Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Mam pewien problem z DLC Skin Earth One. Mianowicie: zalogowałem się na Games For Windows Marketplace, tam też wpisałem kod DLC, wszystko było by ok, gdyby tylko witryna nie poinformowała mnie, że mam ten dodatek na xbox'a (a nie na pc, tak jak gre)

Wojman, dzięki za przekierowanie mnie do tego działu. Bardzo proszę o jakieś informacje jak będzie wiadomo coś w tej sprawie. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Data wysyłki mojego zamówienia na AC R została zmieniona na 30.11, czy to już jest jakaś potwierdzona informacja*?

*Odrzucamy wypadki losowe :)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 16:43, prymas_jaro napisał:

U mnie również się zmieniła. Cieszę się, jednak szkoda że nie dało sie wysłać 29.11 (Ania
pisała że może tak będzie). Mimo to bardzo fajnie :)

Dostawa przyjedzie do nas jutro koło 14:00 (stan z dziś) i jutro chcemy zrobić wysyłkę ACR na PC, więc 30.11 to pesymistyczna data.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, mam jeszcze jedno pytanie - zamówienie AC:R na PC złożyłem w sobote (troche późno). Czy wobec tego otrzymam edycję specjalną czy jednak zwykłą? Mam nadzieję że specjalną..
Thx za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem. Otóż dodałem do koszyka ACR Collector Edition i chciałem dodać figurkę Ezio z ACR. Jednak kiedy nacisnąłem przycisk dodania, to wyskoczyła mi informacja, że nie można połączyć z pre-orderami. Da się coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 18:00, TTTr96 napisał:

Mam mały problem. Otóż dodałem do koszyka ACR Collector Edition i chciałem dodać figurkę
Ezio z ACR. Jednak kiedy nacisnąłem przycisk dodania, to wyskoczyła mi informacja, że
nie można połączyć z pre-orderami. Da się coś z tym zrobić?

Napisz do mnie maila, muszę Ci zrobić ręczną rezerwację figurki, bo ich zapas się kończy, więc mają blokadę na zamawianie z pre-orderami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 17:46, prymas_jaro napisał:

Aniu, mam jeszcze jedno pytanie - zamówienie AC:R na PC złożyłem w sobote (troche późno).
Czy wobec tego otrzymam edycję specjalną czy jednak zwykłą? Mam nadzieję że specjalną..
Thx za odpowiedź :)

Edycja Specjalna ACR na PC jest dostępna do wyczerpania zapasu. Jeszcze się nie wyczerpała ilość (tzn. zamówień jest na mniejszą ilość niż ta, którą dostaniemy), więc dostaniesz taki produkt, jaki jest na karcie.
Gdyby się wyczerpała, to by nie była dostępna.
Abstrahując od przypadków, kiedy dostawca nam "tnie" ilości (vide Forza 4 EK albo ACB Limited Codex), ale mam już papier na tę dostawę i wiem, ile dokładnie sztuk jutro dostaniemy.
Chyba zmęczona jestem, bo za bardzo się rozpisuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 17:18, prymas_jaro napisał:

Czyli, jeśli wszystko pójdzie tak jak mówisz, gra "przybędzie"/ będzie do odebrania w
środę czyli 30 grudnia?

30 listopada :)
O ile jutro się nie okaże, że jest jakaś obsuwa, na kuriera z towarem napadli zamaskowani bandyci itp.
Dostawa wjedzie późno, ale kochany magazyn jest uprzedzony o jej ważności, więc raczej nam się uda to wysłać jutro, odpukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, mój błąd xD.
Dziękuje za odpowiedzi. Bardzo się cieszę, ponieważ w Edycji Specjalnej BARDZO podoba mi się ta skórka dla Ezia, po prostu muszę ją mieć! :).
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A właśnie do ACR, bo mam zamówioną edycje specjalną, którą zamówiłem 19.07.2011, to kody na np. zbroje dla ezio i 2 postacie do trybu multiplayer dostaniemy pocztą czy będą w pudełku ?? A i co do tego skina Altaira to dostaniemy kod od edycji specjalnej bo gdzieś czytałem, że ta biała szata czyli skin altaira ma być dołączona do edycji specjalnej, ale czy to prawda to nie wiem i tak się pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie pre-order Trine 2 od Ubisoftu?
Pod tą tekturką Ubi Exlusive jest premirerówka (normalne pudełko), ale jak wygląda sprawa artobooka. Czy będzie papierowy czy w formie *.pdf?

20111128232954

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

David, wydaje mi się że albo będą w pudełku albo do pobrania w "Moich zamówieniach" bo zapłaceniu za gre (ja tak miałem z DA2 BSE - mogłem pobrać w pliku tekstowym kody na dodatkowe przedmioty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować