Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Zamówiłem pre-ordera FIFY 11 na PC. Znalazłem kod dostępu do Creation Centre, ale teraz pytanie - skąd można pobrać ten program?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko odnośnie gry Hal Life Anthology, czy ta gra będzie jeszcze na stanie? :)

P.S
Wrukos

Wpisz CD''key Fifa 11 w programie EADM, zapewne będziesz miał tę grę do pobrania, oraz wpisz ten kod do "Creation Centre" , jak to nic nie da, to spróbuj napisać do EA, chociaż podkreślam że nie mam Fifa 11, ale zapewne tak powinno być (ew. owy program pobrać możesz z oficjalnej strony Fify 11) :P Bo raczej Akne zajmuje się sprawami tylko i wyłącznie "sklepu.gram.pl". :P

Sorki że spamuję Akne, ale może uda mi się pomóc i odciążyć lekko , mam nadzieje że się nie pogniewasz xD. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 20:44, jarek2045 napisał:

Ja mam pytanko odnośnie gry Hal Life Anthology, czy ta gra będzie jeszcze na stanie?


Wątpię. Ostatni raz była w naszej ofercie na początku 2007 i wtedy chyba CD Projekt to miał w ofercie.

Dnia 11.09.2010 o 20:44, jarek2045 napisał:

Sorki że spamuję Akne, ale może uda mi się pomóc i odciążyć lekko , mam nadzieje że się
nie pogniewasz xD. ;D


Ale marudzisz ;) Ja się bardzo cieszę, że mnie ktoś odciąża, wielkie dzięki za to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 20:27, Renzov napisał:

Czy to jest pewne, że Call of Duty: Black Ops - Hardened Edition będzie w całości po
Angielsku?

Tak, to wydanie nie jest produkowane w Polsce, jest chyba jedna wersja na całą Europę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam pytanie dotyczące Move i Sport Champions PL, wszystko zostanie jutro wysłane ? :)
Czy już zostały ''potajemnie'' wysłane ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 14:39, akne napisał:

Tak, to wydanie nie jest produkowane w Polsce, jest chyba jedna wersja na całą Europę.

Aha, czyli jest tak jak właśnie myślałem. Mimo to, dzięki za rozwianie wątpliwości. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dostanę hasło do odbioru osobistego, to znaczy, że paczuszka czeka na odbiór?

A pytania o potwierdzenie zamówienia FIFY 11 będziecie wysyłać 23 września?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 18:35, Wrukos napisał:

Jeśli dostanę hasło do odbioru osobistego, to znaczy, że paczuszka czeka na odbiór?


Tak, w mailu i w SMS będzie wyraźnie napisane, że zamówienie jest gotowe do odbioru.

Dnia 13.09.2010 o 18:35, Wrukos napisał:

A pytania o potwierdzenie zamówienia FIFY 11 będziecie wysyłać 23 września?

7 dni przed wysyłką gry, czyli w przypadku FIFA 11 23.09.2010 około godz. 2:00-4:00 skrypt je wyśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 17:17, Exelius napisał:

Witam
Mam pytanie dotyczące Move i Sport Champions PL, wszystko zostanie jutro wysłane ? :)
Czy już zostały ''potajemnie'' wysłane ? :)

Jutro Łukasz Ci odpisze, wysłałam mu właśnie prośbę o odpowiedź. Łukasz zajmuje się grami konsolowymi, ale konsulat sklepowy mamy jeden, żeby nie tworzyć miliona wątków sklepowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 17:17, Exelius napisał:

Witam
Mam pytanie dotyczące Move i Sport Champions PL, wszystko zostanie jutro wysłane ? :)
Czy już zostały ''potajemnie'' wysłane ? :)


Witam,

Będą dzisiaj wysyłane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WitamChciałbym się zająć kolektywem stalker bo strona jest opuszczona. Mógłbym dostać jakiś kontakt do kogoś od kolektywów ?:P Proszę się już z pół roku a strona się marnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 10:11, danieldino napisał:

WitamChciałbym się zająć kolektywem stalker bo strona jest opuszczona. Mógłbym
dostać jakiś kontakt do kogoś od kolektywów ?:P Proszę się już z pół roku a strona
się marnuje.

http://kolektyw.gram.pl/form.php , http://stalker.gram.pl/artykul.php?id=26 try this ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pani Aniu.
Mam pytanie dotyczące zamówienia EK Arcania: Gothic 4
Otóż w "Moich zamówieniach" jest napisane, że oczekuje na płatność a ja nawet maila nie dostałem na jakie konto mam wpłacać pieniądze i ogólnie co i jak...
Czy to jest jakiś błąd czy można już wpłacać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 18:20, Krystianek145 napisał:

Jak na razie nie widzę aby moje move i sports champion byly wyslane ale mam nadzieje
ze beda u mnie jutro bo jak nie to bardzo slabo


Nie wiem co pisze u ciebie, ale u mnie jest pakowane i przygotowywane do wysyłki;-) tak więc jupi;-)
jeśli u ciebie nic się nie zmieniło to pamiętaj że popyt jest duży i przy dużej ilości zamówień aktualizacje odnośnie twojej paczki mogą pojawiać się z opóźnieniem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 18:38, Krystianek145 napisał:

No też tak mysle bo wiadomo popyt na move w polsce jest chyba niezły, a jak moge spytac
kiedy zlozyles swoje zamowieine na Move ??;>


Kilka dni temu starter pack i Sport Champions, chciałem jeszcze drugą różdżkę, ale już nie było.
Chociaż byłem dzisiaj w Poznaniu w Media Markt i jutro mają mieć;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować