Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2008 o 17:05, KŁEJK napisał:

Czy kiedykolwiek będzie ponownie dostępny w sklepie gramu Wiedźmiński mousepad ?

Trochę gadżetów wiedźmińskich będzie wkrótce dostępnych - stay tuned.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 18:59, hallas napisał:

Pytanie dotyczy Nicolas Games: dlaczego gry tego wydawcy zniknęły z półek sklepu gram.pl?
O ile mnie pamięć nie myli - kiedyś tam były, szczególnie produkcje dla młodszych graczy.
No ale Nicolas Games to nie tylko młodsi gracze. Why? Przez to byłem zmuszony zacząć
robić zakupy w innym sklepie niż gram.pl.

Z takiego samego powodu, dla którego nie rozbudowujemy oferty książek itp. - nie sprzedawały się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 12:44, akne napisał:

> Czy wprowadzicie nowe towary do kupienia tylko za wPLN-y? :)
Będzie lepsza okazja do pozbycia się wPLN - szczegóły wkrótce :)

Wkrótce, to znaczy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest najbardziej prawdopodobna data ponownego pojawienia się w sklepie książek o grze Starcraft ( 3 częściowy cykl ). Niby jest napisane że za "1-5 dni" ale jeśli się nie mylę te info jest już od dłuższego czasu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 20:01, KŁEJK napisał:

Jaka jest najbardziej prawdopodobna data ponownego pojawienia się w sklepie książek o
grze Starcraft ( 3 częściowy cykl ). Niby jest napisane że za "1-5 dni" ale jeśli się
nie mylę te info jest już od dłuższego czasu ...

Informacja "1-5 dni" oznacza, że (cytuję z http://www.gram.pl/sklep_pomoc_art.asp?pid=6):
ten rodzaj towaru nie znajduje się bezpośrednio w naszym magazynie, ale posiadają go nasi dostawcy. W przypadku zamówienia produktu posiadającego ten rodzaj statusu, towar jest sprowadzany od naszych dostawców, a następnie wysyłany przez nas magazyn wraz z ewentualnymi pozostałymi elementami zamówienia. Czas potrzebny na sprowadzenie towaru wynosi od jednego do kilku dni (w zależności od konkretnego statusu).

Czyli zamów, to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 16:39, Magwisienka napisał:

> > Czy wprowadzicie nowe towary do kupienia tylko za wPLN-y? :)
> Będzie lepsza okazja do pozbycia się wPLN - szczegóły wkrótce :)
Wkrótce, to znaczy? ;)

W przyszłym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy World of Warcraft:Wrath of the Lich King, będzie podobnie jak w części zachodnich sklepów rozsyłany tak, żeby dotrzeć do klienta na dzień lub dwa przed premierą (u Nas w Polsce pewnie na 12 listopada)? Ewentualnie czy będzie rozsyłany sam cd-key?
Dzięki takiej wysyłce można zacząć zabawę wraz z oficjalnym rozpoczęciem działania serwerów WotLK o północy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 14:21, a6addon napisał:

Czy World of Warcraft:Wrath of the Lich King, będzie podobnie jak w części zachodnich
sklepów rozsyłany tak, żeby dotrzeć do klienta na dzień lub dwa przed premierą (u Nas
w Polsce pewnie na 12 listopada)? Ewentualnie czy będzie rozsyłany sam cd-key?
Dzięki takiej wysyłce można zacząć zabawę wraz z oficjalnym rozpoczęciem działania serwerów
WotLK o północy.

Na pewno nie będziemy wysyłać wcześniej samych CD-keyów. A termin wysyłki produktu zależy od tego, kiedy dotrze do nas dostawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 07:51, The GaM3R napisał:

A za te wpln-y co będzie można kupić wkrótce prosze jakieś fajne koszulki :D

Będzie można, więcej szczegółów next week.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Sprawa dotyczy zakupu Pre-Order. Nie oczekuję odpowiedzi na ten post, bo z góry wiem jaka ona będzie, ale muszę komuś wylać swoje żale. Trzecie moje podejście do zkupu gry w tym trybie i trzecia porażka. Dziś tj. 10 pażdziernika była premiera Sacred 2 Fallen Angel, gra którą zamówiłem miesiąc temu, w niedzielę 5 paździenika zrobiony przelew i dziś zamiast grać piszę tego posta. Wkurzony jestem na maxa, bo gdybym nie zamówił zamówił pre-order lub chociaż nie zapłacił, to bym już dzisiaj grał a tak zamiast cieszyć się grą w dniu premiery jestem zmuszony dalej czekać. Podobno gra została wysłana w czwartek tj. 09 pażdziernika czyli dzień przed premierą, zatem jak dobrze pójdzie, przesyłki mogę spodziewać się we wtorek, czyli 4 dni po premierze. Gwoli wyjaśnienia byłem dziś w Empiku i gra jest dostępna w promocji za 90 zł, czyli za zaoszczędzone w Waszym sklepie 2zł 20gr będę się mógł "cieszyć" grą kilka dni później niż ci co nie zakupili jej przed premierą a po prostu poszli do NORMALNEGO sklepu po grę. Wasza dbałość o klienta jest wręcz powalająca, na ale powiadają do trzech razy sztuka w tym wypadku po trzech spalonych podejściach czwartego już nie będzie. Następnym razem zrobię tak jak Ci co już dzisiaj grają w Fallen Angel, poczekam do dnia premiery i pójdę normalnie kupić grę w sklepie. Pozdrawiam i życzę sklepowi gram dalszych sukcesów, acz bez mojego skronego udziału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 14:25, Vernio napisał:

To wiadomo coś w sprawie czy będzie EK dodatku do Gothica??

Na razie nic nie wiadomo, czekamy na informacje z CD Projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować