Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 19.03.2010 o 14:49, NikiNicoo napisał:

Naprawdę nie musisz dwa razy odpowiadać na mój post, ale dziękuję za dodatkowe info ;D
No to teraz czekamy na maila, spokojnie Akne, nie jesteśmy małymi dziećmi ;)


Ty nie :) Ale jak byś poczytał co tu się czasem dzieje... Przekonałbyś się jak biedna jest Akne i z kim czasem musi się borykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2010 o 23:00, David741 napisał:

Mam pytanie kiedy dojdzie wam dostawa koszulek ACII??


Może by tak zobaczyć stronę wcześniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka akne, tak tak zawracam ci głowę ale na ten e-mial ekipa@gram.pl wysłałem wiadomość ....... i chyba nikt go nie czytał :D Bo mi bardzo zależy na prowadzeniu tej strony a ty ....... klops :) Nie da się coś z tym zrobić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 20:31, danieldino napisał:

Siemka akne, tak tak zawracam ci głowę ale na ten e-mial ekipa@gram.pl wysłałem wiadomość
....... i chyba nikt go nie czytał :D Bo mi bardzo zależy na prowadzeniu tej strony a
ty ....... klops :) Nie da się coś z tym zrobić ??

Człowiek od tych spraw jest na urlopie do 29.03, troszkę cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2010 o 14:49, NikiNicoo napisał:

> > Witam Akne, to znowu ja ;)
> > To już prawie dwa tygodnie po premierze, koszulek nie ma.
> > Jest taka możliwość, że kiedykolwiek je dostaniemy?
> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=3037

Naprawdę nie musisz dwa razy odpowiadać na mój post, ale dziękuję za dodatkowe info ;D
No to teraz czekamy na maila, spokojnie Akne, nie jesteśmy małymi dziećmi ;)


Pytania o koszulki są bardzo częste, wolałam odpisać jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2010 o 23:00, David741 napisał:

Mam pytanie kiedy dojdzie wam dostawa koszulek ACII??

Dostawa dotarła wczoraj. Wczoraj je pakowaliśmy, wyślemy je w poniedziałek, wszyscy czekający dostaną mail, że zostały wysłane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można odebrać rzeczy zamówione w sklepie w Metrze Centrum? Przy opcji odbioru osobistego mam do wyboru tylko jakieś salony Sferis które mam w.... niewielkim poważaniu. Fajny sposób na zerżnięcie dwóch blaszek, ale nie widzę celowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Ja jeszcze w sprawie koszulek AC2 ;P Jak kupowałem grę, wybrałem odbiór osobisty w metrze. W takim razie, koszulkę też będę miał do odbioru w metrze, czy zostanie przysłana? Bo w zamówieniach mam, że odbiór osobisty ;s No i jeszcze jedno. Gdybym miał jednak ten odbiór w metrze, a zgubiłem paragon, to oni tam sprawdzą wszystko w tych bazach danych i nie będzie żadnych problemów?
Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 07:03, Oloninho napisał:

Witam ponownie. Ja jeszcze w sprawie koszulek AC2 ;P Jak kupowałem grę, wybrałem odbiór
osobisty w metrze. W takim razie, koszulkę też będę miał do odbioru w metrze, czy zostanie
przysłana? Bo w zamówieniach mam, że odbiór osobisty ;s No i jeszcze jedno. Gdybym miał
jednak ten odbiór w metrze, a zgubiłem paragon, to oni tam sprawdzą wszystko w tych bazach
danych i nie będzie żadnych problemów?
Pozdro.


Koszulkę odbierzesz też w Metrze. Paragonu nie potrzebujesz bo przecież koszulka przyjdzie na Twoje nazwisko, tak jak odbierasz grę.
Sorrki Akne za wtręta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2010 o 11:28, Blizzard_Beast napisał:

Czy można odebrać rzeczy zamówione w sklepie w Metrze Centrum? Przy opcji odbioru osobistego
mam do wyboru tylko jakieś salony Sferis które mam w.... niewielkim poważaniu. Fajny
sposób na zerżnięcie dwóch blaszek, ale nie widzę celowości.

Prawdopodobnie chciałeś złożyć zamówienie na grę wydaną po 30.04.2010. Ponieważ od maja sklep w metrze nie będzie już funkcjonować, więc nie można już złożyć zamówienia przedpremierowego z odbiorem w metrze.
Ale do 15.04.2010 można składać zamówienia na premiery kwietniowe i towar dostępny.
http://www.gram.pl/news_8QzeHO,6_Sklep_gram_pl_w_Metrze_Centrum_konczy_dzialalnosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 07:03, Oloninho napisał:

Witam ponownie. Ja jeszcze w sprawie koszulek AC2 ;P Jak kupowałem grę, wybrałem odbiór
osobisty w metrze. W takim razie, koszulkę też będę miał do odbioru w metrze, czy zostanie
przysłana? Bo w zamówieniach mam, że odbiór osobisty ;s No i jeszcze jedno. Gdybym miał
jednak ten odbiór w metrze, a zgubiłem paragon, to oni tam sprawdzą wszystko w tych bazach
danych i nie będzie żadnych problemów?

Koszulkę odbierzesz w sklepie w metrze - zostało wygenerowane osobne zamówienie na nią, dziś dostaniesz mail, że jest gotowe do odbioru, nie potrzebujesz paragonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 21:51, Vexilium napisał:

Czy Punkty Bioware w formie kodu online będą jeszcze dostępne? Teoretycznie została ich
ostatnia sztuka, ale nie mogę jej zamówić.

Jutro będzie dostępna większa ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak to jest z koszulkami AC II? W zakładce zamówienia mam napisane: "wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2010 o 01:18, Ciej napisał:

jak to jest z koszulkami AC II? W zakładce zamówienia mam napisane: "wysyłka Twojego
zamówienia została wstrzymana"

Koszulki do Sferisa w Siedlcach zostały wysłane wczoraj, zamówienie zmieni status wkrótce na "do odbioru" i dostaniesz mail, że możesz odebrać koszulkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś w godzinach dyżuru będę poza biurem, na Wasze pytania odpowiem najpóźniej w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 11:03, General86 napisał:

Czy przez ten rok będziecie otrzymywać dostawy tej gry ?
http://www.gram.pl/sk4_9gngGu3_Call_of_Duty_Delux_Edition.html

Towar jest dostępny obecnie, czy będzie dostępny przez cały rok 2010, to obiecać nie mogę. Raczej nie powinien być wycofany ze sprzedaży przez wydawcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować