Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Czy będą w sklepie dostępne jakieś inne koszulki związane z grami? Do innych tytułów albo chociaż takie zwykłe z samym logo gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Status Twojego zamówienia: pakowanie i przygotowanie do wysyłki

Data złożenia: Pn, 12.07.2010 o godz. 18:31

Numer zamówienia: IL01531044

witam czy moge sie spodziewac opoznienia w dostarczeniu przesylki? =(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 20:26, Volvox napisał:

Czy będą w sklepie dostępne jakieś inne koszulki związane z grami? Do innych tytułów
albo chociaż takie zwykłe z samym logo gry?

Będą inne motywy jeszcze w tym tygodniu, trochę CoD MW 2, trochę Aion, trochę hitów od Blizz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko mianowicie czy EK SC2 jest ograniczony ilościowo czy nie ? ponieważ obecnie jestem poza domem i dopiero wracam środa/czwartek i wtedy dopiero zamówię Starcraft i za bardzo nie interesuje mnie normal edycja tylko EK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się dowiedzieć gdzie jest moja gra - Staracraft 2? Miał być na 100% dzisiaj, a do tej pory nie było kuriera!!! Takich jak ja jest wielu!!! Po prostu skandal!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 16:43, Thebisre napisał:

Chciałem się dowiedzieć gdzie jest moja gra - Staracraft 2? Miał być na 100% dzisiaj,
a do tej pory nie było kuriera!!! Takich jak ja jest wielu!!! Po prostu skandal!!!


Jesli paczka zostala wyslana to na maila przyszlo Ci potwierdzenie wraz z numerem przesylki. Mozesz zobaczyc gdzie ona sie znajduje i ew. skontaktowac sie z odpowiednim oddzialem firmy UPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 22:04, TTBoS napisał:

Mam pytanko mianowicie czy EK SC2 jest ograniczony ilościowo czy nie ? ponieważ obecnie
jestem poza domem i dopiero wracam środa/czwartek i wtedy dopiero zamówię Starcraft i
za bardzo nie interesuje mnie normal edycja tylko EK :D

Dostaniemy jeszcze jutro troszeczkę EK, więc może się załapiesz. Potem już marne szanse, może we wrześniu albo z nieodebranych zamówień.
Jeśli chcesz 1 szt zarezerwować na 100%, to napisz do mnie - anna kropka stanulewicz małpa gram.pl (podaj mi dane do zamówienia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 12:23, Carnage13 napisał:

Chciałbym się zapytać kiedy oczekiwać można pre-ordera Test Drive Unlimited 2. Tak mniej
więcej.

Nie wiem, wciąż czekamy na potwierdzenie ceny od Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 16:43, Thebisre napisał:

Chciałem się dowiedzieć gdzie jest moja gra - Staracraft 2? Miał być na 100% dzisiaj,
a do tej pory nie było kuriera!!! Takich jak ja jest wielu!!! Po prostu skandal!!!


Widzę w śledzeniu przesyłki, że paczka doręczona o 18:29.

Niestety nie mamy wpływu na konkretne godziny doręczenia przez UPS. Podanie konkretnego zakresu godzin doręczenia kosztowałoby dodatkowo - takie są stawki firm kurierskich. Do mieszkań prywatnych kurierzy dostarczają paczki z samego rana lub popołudniu (17-18), bo przyzwyczaili się do tego, że w ciągu dnia zwykle nikogo nie ma na miejscu.
Ja wiem, że każdy chciałby zagrać już dziś rano, ale było embargo na wcześniejszą wysyłkę (mieliśmy grę w magazynie w piątek, ale mogliśmy ją wysłać dopiero w poniedziałek, pod groźbą kary - sama podpisałam takie zobowiązanie).

Bardzo mi przykro, że dostałeś paczkę dopiero pół godziny temu. Mogę sobie wyobrazić Twoje zirytowanie i jestem bezsilna.
Ale co by nie mówić o firmach kurierskich, to i tak to pewniejsza i szybsza metoda dostawy niż poczta. Paczka priorytetowa potrafi iść pocztą nawet 7 dni.

Spróbujemy powalczyć z UPS, żeby starali się doręczać paczki do mieszkań prywatnych jak najwcześniej. Ale uprzedzam, że niewielkie szanse na to, bo kurierzy są samodzielni i sami sobie ustalają harmonogram doręczeń.
Ale jeśli masz możliwość odbioru paczki np. w firmie, w której pracujesz Ty lub ktoś z Twoich bliskich, to polecam takie wyjście - do firm kurierzy dostarczają paczki przed południem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj próbuję zamówić grę, ale mam komunikat o problemach i abym spróbował za kilka minut. Pojawia się on zanim w miejsce kroku czwartego (akceptacja).

O co chodzi? Próbowałem w przeglądarkach Chrome, IE, to chyba jednak coś u was. A może to taki myk, aby już StarCrafta 2 nie zamawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 07:22, Pupu2 napisał:

Od wczoraj próbuję zamówić grę, ale mam komunikat o problemach i abym spróbował za kilka
minut. Pojawia się on zanim w miejsce kroku czwartego (akceptacja).

O co chodzi? Próbowałem w przeglądarkach Chrome, IE, to chyba jednak coś u was. A może
to taki myk, aby już StarCrafta 2 nie zamawiać?


Nie mieliśmy sygnałów o problemach ze złożeniem zamówienia. Teraz sama złożyłam zamówienie, bez problemów.
Spróbuj jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 20:26, Volvox napisał:

Czy będą w sklepie dostępne jakieś inne koszulki związane z grami? Do innych tytułów
albo chociaż takie zwykłe z samym logo gry?

Nowe koszulki przyjechały wczoraj, wprowadzimy je do oferty najpóźniej w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 20:24, Piotrbov napisał:

Wiesz co? Nie do twarzy tobie z tym twoim nowym avkiem.

To jest przekorne podejście. Ma być różowo, chamsko i jarmarcznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, kiedy roześlecie kody na betę AC: Brotherhood na PS3? Bo niektórzy gramowicze dostali, z innego źródła, ale zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akne!
Dlaczego preorder EK AC:B na PC podrożał T-T?
Miałem sobie przyjechać z Zakopca, zamówić EK, a tu podrożało.
Dlaczeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować