Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 27.03.2010 o 00:05, Dodus14 napisał:

Czy w zestawie "Konsola PSP - model 3004 (czarna) + kurier gratis!"( http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?e=8QjkJ,0&r=all#op)
znajduje sie Karta Pamieci (jak tak to ile ma GB?), Bateria (to chyba napewno, ale chce
sie upewnic) i inne takie typu pokrowiec itp?


Witam,

Bateria oczywiście jest, bo jest niezbędna do uruchomienia konsoli. Karty pamięci ani pokrowca w tym zestawie niestety nie ma.

PS. W razie czego od razu potwierdzę, ze ładowarka jest w pudełku.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyszła do mnie koszulka AC2 :) Dzięki Akne!
I następnym razem życzę lepszych kontrahentów dostarczających koszulki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę o nic pytał, ani prosił, bo i tak - jak to mówią - "po ptakach", chcę się jednak wyżalić w sprawie koszulki ACII. Sytuacja została mi dokładnie w mailu wyjaśniona, jednak jednocześnie zostałem okłamany. Mianowicie powiedziano mi, iż pod uwagę została wzięta pierwotna data złożenia zamówienia - 8 stycznia - a nie data rozdzielenia owego, co miało miejsce w lutym. A że koszulki sklep otrzymał w dwóch paczkach, najpierw wysłano L-ki do tych, co zamówili wcześniej. Ja dostałem XL, wg. maila byłem w drugiej partii, mimo iż pod uwagę wzięto pierwszą datę zamówienia gry. A czego dziś się dowiedziałem? Inna osoba zamówiła grę 10 dni po mnie, 18 stycznia, a dostała L-kę. Super. Prawdopodobnie gdybym miał inny charakter to bym tego nie pisał, ale ja UWIELBIAM tego typu gadżety, a na osobne kupowanie nie mam kasy, więc łapię każdą okazję. Tu człowiek zamawia grę na kilka miesięcy przed premierą, dopytuje się, czy rozdzielenie aby na pewno nic w sprawie bonusu nie zmieni, a na koniec taka sytuacja. Podsumowując - zawiodłem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 21:12, JayL napisał:

Nie będę o nic pytał, ani prosił, bo i tak - jak to mówią - "po ptakach", chcę się jednak
wyżalić w sprawie koszulki ACII. Sytuacja została mi dokładnie w mailu wyjaśniona, jednak
jednocześnie zostałem okłamany. Mianowicie powiedziano mi, iż pod uwagę została wzięta
pierwotna data złożenia zamówienia - 8 stycznia - a nie data rozdzielenia owego, co miało
miejsce w lutym. A że koszulki sklep otrzymał w dwóch paczkach, najpierw wysłano L-ki
do tych, co zamówili wcześniej. Ja dostałem XL, wg. maila byłem w drugiej partii, mimo
iż pod uwagę wzięto pierwszą datę zamówienia gry. A czego dziś się dowiedziałem? Inna
osoba zamówiła grę 10 dni po mnie, 18 stycznia, a dostała L-kę. Super. Prawdopodobnie
gdybym miał inny charakter to bym tego nie pisał, ale ja UWIELBIAM tego typu gadżety,
a na osobne kupowanie nie mam kasy, więc łapię każdą okazję. Tu człowiek zamawia grę
na kilka miesięcy przed premierą, dopytuje się, czy rozdzielenie aby na pewno nic w sprawie
bonusu nie zmieni, a na koniec taka sytuacja. Podsumowując - zawiodłem się.


Z koszulkami było sporo problemów, nie z naszej winy. Miałam zamówione "x" szt rozmiaru L i "y" szt rozmiaru XL. Na karcie produktu była informacja, że będzie możliwość wyboru rozmiaru.

Przed premierą gry doszło tylko "x" szt rozmiaru L. Reszta L miała dotrzeć później, a XL miało w ogóle nie być jednak, ale w końcu po paru tygodniach dotarło kilkanaście L, a reszta ku zaskoczeniu XL.
To tyle ode mnie, nie wnikając w szczegóły. Przepraszam za zamieszanie.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 21:52, akne napisał:

Z koszulkami było sporo problemów, nie z naszej winy. Miałam zamówione "x" szt rozmiaru
L i "y" szt rozmiaru XL. Na karcie produktu była informacja, że będzie możliwość wyboru
rozmiaru.

Wiem, że nie z Waszej, wszystko zostało mi objaśnione.

Dnia 01.04.2010 o 21:52, akne napisał:

Przed premierą gry doszło tylko "x" szt rozmiaru L. Reszta L miała dotrzeć później, a
XL miało w ogóle nie być jednak, ale w końcu po paru tygodniach dotarło kilkanaście L,
a reszta ku zaskoczeniu XL.
To tyle ode mnie, nie wnikając w szczegóły. Przepraszam za zamieszanie.

O tym wszystkim także wiedziałem z maila. Żałuję tylko, że nikt nie przyznał, iż wbrew obietnicom pod uwagę wzięto datę rozdzielenia zamówienia, nie jego złożenia [tak przynajmniej wynika z tego, że osoba zamawiająca 1,5 tygodnia później dostała L]. Ale cóż, stało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2010 o 15:02, JayL napisał:

O tym wszystkim także wiedziałem z maila. Żałuję tylko, że nikt nie przyznał, iż wbrew
obietnicom pod uwagę wzięto datę rozdzielenia zamówienia, nie jego złożenia [tak przynajmniej
wynika z tego, że osoba zamawiająca 1,5 tygodnia później dostała L]. Ale cóż, stało się.

To, kto dostał L po premierze zależało od ślepego trafu. Najpierw spakowaliśmy wszystkie koszulki w koperty, a potem ponaklejaliśmy etykiety adresowe. Na pocieszenie mogę tylko powiedzieć, że L i XL nieznacznie się od siebie różnią wielkością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Battlefield: Bad Company 2 - edycja standardowa ( http://www.gram.pl/sk0_9QflGu5_Battlefield_Bad_Company_2_edycja_standardowa.html) jest w polskiej wersji? Jest napisane, że "Wersja językowa: dwie wersje: angielska i polska" ale na obrazku nigdzie nie widze znaczka, ze gra jest wersji jezykowej wiec chce sie upewnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2010 o 22:29, Dodus14 napisał:

Czy Battlefield: Bad Company 2 - edycja standardowa ( http://www.gram.pl/sk0_9QflGu5_Battlefield_Bad_Company_2_edycja_standardowa.html)
jest w polskiej wersji? Jest napisane, że "Wersja językowa: dwie wersje: angielska i
polska" ale na obrazku nigdzie nie widze znaczka, ze gra jest wersji jezykowej wiec
chce sie upewnic.


Gra jest w pełni zlokalizowana jak wszystkie gry od EA teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chciałbym się zapytać dot. Xbox 360 GOLD ,mówię ofc. o karcie z gram.pl.
Zauważyłem,ze przelewem to jest tak,że jak ma się konto w internecie,niestety moi rodzice z tego nie korzystają.
Karta kredytowa -też nie... I jest jakaś inna możliwość na przyszłość?

I jeszcze jedno...Czy sklep.gram oferuje jakieś kalendarze z gier,albo jakieś ciekawe notesiki 2010/2011 rok? Bo by mi się akurat taki gadżet przydał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2010 o 13:53, Dodus14 napisał:

Mam rozumiec, ze jest PL?


Tak. Jest PL. W pełni zdubbingowana z Cezarym Pzurą i Mirosławem Baką nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy o zamknięciu tematu to trzeba bezpośrednio do konsuli się zwracać? Jak tak to proszę o zamknięcie tematu APPCRASH w pomocy technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akne, kiedy w sklepie będzie można wreszcie kupić te słuchawki do iPoda shuffle? Pisałaś ostatnio, że będą ponad 2 tygodnie temu a tu nadal ich nie ma? Możesz podać jakąś konkretną datę lub ew. czy mógłbym zamówić osobno tylko słuchawki? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie zamówiłem pakiet gry : Dragon Age Początek + Dragon Age - przebudzenie na PC i w trakcie zamówienia był status dostepny , zapłaciłem przelewem i teraz wchodząc na swoje konto sprawdziłem satus zamówienia i jest taki " zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne " czyli jednym słowem coś było dostepne a okazało się że sklep nie ma tych gier ?
Czyli że przelałem kase a teraz bede czekał na gre moze kilka dni ? Proszę o pomoc Pania Akne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2010 o 13:53, Dodus14 napisał:

Mam rozumiec, ze jest PL?

Do wyboru jest kilka wersji językowych: pełna polska, angielska i kilka innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2010 o 13:24, Bartex69 napisał:

Witam.Chciałbym się zapytać dot. Xbox 360 GOLD ,mówię ofc. o karcie z gram.pl.
Zauważyłem,ze przelewem to jest tak,że jak ma się konto w internecie,niestety moi rodzice
z tego nie korzystają.
Karta kredytowa -też nie... I jest jakaś inna możliwość na przyszłość?

Niestety tylko płatność z góry, przelewem online lub kartą.

Dnia 03.04.2010 o 13:24, Bartex69 napisał:

I jeszcze jedno...Czy sklep.gram oferuje jakieś kalendarze z gier,albo jakieś ciekawe
notesiki 2010/2011 rok? Bo by mi się akurat taki gadżet przydał :)

Nie oferujemy takich gadżetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2010 o 14:59, RobixMaster napisał:

Czy o zamknięciu tematu to trzeba bezpośrednio do konsuli się zwracać? Jak tak to proszę
o zamknięcie tematu APPCRASH w pomocy technicznej.

Do moderatorów, albo zapostuj w tym temacie, że jest do zamknięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2010 o 22:06, PJ_MW napisał:

Akne, kiedy w sklepie będzie można wreszcie kupić te słuchawki do iPoda shuffle? Pisałaś
ostatnio, że będą ponad 2 tygodnie temu a tu nadal ich nie ma? Możesz podać jakąś konkretną
datę lub ew. czy mógłbym zamówić osobno tylko słuchawki? Z góry dzięki za odpowiedź.

Tak mi przekazał kolega, który zajmuje się sprzętem. Słyszałam przed świętami, że jest problem z towarem Apple, wyczerpał się w magazynach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 13:42, karolekx23x napisał:

Mam takie pytanie zamówiłem pakiet gry : Dragon Age Początek + Dragon Age - przebudzenie
na PC i w trakcie zamówienia był status dostepny , zapłaciłem przelewem i teraz wchodząc
na swoje konto sprawdziłem satus zamówienia i jest taki " zostanie wysłane, gdy wszystkie
produkty będą dostępne " czyli jednym słowem coś było dostepne a okazało się że sklep
nie ma tych gier ?

Stan na dziś jest taki, że nie mamy już wolnych sztuk podstawki. Ale Twoje zamówienie powinno pójść jutro do realizacji, bo składałeś je w momencie, kiedy była dostępna.
Czasami niektóre zamówienia wskakują na status "oczekiwanie na dostępność" pomimo rezerwacji sztuk pod nie w magazynie. To trochę skomplikowane, jutro - kiedy zamówienia pójdą do magazynu - wszystko się powinno wyprostować.
Następna dostawa DAP będzie 12/13.04, i to jest najpóźniejszy termin realizacji pozostałych zamówień promocyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować