Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2011 o 23:23, akne napisał:

Po zdjęciu etui z nadrukiem Topseller masz grę w okładce premierowej.


Pamiętam czasy jak w TS były białe pudełka (te plastikowe). Troche w oczy raziły. Nadal są takie? Ostatnio jak kupiłem Serious Sama 1&2 w TS to było czarne. I chudsze. Czy po prostu zależy od gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 20:15, akne napisał:

Nie zarzucę, bo sama takiej pizzy jeszcze nie robiłam. Spożywam gotowce z ulotek, co
mi wieszają na drzwiach w bloku.


Spozywasz gotoa pizze z ulotek, ktore wywieszaja? :-) Bo ja robie tak, ze dzwonie pod podany na ulotce numer telefonu i zamawiam taka czy inna pizze i przywaza mi ja do domu. A takiej bezposrednio z ulutki to nie jadlem jeszcze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko okaże się w poniedziałek/wtorek, ale jak będę zamawiał to właśnie tego :)

Dnia 04.03.2011 o 23:23, akne napisał:

Czwarty weekend z rzędu będę pracować nad korektą merytoryczną wyrafinowanej książki
kucharskiej (hobby takie), ale to miła praca :)
Wszystkiego Najfajniejszego :)


Jak pracę się lubi to nie może być męcząca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 19:24, akne napisał:

> Aniu kiedyś wspominałaś, że negociujesz z Redami dodawanie do kolekcjonerek W2 tego
DLC,
> które dodajecie do edycji premium ;D i udało się czy Redzi są za twardzi ?
Przypomnę się Redom next week. Albo co tam: zaraz im napiszę przypominajkę.

No jako, że to polski produkt mogli by nam troszkę więcej dać, a szczególnie, że jesteście jedynym sklepem oferującym kolekcjonerke Wiedźmina. A i uprzedzają - wiem, że sporo zaniżyli u nas cene EK biorąc pod uwagę ceny a US i A ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 11:57, Smileyer napisał:

Akne, jak to jest z dożywotnią gwarancją? Jest ona jeszcze przez was honorowana czy to
już po prostu przeszłość..?


Piesn przeszlosci. Pomoca Techniczna gier firmy CD Projekt zajmuje sie firma CD Projekt. Kiedys gram.pl bylo czescia CDP i nie bylo problemu. Teraz CDP nie ma nic wspolnego z serwisem. Jesli masz klopot z jakas gra CDP skontaktuj sie z ich Pomoca Techniczna: http://www.cdprojekt.pl/support

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, prześledziłem sklepy (gry-online, Empik, wasz oraz Ultimę) i tylko u Was i w Ultimie dodają kody na dodatkowe postacie, mapy do Singleplayer i zbroję... jak to możliwe (dostaliście jako odszkodowanie, czy jak), bo to budzi we mnie wątpliwości, co do prawdziwości tych "DLC" (bardzo mi na tych drobiazgach zależy, więc wolę się upewnić) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 14:54, bugs14 napisał:

Aniu, prześledziłem sklepy (gry-online, Empik, wasz oraz Ultimę) i tylko u Was i w Ultimie
dodają kody na dodatkowe postacie, mapy do Singleplayer i zbroję... jak to możliwe (dostaliście
jako odszkodowanie, czy jak), bo to budzi we mnie wątpliwości, co do prawdziwości tych
"DLC" (bardzo mi na tych drobiazgach zależy, więc wolę się upewnić) ;)

Mam maila z Ubisoft, w którym jest napisane, że w skład edycji "gra +figurka" wchodzą też kody na DLC.
Może kody będą dostępne w wersji elektronicznej, a nie postaci kartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 11:57, Smileyer napisał:

Akne, jak to jest z dożywotnią gwarancją? Jest ona jeszcze przez was honorowana czy to
już po prostu przeszłość..?

Jest tak, jak napisał Wojman: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=6210
Zwróć się do CDP z tym pytaniem, wydaje mi się, że jeszcze niedawno ta wymiana funkcjonowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 23:24, Oloninho napisał:

Jeśli zwolniła by się jakaś Signature Edition Dragon Age''a na PC, to proszę o kontakt
: )

Sprawdź w zamówieniu, jaką masz edycję :) Zrobiliśmy małą niespodziankę tym, którzy złożyli zamówienia na zwykłą bodajże do środy do 11:00.
Jeśli masz zwykłą, to mailinij do mnie, to Ci podmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 19:34, rtyrtyrty napisał:

Jeśli mogę spytać, dałoby może coś się wytargować od EA jako bonus do Shift2: Unleashed?

Edycja Limitowana (dostaną ją Ci, którzy zamówią grę przed premierą, jest w cenie edycji zwykłej) zawiera bonusy, więc raczej dodatkowych "gadżetów" do pre-ordera nie będzie.
Ale właśnie wysłałam o to zapytanie do EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 23:50, Wojman napisał:

Spozywasz gotoa pizze z ulotek, ktore wywieszaja? :-)

Da się ;) Trzeba tylko połączyć kilka ulotek, żeby uformować arkusz odpowiedniej wielkości ;)
Oczywiście wcześniej należy je poddać sterylizacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 23:35, donard napisał:

Pamiętam czasy jak w TS były białe pudełka (te plastikowe). Troche w oczy raziły. Nadal
są takie? Ostatnio jak kupiłem Serious Sama 1&2 w TS to było czarne. I chudsze. Czy po
prostu zależy od gry?

Są czarne i chudsze - takie jak standardowe pudełko DVD filmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeśli nie zamówiłem i teraz zamówię, to mi zmienisz? : ) Ogólnie jestem zdenerwowany na siebie. W DA2 zupełnie nie wierzyłem, dlatego dałem sobie spokój z pre orderem. Natomiast demko mnie oczarowało, ale nie było już wtedy Signature do zamówienia. Myślałem, że mnie szlag trafi. Niby nic, a jednak ; s

Teraz widzę, że znów "można zamówić" DA2 SE. Można zamówić napisałem w cudzysłowie dlatego, że produkt jest niedostępny ; / Tak więc jeśli zamówię teraz standard, to podmienisz mi na Signature?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 12:26, Nor2323 napisał:

No jako, że to polski produkt mogli by nam troszkę więcej dać, a szczególnie, że jesteście
jedynym sklepem oferującym kolekcjonerke Wiedźmina. A i uprzedzają - wiem, że sporo zaniżyli
u nas cene EK biorąc pod uwagę ceny a US i A ;)

Gdyby się zgodzili, to by to była rewolucja ogólnoświatowa, bo i my i zagraniczne sklepy oferujące kolekcjonerkę dają bonus "X" do edycji Premium w postaci kodu dosyłanego elektronicznie, a bonusem w przypadku kolekcjonerki jest kurtka oddziałów Roche''a, która jest w pudełku.
Dla mnie bonus to coś, czego nie znajdę w standardowym składzie produktu.

Moim zdaniem wszystkie sklepy powinny móc dodawać bonus dla Premium do EK. Jeśli w naszym przypadku tak będzie, to Redzi będą musieli objąć taką akcją pozostałe sklepy.
Zagraniczni nabywcy EK wtedy Wam podziękują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Tak więc jeśli zamówię teraz standard, to podmienisz

Dnia 06.03.2011 o 20:37, Oloninho napisał:

mi na Signature?

Myślę, że 1 szt dla Ciebie się jeszcze znajdzie :) Napisz mi maila z numerem zamówienia.
Bardzo dużo mam zamówień na BSE DA2 na PC, więcej niż na jakąkolwiek grę w ciągu ostatnich 3 lat, zamówiłam tyle towaru, aby wystarczyło dla każdego zamówienia (jak zostanie, to i tak się sprzeda, bo jest fajniejsza niż zwykłe wydanie, a ma taką samą cenę; chociaż łapka mi drgnęła przy wklepywaniu liczby do zamówienia :), ale część osób jeszcze nie potwierdziła zamówień, więc myślę że jakieś kilkadziesiąt sztuk będzie wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 20:40, akne napisał:

Moim zdaniem wszystkie sklepy powinny móc dodawać bonus dla Premium do EK. Jeśli w naszym
przypadku tak będzie, to Redzi będą musieli objąć taką akcją pozostałe sklepy.
Zagraniczni nabywcy EK wtedy Wam podziękują :)

Nie koniecznie muszą sie o tym dowiedzieć ;P Poza tym jesteśmy takimi fajnymi graczami, mieszkamy w tym kraju co producent i można by nas wspierać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować