Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Wiem, że to może zmęczyć, ale...
Jak wygląda sytuacja z AC R? U mnie jest "pakowanie i przygotowanie do wysyłki", a że nie wiem do której godziny status ma się zmienić, aby liczyć na jutrzejszą dostawę to pytam. Jestem w gronie szczęśliwców, którzy jutro otrzymają paczkę* czy pechowców, z którymi zamówieniami magazyn sobie nie poradził. Rozważam dwie opcję, bo zapewne jakąś cześć uda się spakować, a jakaś tam zostanie na jutro (lub wszystkie się uda :D).

*Odrzucamy wypadki spowodowane samą dostawą :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 23:29, byverter napisał:

Będzie pre-order Trine 2 od Ubisoftu?
Pod tą tekturką Ubi Exlusive jest premirerówka (normalne pudełko), ale jak wygląda sprawa
artobooka. Czy będzie papierowy czy w formie *.pdf?

Usiłuję potwierdzić te rewelacje w kilku źródłach, jeśli jutro będzie wiadomo coś na 100%, to odpalę pre-order.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 22:27, David741 napisał:

A właśnie do ACR, bo mam zamówioną edycje specjalną, którą zamówiłem 19.07.2011, to kody
na np. zbroje dla ezio i 2 postacie do trybu multiplayer dostaniemy pocztą czy będą w
pudełku ?? A i co do tego skina Altaira to dostaniemy kod od edycji specjalnej bo gdzieś
czytałem, że ta biała szata czyli skin altaira ma być dołączona do edycji specjalnej,
ale czy to prawda to nie wiem i tak się pytam.

Kody opisane w zawartości edycji specjalnej są w pudełku.
Kod na białą szatę dodajemy nieoficjalnie do wszystkich egzemplarzy EK i do zamówień na specjalną złożonych do 21.10.2011, bo mało kodów dostaliśmy. Kod na białą szatę można pobrać z poziomu szczegółów zamówienia, jeśli zamówienie jest opłacone (w przypadku pobraniowych trzeba więc poczekać na wpłynięcie pieniędzy z punktów odbioru lub firm kurierskich, czyli do 7 dni od dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja złożyłem 26 listopada to nie dostane tej szaty :/? Dla niej kupiłem tą wersje gry, a teraz się okazuję że nie dostanę tej zbroi??!
Chyba że chodzi o skina Altaira, to przepraszam ...
Dobra, przeczytałem dokładnie twojego posta i zrozumiałem, że chodzi o skina Altaira.
Sry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informacja odnośnie wysyłki Assassin''s Creed: Revelations na PC:
Towar dziś dojechał o 13:00, o 18:20 puściliśmy ostatnie zamówienia do pakowania (dzięki Doktorowi Evilowi, który czuwał do ostatniej chwili nad wysyłką, z moim skromnym udziałem) - czyli raczej 99% dziś zostanie spakowane i wysłane z dostawą na jutro (o ile nie będzie jakiejś awarii w magazynie, odpukać).
Jeśli macie zamówienia z odbiorem osobistym, to oczekujcie jutro smsa i maila, że zamówienie jest gotowe do odbioru (wcześniej nie ma co się udawać do punktu odbioru, bo punkt musi przyjąć towar, odhaczyć zamówienia - odhaczenie skutkuje wysłaniem maila i smsa, że można odebrać), pewnie gdzieś tak między 11:00 a 15:00.
Jeśli macie zamówienia z dostawą kurierem do domu/pracy, to najpóźniej o 3:00 dostaniecie maila z numerem listu przewozowego. Ale nie sprawdzajcie statusu przesyłki wcześniej niż o 10:00, bo dopiero po odebraniu paczek z sortowni przez danego kuriera będzie widać, że jest w przewozie do Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pudełku z edycją specjalną masz kod na:
"-ekskluzywną zawartość w grze: zbroję dla Ezio, postać dla trybu wieloosobowego – The Crusaider oraz skin znany z ACB dla trybu wieloosobowego – The Doctor"

Kod na białą szatę Altaira (Altair''s Robe, skin Altaira) dodajemy dodatkowo, dla zamówień złożonych do 21.10.2011, bo dla reszty nie wystarczyło. Dlatego nie ma o tym informacji na karcie produktu, te kody dostaliśmy późno i miałam problem, komu je przydzielić. Walczyłam o więcej, ale się nie udało, więc nie wszyscy, którzy zamówili specjalną je dostaną.

Widzę, że jesteś wielkim fanem AC i mnóstwo postów napisałeś tutaj w tym temacie, a mam kilka zapasowych kodów, więc napisz mi maila, to Ci wyślę kod na szatę Altaira.
Mam nadzieję, że nikt się za to nie obrazi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2011 o 20:51, prymas_jaro napisał:

U mnie jest napisane, że już wysłano, mam odbiór osobisty - czyli do około 15 dostane
emaila i sms, że gra jest gotowa do odbioru?

To zależy od tego, kiedy punkt odbioru dostanie towar - może dostać o 10:00 i wtedy koło 11:00 dostaniesz mail i sms, że jest gotowe do odbioru, a może dostać też po 15:00 - wtedy koło 16:00.
Ale kurierzy towar do firm dowożą wcześnie, więc stawiam na 15:00 max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2011 o 21:34, prymas_jaro napisał:

Dziękuje. Orientujesz się jeszcze w ile mniej więcej Ania odpowiada na emaile?

Ania Ci odpisze jutro o 8:30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby wysłane, więc może jutro będzie, jak kurier znajdzie odpowiednią chwilę na przyjazd :)
Trochę zdziwiło mnie jaka firma zrealizuje moją przesyłkę- było napisane najpierw UPS (z którą nie powiem- fajnie się współpracuje, bo jakoś zawsze trafiają do domu, a jak nikogo nie ma to i się zainteresują, gdzie można mnie znaleźć), a teraz już mam DB Schenker- na razie raz mnie obsługiwali, był jakiś dziwny problem, że osoba odbierająca musi mieć 18 lat, no nie wiem... Ale się udało, liczę, że będzie podobnie.
Jak wygląda dobieranie kurierów? Tak patrzę i każdy pre-order mam na UPS, a właśnie po wysłaniu się to zmieniło.
Nie żebym coś miał do DB- tak sobie piszę :) UPS ma fajne auta i tyle.*
Dobra koniec wywodów.
Mam nadzieję, że będzie ok, a co do tych kodów- mam opłacone i zamówienie złożone było dnia 06.06.11- rozumiem, że kody pojawią się po odebraniu? Jeśli tak to liczę, że będzie lepiej niż ostatnio, gdzie zamówienie jako "realizowane" wisiało chyba dwa tygodnie. Najwyżej napiszę i może będziesz mogła coś zdziałać.

*Bez sensu ta część posta, bo i nie na temat, i taka dziwna, ale już zostawię :) Jak coś to proszę się nie przejmować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2011 o 21:56, byverter napisał:

Kiedy bedą dostępne kody Xbox Live 2100 Microsoft Points PL...

W przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować