kurier
powinien zapukać do Ciebie.

Czyli to znaczy że Batman wyszedł dziś z magazynu?Bo jak dzwoniłem do schenkera to baba mi stwierdziła że dopiero po 16 dostali zlecenie i ze paczka dojdzie na poniedziałek. Ale z doswiadczenia w kurierce wiem że jesli paczki zostały zabrane dziś to powinny byc na jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro paczka powinna dojść do Ciebie, Twoje doświadczenie Cię nie myli.
Pani z infolinii widzi tylko moment utworzenia listu przewozowego (o późnej porze), więc domniemywa, że dopiero w poniedziałek będzie doręczenie, a tak naprawdę paczka dotrze do sortowni dziś w nocy i jutro rano Twój kurier ją odbierze, żeby ją doręczyć Ci jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również się nie zawiodłem:). Właśnie odebrałem przesyłkę i gra się instaluje. Wszystko tak jak być powinno. Dzięki gram.pl i dziękuje Ani za konkretne odpowiedzi i ogólnie za to wszystko co robisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór. Czy zamawiając coś z sekcji sprzętu na waszej stronie, trzeba ponosić koszty przesyłki wybierając odbiór osobisty w sferisie, skoro zamówienie jest realizowane właśnie przez ten sklep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2011 o 17:24, Nitrogenium napisał:

Dobry wieczór. Czy zamawiając coś z sekcji sprzętu na waszej stronie, trzeba ponosić
koszty przesyłki wybierając odbiór osobisty w sferisie, skoro zamówienie jest realizowane
właśnie przez ten sklep?

No trzeba, i to jest właśnie paradoks, więc sugeruję Ci zamówienie bezpośrednio w Sferis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2011 o 10:40, yupik86 napisał:

Ja również się nie zawiodłem:). Właśnie odebrałem przesyłkę i gra się instaluje. Wszystko
tak jak być powinno. Dzięki gram.pl i dziękuje Ani za konkretne odpowiedzi i ogólnie
za to wszystko co robisz:)


Dziękuję za podziękowania. Staramy się robić wszystko, żebyście byli zadowoleni.
Takie podziękowania podnoszą nas na duchu, że warto wypruwać sobie żyły, żeby gracze dostali na czas to, co sprawi im przyjemność.
Sami jesteśmy graczami, pewnie dlatego rozumiemy Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Po dodaniu wszystkich kodów z Batman Arkham City EK (PC) na GfW, mogę pobrać wszystkie dodatki, oprócz skórki do Earth One Batman. Nie ma jej w dziale pobrań. A po ponownym wpisaniu kodu, strona informuje, że kod został już użyty. Nie mam pojęcia co o tym sądzić. Jakieś podpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 16:52, Kalidor napisał:

Witam
Po dodaniu wszystkich kodów z Batman Arkham City EK (PC) na GfW, mogę pobrać wszystkie
dodatki, oprócz skórki do Earth One Batman. Nie ma jej w dziale pobrań. A po ponownym
wpisaniu kodu, strona informuje, że kod został już użyty. Nie mam pojęcia co o tym sądzić.
Jakieś podpowiedzi?


Dokladnie ten sam problem jest u mnie. Więc się podłączam do tego posta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 16:52, Kalidor napisał:

Po dodaniu wszystkich kodów z Batman Arkham City EK (PC) na GfW, mogę pobrać wszystkie
dodatki, oprócz skórki do Earth One Batman.


Z tego co się orientuję, sklep otrzymał błędne kody na to DLC czyli Earth One Batman. Sprawa jest wyjaśniana z wydawcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować