Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Hmm ja tez przy zamowieniu do DAII BSE mam 2 razy link do tego samego pliku w ktorym jest jeden klucz do amuletu popiolow (nie wiem w sumie czy pozostale 2 przedmioty pre-oderowe bede w pudelku czy tez powinny byc w tym pliku)

No i pytanie odnosnie Codexu, piszesz z enic sie nie zmienilo a jeszcze w ogole staracie sie zdobyc ich wiecej? Czy juz nie warto robic sobie nadziei? Bo szczerze mowiac jestem w kropce jako ze nie pasuje mi ani edycja wasza, ani Auditore i nie moge sie zdecydowac co kupic ;p

a skoro jeszcze zdarzylem przed 12 to takze zycze wszystkiego najlepszego, ale glownie tego abys codziennie czula sie jakby to byl dzien kobiet, a nie tylko dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 21:56, Tooya_Husky napisał:

Hmm ja tez przy zamowieniu do DAII BSE mam 2 razy link do tego samego pliku w ktorym
jest jeden klucz do amuletu popiolow (nie wiem w sumie czy pozostale 2 przedmioty pre-oderowe
bede w pudelku czy tez powinny byc w tym pliku)

U mnie były wszystkie 3 przedmioty (dwa kody). Tak jak wszyscy mam dwa linki generujące ten sam plik txt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 19:38, akne napisał:

Dlaczego nie ma szumnie obchodzonego Dnia Mężczyzny? Bo wszystkie te Dni obchodzi się
dla grup społecznych, które są niedoceniane, dyskryminowane itp.
:)


Jest Dzien Chlopaka, zdaje sie, ze 30 wrzesnia... :)

Dnia 08.03.2011 o 19:38, akne napisał:

Panów Moderatorów przepraszam za offtopy :)


Nie ma problemu. Nie musimy dzisiaj przegladac watka, zaczekamy te godzinke z niewielkim kawalkiem... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 19:49, Thermalcake napisał:

No co za chamstwo, no. Dosyć, że Amerykańce dostają grę trzy dni wcześniej to jeszcze
mamy blokadę.


Snadardowo premiery w USA sa we wtorki, a w UE w piatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 23:42, donard napisał:

Ja słyszałem, że dzień mężczyzn jest 10 marca Oo


Sa dwie zasady, ktore zawsze obowiazuja na forum:

1. Moderator ma zawsze racje
2. Nawet jesli Moderator nie ma racji, patrz punkt 1

:)

Dzien Chlopaka jest 30 wrzesnia, ale owszem Dzien Mezczyzn jest 10 marca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 23:46, Wojman napisał:

1. Moderator ma zawsze racje
2. Nawet jesli Moderator nie ma racji, patrz punkt 1

Ja słyszałem, że Wojman ma zawsze racje ale nie będę podważał twego autorytetu ;D

Dnia 08.03.2011 o 23:46, Wojman napisał:

Dzien Chlopaka jest 30 wrzesnia, ale owszem Dzien Mezczyzn jest 10 marca. :)

Czyli jednak mieliśmy rację obaj ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, przed chwilą przeglądając Pre-Ordery, natrafiłem na coś dziwnego...
Pojawiła się w P-O edycja Codex gry AC:BH. Pisze oczywiście, że nakład już wyczerpany. Czy to oznacza, że dostaliście dodatkowe Codexy, i dla spostrzegawczych je zaproponowaliście (bo na głównej stronie gram.pl, i na sklep.gram.pl tego nie pisało) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 20:34, Renzov napisał:

Ok, dziękuję za odpowiedź.

A skoro już tu jestem, to zadam jeszcze jedno lub dwa pytania:
Planujecie mieć w ofercie Mortal Kombat w edycji kolekcjonerskiej? W sumie to czekam
na waszą ofertę, ale jak nie będzie tej wersji, to zamówię na Ultimie. Choć wolałbym
to zrobić w sklepie gram.pl.


Planujemy mieć, czekamy tylko na potwierdzenie, że ją dostaniemy. Nie ma nic gorszego niż wystawić produkt w ofercie, a później przełknąć gorzką pigułkę i ogłosić, że jednak nie będzie towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To oznacza tylko, że odkryłam produkt (był ukryty, żeby nie drażnił), bo dziś klienci otrzymają prośby o potwierdzenie zamówienia - głupio by było, gdyby po kliknięciu w link do produktu, przekierowało ich na stronę główną sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kody do DA2 BSE - sprawdź teraz, jak je widzisz. Jeden kod jest do amuletu a drugi do lwa&miecza.
Limited Codex - brak wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 12:29, akne napisał:

Kody do DA2 BSE - sprawdź teraz, jak je widzisz. Jeden kod jest do amuletu a drugi do
lwa&miecza.
Limited Codex - brak wiadomości.

teraz link jest tylko jeden ale w pliku nadal jest kod tylko do amuletu popiolow a tego do lwa i miecza nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że już naprawiliście datę wysłania. Szybcy jesteście :) Co do dodatków do DA2 BSE - u mnie już jest jeden link i zawartość wygląda tak (oczywiście nie podam kodów):

20110309134640

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekawy czemu przesyłka została znowu przełożona. zamówienie to preorder więc grę powinienem dostać przed premierą. Ja rozumiem że może to jest spowodowane tym, że premiera jest 11 i jest blokada ale wolałbym mieć grę w czwartek i poczekać 1 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 13:52, prymas_jaro napisał:

jestem ciekawy czemu przesyłka została znowu przełożona. zamówienie to preorder więc
grę powinienem dostać przed premierą. Ja rozumiem że może to jest spowodowane tym, że
premiera jest 11 i jest blokada ale wolałbym mieć grę w czwartek i poczekać 1 dzień.

Dlaczego znowu? Ja wciąż mam "oczekuje na wysyłkę w dniu 9.3.2011".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 14:40, Thermalcake napisał:

Dlaczego znowu? Ja wciąż mam "oczekuje na wysyłkę w dniu 9.3.2011".


Podobnie jak kolega wyżej mam : potwierdzone. oczekuje na wysyłkę w dniu 10.3.2011.

Cóż w takim razie nie zagram wcześniej jak w poniedziałek. Nie rozumiem tylko dlaczego zwykłą wersje gry ludzie już maja a BSE nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wejdzcie na karte BSE na PC
tam jest napisane
w GOLu już dawno wysłali BSE na PC
EDIT: Dodatkowe informacje o wydaniu:

Wysyłka tego produktu nastąpi 10.03.2011 z dostawą na 11.03.2011. Gra posiada blokadę uruchomienia jej przed 11.03.2011.
chodzi o to że miała być wysyłka dzisiaj
a jest jutro
lolo: też sie nad tym zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować