Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Punkt odbioru otrzymuje i towar i dokumenty sprzedaży, które powinien dołączyć do towaru.
Kody możesz już pobrać bez wpisywania numeru dokumentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie zadane przez kulfonito, dlaczego data wysyłki Uncharted 3 została zmieniona? Wszystkie sklepy już mają a dzięki wtorkowemu świętu po raz kolejny pre-order na gramie jest bezwartościowy bo zamawiam go licząc na otrzymanie gry przed czasem a dostaję w dniu w którym legalnie mógłbym iść sobie po grę do sklepu, nie wspominając już o tym że można ją od wczoraj ściągnąć z półki w sklepie, bo to powszechna praktyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja piszę z taką pierdołą. :D Może mi ktoś zmienić statusy dwóch zamówień? Oba są odebrane (jedno ma nawet ponad miesiąc, a nadal jest "w realizacji").

SX00111106
SP00821167

dzięki z góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2011 o 19:43, Bartusz10 napisał:

Jak długo będzie trwać promocja Assassins Creed: Revelations + AC (1) na PS3
Czy będą promocje przy zakupie AC: R w Waszym sklepie ?


Z tego co wypowiadał się Ubisoft każda sztuka gry na PS3 powinna mieć kod na pierwszego Assassina. Jednak oficjalnie Polski Ubisoft tego nie potwierdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy battlefield3 wersja limitowana
bedzie dostepna w sklepie gram.pl wkrotce?

i czy jak ktos ma standart wersje, to czy moze dokupic jakos ten dodatek Back to Karkand?
czy tez bedzie on po jakims czasie dostepny do pobrania za darmo, orientuje sie ktos moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 16:17, Infestor napisał:

i czy jak ktos ma standart wersje, to czy moze dokupic jakos ten dodatek Back to Karkand?
czy tez bedzie on po jakims czasie dostepny do pobrania za darmo, orientuje sie ktos
moze?


w standardzie go nie ma, premiere ma "zima 2011" będzie płatny i raczej tylko w dyfrowej dystrybucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 16:34, Pawel_F napisał:

w standardzie go nie ma, premiere ma "zima 2011" będzie płatny i raczej tylko w dyfrowej
dystrybucji.


to znaczy ze nawet ci co nie maja obecnie edycji limitowanej beda mogli dokupic sobie ten DLC?

znalazlem info:

Back To Karkand DLC will be available one month after the release of Battlefield 3 and is expected to retail at $10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 15:24, Isilothar napisał:

Z tego co wypowiadał się Ubisoft każda sztuka gry na PS3 powinna mieć kod na pierwszego
Assassina. Jednak oficjalnie Polski Ubisoft tego nie potwierdził.


Kod ?!! to na Bluray się nie zmieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam pytanie:
Wiesz może Akne jaką tak naprawdę kategorię wiekową ma Just Cause 2 w edycji premierowej.
Mam wątpliwość, ponieważ w Premium Games gra ma PEGI 18.
Pytam, ponieważ chcę podarować tę grę kuzynowi, a jego rodzice dość restrykcyjnie przestrzegają PEGI.
Z góry dzięki za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2011 o 21:13, Arthas97 napisał:

Pytam, ponieważ chcę podarować tę grę kuzynowi, a jego rodzice dość restrykcyjnie przestrzegają
PEGI.


http://www.pegi.info/pl/index/global_id/505/?searchString=Just+cause&agecategories=&genre=&organisations=&platforms=&countries=&submit=Rozpocznij+wyszukiwanie#searchresults

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Pod koniec września zamówiłem grę Skyrim na PC, więc już nadszedł czas podwierdzenia. Zmienił się panel "moje zamówienia", stąd widać wszystko przejrzyście, ale nie w tym problem. Jednak gdy klikam na "Kliknij tutaj, aby je potwierdzić", wyskakuje informacja : "Twoje zamówienie nie może zostać potwierdzone ponieważ jeden z produktów jest niedostępny". Mam rozumieć, iż nie dostanę swojego egzemplarza Skyrima, czy po prostu po czasie samo się to rozwiąże ? Z góry uprzedzam, że na e-maila niczego mi nie wysłano w związku z potwierdzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzanie zamówień na Skyrim będzie możliwe standardowo 7 dni przed planowaną datą wysyłki gry, czyli w tym przypadku od środy 02.11.2011 od 02:00.
Poprawimy komunikację w panelu "Moje zamówienia" - niektóre komunikaty są mylące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 19:01, donard napisał:

Czy będą jakieś bonusiki do Serious Sama 3? I czy gra jest z kodem do steama?

Bonusy - wątpię, chyba że Cenega w ostatniej chwili nam coś podeśle :)
Steam - sprawdzę w środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 16:17, Infestor napisał:

Czy battlefield3 wersja limitowana
bedzie dostepna w sklepie gram.pl wkrotce?

Dziś anulowały się zamówienia nie potwierdzone, więc jest dostępna resztka limitki na pc i ps3:
http://www.gram.pl/sklep_grupa.asp?e=9Arh7

Powrót do Karkand pewnie będzie można dokupić w dystrybucji cyfrowej jedynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować