Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2011 o 20:39, Harrolfo napisał:

To wiem, ale myślałem, że dzisiaj będzie jakaś wypasiona oferta, na Mikołajki :)

Wypasione oferty to będą w styczniu i w lutym, bo fajnych premier wtedy niet, a wydawcy będą chcieli na czymś zarobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 21:06, akne napisał:

Wypasione oferty to będą w styczniu i w lutym, bo fajnych premier wtedy niet, a wydawcy
będą chcieli na czymś zarobić ;)


Jedno słowo: Diablo III. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Zacznę od cytatu z preordera do swtor (kod online)
"Zamówienia na grę dla nabywców pre-order packów zostaną przez nas wygenerowane i poinformujemy o tym e-mailem.
Zamawiając ten produkt będziesz mógł kupić pudełkowe wydanie gry o 19,90 zł taniej. Kilka dni po złożeniu zamówienia na Twoim koncie zostanie wygenerowane zamówienie na pudełkowe wydanie"

I teraz pytanie: Ile to jest kilka dni ? Preorder preordera zamówiony, opłacony i odebrany kilka dni temu, czekam więc na mejl i się nie mogę doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 20:27, akne napisał:

Oprócz tego od jutra będzie promocja na wybrane tytuły Ubisoft - "25% taniej z okazji
25-lecia" czy jakoś tak ;)


Czy ta promocja na pewno pojawi się u Was? Na razie na stronie Ubi tylko empik.com widnieje. Pytam, bo nie wiem czy czekać na Raymana u Was czy kupić u konkurencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 23:58, etam-przemo napisał:

I teraz pytanie: Ile to jest kilka dni ? Preorder preordera zamówiony, opłacony i odebrany
kilka dni temu, czekam więc na mejl i się nie mogę doczekać.

Jutro kończymy sprzedaż pre-order packów, w piątek rano dostaniesz maila z prośbą o opłacenie/potwierdzenie zamówienia na grę, które wygenerujemy Ci jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2011 o 20:28, akne napisał:

Napisz do DOK: http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4
żeby ręcznie zmienili Ci status zamówienia.
Dzięki. Zrobiłem jak napisałaś i wszystko (no, prawie wszystko) jest już załatwione i status zmieniono na Zrealizowano. Prawie wszystko, bo pojawił się mały problem. Nie jest to bardzo ważna sprawa, ale chcę to wyjaśnić.


Chodzi o promocję Audiobook Wiedźmin do każdego zamówienia. Nie wiem czy promocja jest jeszcze aktualna, bo miała trwać do 10 listopada (chyba, że się mylę) i w takim wypadku nie załapałbym się na nią. Jednak składając zamówienie automatycznie dorzuciło mi audiobook za 0,00zł jako drugą pozycję z czego bardzo się ucieszyłem. Czytałem, że powinienem w szczegółach zamówienia mieć kod do wykorzystania na Audioteka.pl jednak ja go nie mam. I tu moje pytanie: czy Audiobook pojawił się błędnie, czy jednak powinienem dostać ten kod i co w tym przypadku zrobić. Z góry dziękuję i przepraszam za kłopot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bioware właśnie ogłosiło iż Early Game Acces Star Wars The Old Republic rozpocznie się nie 15 jak zapowiadano a 13 grudnia. Moje pytanie w związku z tym: czy można spodziewać się wcześniejszej wysyłki gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 23:09, Niesp napisał:

Bioware właśnie ogłosiło iż Early Game Acces Star Wars The Old Republic rozpocznie się
nie 15 jak zapowiadano a 13 grudnia. Moje pytanie w związku z tym: czy można spodziewać
się wcześniejszej wysyłki gry?

Dostawę ustawiamy na 12.12.2011 i jeśli TNT nie będzie zasypane już przesyłkami (okres świąteczny), to powinni nam dostarczyć SWTOR właśnie w poniedziałek, czyli dość realna jest dostawa do Was 13.12.2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2011 o 17:57, akne napisał:

Dostawę ustawiamy na 12.12.2011 i jeśli TNT nie będzie zasypane już przesyłkami (okres
świąteczny), to powinni nam dostarczyć SWTOR właśnie w poniedziałek, czyli dość realna
jest dostawa do Was 13.12.2011.


Wspaniała wiadomość, ale czy dotyczy tez ona kart pre-paid?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prepy mają wjechać razem z grą.
Wiadomość będzie wspaniała, kiedy wszystko dojedzie w poniedziałek do nas (zwykła, EK i prepy).
Właśnie wysłałam szczegółowy mail do magazynu :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 18:02, akne napisał:

Sprawdź teraz w szczegółach zamówień - link pod produktem "Audiobook".


Super. Teraz mogę pobrać kod na Audiobook. Dzięki za szybką reakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak jest tą listą gier, z której miałęm wybrać grę, która będzie wysyłana razem z popiersiem geralta zamiast artbooka. Ja jeszcze tej listy nie otrzymałem, a miała dojść niedawno podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ruszy pre-order na Zmierzch Samurajów Total War premiera w marcu (na diablo 3 jest a premiera to nikt nie wie kiedy-przepraszam za sarkazm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2011 o 13:49, Kadaj napisał:

To można liczyć na Tales of the Abyss w najbliższym czasie, czy zamawiać u konkurencji?

Łukasz (odpowiedzialny za gry konsolowe) bada temat, ma dać znać tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2011 o 11:23, 1096 napisał:

To jak jest tą listą gier, z której miałęm wybrać grę, która będzie wysyłana razem z
popiersiem geralta zamiast artbooka. Ja jeszcze tej listy nie otrzymałem, a miała dojść
niedawno podobno

DOK się nie wyrabia z zaległymi sprawami, dlatego rekrutujemy dodatkową osobę.
Wiem, że część osób już dostała swoją rekompensatę, wkrótce przyjdzie kolej na Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować