Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Witam. ;)

Czy w sklepie Będzie dostępna jeszcze gra Worms 4 Totalna Rozwałka, oraz Worms Forts Oblężenie? ;)
Czy zaprzestano ich sprzedaży? ;)

P.S
Jak sprzedaż zakończono, lub nie uzyskano przedłużenia licencji , to na szczęście udało mi się jeszcze zakupić jeden z ostatnich egzemplarzy Worms 3D i będzie mi musiał starczyć xD ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2010 o 19:48, twardy90 napisał:

Witam mam problem z zakupem nie pisałbym gdyby nie to że od kilku dni próbuje dokonać
zakupu w sklepie gram.pl.
Otóż problem pojawia się gdy klikam na "koszyk" ,a tu wyświetla się informacja:

Problem rozwiązany, dzięki za informacje.

Pzdr,
Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę, jeśli to możliwe to uzupełniajcie wymagania sprzętowe na stronie gram.pl i w sklepie, ostatnio przy niektórych grach tego brakuje, a dla kogoś kto nie ma odrzutowego komputera są to przydatne informacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące daty wysyłki God of War III. Gra ma premierę 17 Marca, wg informacji w sklepie gram.pl ma wysyłać ją dzień wcześniej. Chciałbym się dowiedzieć, czy jest to pewna, absolutnie potwierdzona informacja? Gra ma być rozsyłana dzień wcześniej i na premierę dojść na klientów? Jak widać w Top 10 dla PS3 zamówień jest sporo. Nie będzie więc żadnych problemów z dostępnością dla zamówień przedpremierowych (za mało egzemplarzy i najpierw dostaną ci co złożyli najwcześniej zamówienia, pozostali czekają itp.)? Oczywiście pomijam wypadki losowe, których przewidzieć się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akne, napisałaś prawie miesiąc temu na moją odpowiedź w sprawie słuchawek do iPoda shuffle ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=2853), że postaracie się je sprowadzić. Mija już miesiąc a niestety nadal ich nie ma... Czy jest szansa na ich wprowadzenie w niedalekiej przyszłości, a jak tak to ew. kiedy? Z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2010 o 21:29, NikiNicoo napisał:

Akne, jak tam koszulki z Ezio?
Jak oceniasz szanse na to, abyśmy dostali je w przyszłym tygodniu/wgl je dostali?
Pozdr ;)

Szanse, że dostaniemy te koszulki w tym tygodniu oceniam jako wysokie, ale nic konkretnego nie mogę obiecać, tak jak nie może mi nic konkretnego obiecać dostawca koszulek. Tzw. trudności obiektywne.
Ale bądźmy dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2010 o 00:40, jarek2045 napisał:

Czy w sklepie Będzie dostępna jeszcze gra Worms 4 Totalna Rozwałka, oraz Worms Forts
Oblężenie? ;)
Czy zaprzestano ich sprzedaży? ;)

Chyba CD Projektowi wygasła licencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2010 o 11:37, Siriondel napisał:

Mam pytanie dotyczące daty wysyłki God of War III. Gra ma premierę 17 Marca, wg informacji
w sklepie gram.pl ma wysyłać ją dzień wcześniej. Chciałbym się dowiedzieć, czy jest to
pewna, absolutnie potwierdzona informacja? Gra ma być rozsyłana dzień wcześniej
i na premierę dojść na klientów? Jak widać w Top 10 dla PS3 zamówień jest sporo. Nie
będzie więc żadnych problemów z dostępnością dla zamówień przedpremierowych (za mało
egzemplarzy i najpierw dostaną ci co złożyli najwcześniej zamówienia, pozostali czekają
itp.)? Oczywiście pomijam wypadki losowe, których przewidzieć się nie da.


Gwarantujemy dostawę nie później niż w dniu premiery. Dla nikogo towaru nie zabraknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2010 o 23:29, PJ_MW napisał:

Akne, napisałaś prawie miesiąc temu na moją odpowiedź w sprawie słuchawek do iPoda
shuffle ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=2853), że postaracie się je
sprowadzić. Mija już miesiąc a niestety nadal ich nie ma... Czy jest szansa na ich wprowadzenie
w niedalekiej przyszłości, a jak tak to ew. kiedy? Z góry dzięki!

Dopytam się osoby, która zajmuje się u nas sprzętem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 16:36, Dodus14 napisał:

Czy w sklepie będzie można nabyć grę Borderlands na PC?

Wkrótce (w tym lub w przyszłym miesiącu) ma być reedycja tej gry w serii Premium Games - ta wersja będzie u nas dostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2010 o 23:29, PJ_MW napisał:

Akne, napisałaś prawie miesiąc temu na moją odpowiedź w sprawie słuchawek do iPoda
shuffle ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=2853), że postaracie się je
sprowadzić. Mija już miesiąc a niestety nadal ich nie ma... Czy jest szansa na ich wprowadzenie
w niedalekiej przyszłości, a jak tak to ew. kiedy? Z góry dzięki!

Pod koniec tygodnia mają być w naszej ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 11:00, akne napisał:

> Akne, napisałaś prawie miesiąc temu na moją odpowiedź w sprawie słuchawek
do iPoda
> shuffle ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=2853), że postaracie
się je
> sprowadzić. Mija już miesiąc a niestety nadal ich nie ma... Czy jest szansa na ich
wprowadzenie
> w niedalekiej przyszłości, a jak tak to ew. kiedy? Z góry dzięki!
Pod koniec tygodnia mają być w naszej ofercie.


Wielkie dzięki, jak tylko się pojawią zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 10:47, akne napisał:

> Czy w sklepie będzie można nabyć grę Borderlands na PC?
Wkrótce (w tym lub w przyszłym miesiącu) ma być reedycja tej gry w serii Premium Games
- ta wersja będzie u nas dostępna.

A Fallout 3 Games Of The Year Edition (PC)? W którym miesiącu bedzie dostapeny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 16:18, Dodus14 napisał:

> > Czy w sklepie będzie można nabyć grę Borderlands na PC?
> Wkrótce (w tym lub w przyszłym miesiącu) ma być reedycja tej gry w serii Premium
Games
> - ta wersja będzie u nas dostępna.
A Fallout 3 Games Of The Year Edition (PC)? W którym miesiącu bedzie dostapeny?

Trudno powiedzieć, podobno w kwietniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 00:39, Damianuss1 napisał:

Witaj
Możliwe, że "Scribblenauts" na NDS pojawiłby się w sklepie gram.pl?


Witam,

To byłoby możliwe, jednak cena detaliczna wynosiłaby 99,90zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo się pośpieszyłem i zamówiłem już w innym niepewnym sklepie o tej samej cenie dokładnie. Jak tam coś zawiedzie to miło by było kupić tutaj. Dziękuję za informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować