Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Kurdę co się dzieje, czy da radę poprowadzić stronę o stalkerze ??? stalker.gram.pl jest martwa a ja jestem fanem tej gry i znam w niej wszystko .......... Czy mogę ją poprowadzić ? Przez pewien czas miałem kontakt z waszym człowiekiem od tego i słuch po nim zaginą .... Czy bez zbędnych formularzy mogę się nią zająć ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 18:49, Oloninho napisał:

Witam.
Jest już dostępny Dragon Age Przebudzenie, a czy gdybym teraz zamówił, to miałbym też
te bonusy jeszcze?

Zamów najpóźniej jutro, to się załapiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 17:46, danieldino napisał:

Kurdę co się dzieje, czy da radę poprowadzić stronę o stalkerze ??? stalker.gram.pl jest
martwa a ja jestem fanem tej gry i znam w niej wszystko .......... Czy mogę ją poprowadzić
? Przez pewien czas miałem kontakt z waszym człowiekiem od tego i słuch po nim zaginą
.... Czy bez zbędnych formularzy mogę się nią zająć ???

napisz do: ekipa małpa gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 19:32, akne napisał:

Zamów najpóźniej jutro, to się załapiesz.

Od Działu Obsługi Klienta dowiedziałem się, że kody zostaną dołączone do zamówienia, nie w chwili opłacenia a w chwili wysyłki (przy płatności przelewem). czy tak już będzie zawsze? Jeśli tak, to proszę o poprawienie opisu w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2010 o 16:05, Dodus14 napisał:

Dlaczego cena Fallout''a 3 Games of the year edition została nagle podniesiona o 10 zł?

Bo wydawca zmienił cenę sugerowaną tej gry ze 119,90 na 129,90 zł, czyli my będziemy ją kupować drożej.
Ale jeśli ktoś złożył wcześniej zamówienie, kiedy podawana była niższa cena, to nie będzie mieć w zamówieniu zmienionej na wyższą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2010 o 19:16, NikiNicoo napisał:

Witam Akne, to znowu ja ;)
To już prawie dwa tygodnie po premierze, koszulek nie ma.
Jest taka możliwość, że kiedykolwiek je dostaniemy?

Dziś rano dostałam informację, że koszulki wyjechały z Niemiec we wtorek i dziś miały do nas dotrzeć - ale nie dotarły. Jutro zbadam sprawę w firmie kurierskiej.
Już bym chciała mieć to z głowy, jeśli jutro wjadą, to je spakujemy i wyślemy jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2010 o 14:49, logray napisał:

Od Działu Obsługi Klienta dowiedziałem się, że kody zostaną dołączone do zamówienia,
nie w chwili opłacenia a w chwili wysyłki (przy płatności przelewem). czy tak już będzie
zawsze? Jeśli tak, to proszę o poprawienie opisu w sklepie.

Przy płatności przelewem liczy się moment otrzymania płatności - wtedy kody są udostępniane klientowi.
Wiem, że mieliśmy przypadki "wyłudzania" kodów - ktoś zapłacił przelewem, pobrał kody, a potem poprosił o anulowanie zamówienia i zwrot pieniędzy jeszcze przed wysyłką - więc może ktoś z działu obsługi zmienił warunki przyznania kodu.
Sprawdź po prostu, czy widzisz link do pobrania kodu przy numerze zamówienia na tę grę w zakładce "Moje zamówienia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2010 o 20:08, akne napisał:

Przy płatności przelewem liczy się moment otrzymania płatności - wtedy kody są udostępniane
klientowi.
Wiem, że mieliśmy przypadki "wyłudzania" kodów - ktoś zapłacił przelewem, pobrał kody,
a potem poprosił o anulowanie zamówienia i zwrot pieniędzy jeszcze przed wysyłką - więc
może ktoś z działu obsługi zmienił warunki przyznania kodu.
Sprawdź po prostu, czy widzisz link do pobrania kodu przy numerze zamówienia na tę grę
w zakładce "Moje zamówienia".

Ten powód jest dla mnie całkowicie zrozumiały. Sądziłem, że po prostu zdecydowaliście się Państwo już tak zrobić na stałe. Kody pojawiły się dopiero po wysyłce. Niestety zamiast dwóch różnych linków dostałem dwa identyczne do Dragon Age Początek. Brakuje tego do Command & Conquer 4 (na dodatkową planszę w singlu i link do pliku z muzyką). Odpisałem na maila z DOKu (do Igora Kowalskiego, od niego dowiedziałem się o tej zmianie) i czekam aż będę mógł sobie posłuchać muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2010 o 21:13, logray napisał:

Ten powód jest dla mnie całkowicie zrozumiały. Sądziłem, że po prostu zdecydowaliście
się Państwo już tak zrobić na stałe. Kody pojawiły się dopiero po wysyłce. Niestety zamiast
dwóch różnych linków dostałem dwa identyczne do Dragon Age Początek. Brakuje tego do
Command & Conquer 4 (na dodatkową planszę w singlu i link do pliku z muzyką). Odpisałem
na maila z DOKu (do Igora Kowalskiego, od niego dowiedziałem się o tej zmianie) i czekam
aż będę mógł sobie posłuchać muzyki.


Hmm, widzę, że Pana zamówienie zawiera i Przebudzenie i C&C 4, więc może nasz system "wysypał" się przyznawania kodów - bo są kody do dwóch gier, w tym do jednej dwa. Jutro to poprawimy. Przepraszam za problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2010 o 21:34, akne napisał:

Hmm, widzę, że Pana zamówienie zawiera i Przebudzenie i C&C 4, więc może nasz system
"wysypał" się przyznawania kodów - bo są kody do dwóch gier, w tym do jednej dwa. Jutro
to poprawimy. Przepraszam za problemy.

Nic nie szkodzi. Dziękuję za szybką odpowiedź.Strasznie oficjalnie to Pan brzmi, no ale to moja wina bo to ja zacząłem od tego Państwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, można wiedzieć co dzieje się z naszymi koszulkami do zamówień Assassin''s Creed 2 ? miały zostać wysłane na początku tego tygodnia. Zamawiamy u was ,płacimy więcej niż w normalnym sklepie ( MM 99 zeta ) ze względu na bonus a go jak nie było tak nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2010 o 10:09, Pawel_F napisał:

Witam, można wiedzieć co dzieje się z naszymi koszulkami do zamówień Assassin''s Creed
2 ? miały zostać wysłane na początku tego tygodnia. Zamawiamy u was ,płacimy więcej niż
w normalnym sklepie ( MM 99 zeta ) ze względu na bonus a go jak nie było tak nie ma...


Przepraszam Akne, że się wtrącę, ale Pawle_F czytaj tu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=3029

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2010 o 10:31, Phobos_s napisał:

> Witam, można wiedzieć co dzieje się z naszymi koszulkami do zamówień Assassin''s
Creed
> 2 ? miały zostać wysłane na początku tego tygodnia. Zamawiamy u was ,płacimy więcej
niż
> w normalnym sklepie ( MM 99 zeta ) ze względu na bonus a go jak nie było tak nie
ma...

Przepraszam Akne, że się wtrącę, ale Pawle_F czytaj tu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=3029


Dzięki, w końcu jakieś konkrety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2010 o 10:09, Pawel_F napisał:

Witam, można wiedzieć co dzieje się z naszymi koszulkami do zamówień Assassin''s Creed
2 ? miały zostać wysłane na początku tego tygodnia. Zamawiamy u was ,płacimy więcej niż
w normalnym sklepie ( MM 99 zeta ) ze względu na bonus a go jak nie było tak nie ma...

Koszulki dotarły do nas dopiero dziś, nie z naszej winy.
Dostaniecie informację mailem, kiedy już zostaną wysłane. Właśnie je pakuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2010 o 12:46, akne napisał:

> Witam Akne, to znowu ja ;)
> To już prawie dwa tygodnie po premierze, koszulek nie ma.
> Jest taka możliwość, że kiedykolwiek je dostaniemy?
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=3037


Naprawdę nie musisz dwa razy odpowiadać na mój post, ale dziękuję za dodatkowe info ;D
No to teraz czekamy na maila, spokojnie Akne, nie jesteśmy małymi dziećmi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować