Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Witaj,mam do ciebie 2 pytania.A mianowicie: wiesz coś na temat AC II GoTY Xbox 360? Będzie tak samo zielonawy jak Classic? Trochę mnie to martwi,bo będzie brzydko wyglądać.
A drugie: zamawiając CoD:Black Ops jako pre-order dostajemy grę dzień wcześniej od premiery jak wiem tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 15:54, damlon napisał:

Fajna promocja na gry Ubisoftu i w związku z nią mam pytanie. Jest szansa na World in
Conflict z dodatkiem? Jeśli nie, to czy wydanie Complete w ogóle będzie jeszcze w ofercie?

Obniżka Ubisoftu nie objęła wydania Complete, tylko samą grę podstawową.
Complete powinniśmy mieć na stanie pod koniec przyszłego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 17:29, Nor2323 napisał:

Znowu ja ;] Takie pytanko jakie wymiary ma pudełko na kolekcjonerke Drakensanga II ?
Bo znowu będę miał zaskoka jak przyjdzie mi takie pudełko jak ME2 czyli standatdowe wymiary
tylko grubsze.

Duże będzie, spójrz na wizualizację:
http://www.gram.pl/upl/galerie/3450/20100705151446.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 14:42, Zatha napisał:

Pani Aniu mam pytanko: kiedy będzie dostępna kolekcjonerka Drakensang''a ?

To zależy od tego, ilu klientów nie potwierdzi wcześniej złożonych zamówień na nią, czyli w okolicach środy mogą się zwolnić jakieś sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 18:49, Bartex69 napisał:

Witaj,mam do ciebie 2 pytania.A mianowicie: wiesz coś na temat AC II GoTY Xbox 360? Będzie
tak samo zielonawy jak Classic? Trochę mnie to martwi,bo będzie brzydko wyglądać.

Łukasz odpowie ci jutro na to pytanie.

Dnia 05.09.2010 o 18:49, Bartex69 napisał:

A drugie: zamawiając CoD:Black Ops jako pre-order dostajemy grę dzień wcześniej od premiery
jak wiem tak?

Na 99% na wcześniejszą wysyłkę Black Ops będzie embargo, tak jak na MW2 było, czyli dostaniesz ją w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=4204

> Rozumiem że sklep gram.pl odpowie natychmiastowo i tego samego dnia będzie można zamówić
> w pre-orderze grę ?

>Tak.

Skoro oferta nie pojawiła się w sklepie gram.pl rozumiem że CDProjekt nie raczyło dostarczyć Wam oferty tak jak obiecał to konsul CDP migem ( Michał Gembicki). Bo miało być w tym tygodniu. Jeśli napiszesz że przecież dzień czy dwa później rozpocznie się pre-order to nic złego się nie stanie, to przyznam Ci rację, ale po co te obiecanki ze strony CDP skoro nikt sie tego nie trzyma ?
Kontaktował się ktoś z Wami w sprawie opóźnienia w pre-orderze EK, lub może Ty Aniu coś wiesz jak ta cała sytuacja wygląda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 18:49, Bartex69 napisał:

Witaj,mam do ciebie 2 pytania.A mianowicie: wiesz coś na temat AC II GoTY Xbox 360? Będzie
tak samo zielonawy jak Classic? Trochę mnie to martwi,bo będzie brzydko wyglądać.
A drugie: zamawiając CoD:Black Ops jako pre-order dostajemy grę dzień wcześniej od premiery
jak wiem tak?


Ad 1. Tak będzie zielona. Lada dzień pojawi się na sklepie. Może nawet dziś.
Ad 2. Jest szansa, że będziecie mieli grę dzień przed premierą. Na pewno dzień przed nią zostanie do Was wysłana. Wszystko zależy od tego, czy Activision zażąda podpisania "lojalki", ze gra nie dotrze do graczy wcześniej niż na dzień premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 14:00, Harrolfo napisał:

Takie pytanko:
Jak to w końcu będzie z wysyłką pre-ordera Shattered Dimensions na PS3?
Na stronie: http://www.gram.pl/sk8_8gPrHem5_Spider_Man_Shattered_Dimensions.html
jest 9.6, a moje zamówienie - na zdjęciu...


Premiera jest jednak w piątek, dziś LEM nam taki termin podał, czyli wysyłka w środę lub w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 23:17, GringoG3 napisał:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=4204

> Rozumiem że sklep gram.pl odpowie natychmiastowo i tego samego dnia będzie można
zamówić
> w pre-orderze grę ?

>Tak.

Skoro oferta nie pojawiła się w sklepie gram.pl rozumiem że CDProjekt nie raczyło dostarczyć
Wam oferty tak jak obiecał to konsul CDP migem ( Michał Gembicki). Bo miało być w tym
tygodniu. Jeśli napiszesz że przecież dzień czy dwa później rozpocznie się pre-order
to nic złego się nie stanie, to przyznam Ci rację, ale po co te obiecanki ze strony CDP
skoro nikt sie tego nie trzyma ?
Kontaktował się ktoś z Wami w sprawie opóźnienia w pre-orderze EK, lub może Ty Aniu coś
wiesz jak ta cała sytuacja wygląda ?


Nie mam żadnych nowych informacji z CDP w sprawie tej EK, czyli nie mogę odpalić pre-ordera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 14:42, Harrolfo napisał:

:(
A można liczyć na jakiś gratis? ;)


No niestety, nic nie dostaliśmy od LEMa do tego pre-ordera.

Dnia 06.09.2010 o 14:42, Harrolfo napisał:

BTW: Wypadałoby więc zmienić stan zamówienia na stronie

Spójrz w status zamówienia, powinno być: "oczekuje na dostępność towaru, zostanie wysłane 09.09.2010"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 20:31, akne napisał:

No niestety, nic nie dostaliśmy od LEMa do tego pre-ordera.

Ale ja liczyłem na coś w związku z przesuniętą premierą ;)

Dnia 06.09.2010 o 20:31, akne napisał:

Spójrz w status zamówienia, powinno być: "oczekuje na dostępność towaru, zostanie wysłane 09.09.2010"

Ale tak nie jest.
I czy jeśli trafiłbym na ofertę sklepu, do którego gra jest już dostarczona, to do tego 9 mogę anulować zamówienie u Was, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 20:34, Harrolfo napisał:

> No niestety, nic nie dostaliśmy od LEMa do tego pre-ordera.
Ale ja liczyłem na coś w związku z przesuniętą premierą ;)


Moim zdaniem to był błąd w planie wydawniczym LEMa, bo niektóre premiery Acti są faktycznie we wtorki.

Dnia 06.09.2010 o 20:34, Harrolfo napisał:

> Spójrz w status zamówienia, powinno być: "oczekuje na dostępność towaru, zostanie
wysłane 09.09.2010"
Ale tak nie jest.


Jutro spojrzę, statusy zamówień pre-orderowych zostały poprawione, żeby nie wprowadzały w błąd - mamy towar, ale go trzymamy do dnia wysyłki.
Może wstecznie to nie zadziałało.
Ale powinienieś widzieć teraz datę wysyłki 09.09.2010.

Dnia 06.09.2010 o 20:34, Harrolfo napisał:

I czy jeśli trafiłbym na ofertę sklepu, do którego gra jest już dostarczona, to do tego
9 mogę anulować zamówienie u Was, tak?


Możesz anulować zamówienie dopóki nie jest wysłane do spakowania do magazynu.
W razie czego pisz do mnie: anna kropka stanulewicz małpa gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Moim zdaniem to był błąd w planie wydawniczym LEMa, bo niektóre premiery Acti są faktycznie we wtorki.
No właśnie...

Dnia 06.09.2010 o 20:39, akne napisał:

<ciachnął> Ale powinienieś widzieć teraz datę wysyłki 09.09.2010.

Jeszcze tak nie jest, ale sprawdzę jutro :)

Dnia 06.09.2010 o 20:39, akne napisał:

Możesz anulować zamówienie dopóki nie jest wysłane do spakowania do magazynu.

Ok.

Dnia 06.09.2010 o 20:39, akne napisał:

W razie czego pisz do mnie: anna kropka stanulewicz małpa gram.pl

Zaraz napiszę, żeby tu nie robić pewnego offtopa, ale dzięki wielkie za wszystkie Twoje wypowiedzi i odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 19:53, Renzov napisał:

Kiedy macie zamiar wysyłać PlayStation Move? Czy na ten kontroler nałożone jest jakieś
embargo?


Zostanie wysłany tak szybko jak to tylko możliwe i w zależności na jaki termin wysyłki zezwoli SCE. Jednak na pewno wysyłka nastąpi nie później niż w dzień poprzedzający premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.
Chciałbym zamówić 4 gry z wyprzedaży i mam zamiar je odebrać ze Sferisa.
Pytanie: Czy jeżeli kupię gry jutro, to czy będą one czekały w sferisie do wtorku następnego tygodnia? Gdyż wtedy mam zamiar je odebrać.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 13:39, strajker14 napisał:

Dzień dobry.
Chciałbym zamówić 4 gry z wyprzedaży i mam zamiar je odebrać ze Sferisa.
Pytanie: Czy jeżeli kupię gry jutro, to czy będą one czekały w sferisie do wtorku następnego
tygodnia? Gdyż wtedy mam zamiar je odebrać.

Pozdrawiam


Od momentu kiedy gry wjadą do Sferisa masz 5 (słownie pięć) dni żeby je odebrać :)

Teoretycznie więc jeśli zamówisz jutro, w Sferisie będą w czwartek a więc 5 dni to: piąt, sob, niedz, pon, wtorek.
Taka jest teoria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować