Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Witam

Chciałbym się dowiedzieć kiedy wystartują pre-ordery Asasyna trzeciego EK konsolowych wersji? Czuję, że jedna z nich nie będzie miała aż tak zaporowej ceny i z pewnością ją upoluję.

Drugie pytanie odnośnie Risena 2 i tego DLC z wyspą, załapałem się na ten dodatek mam nadzieję? :>

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 12:28, akne napisał:

> Wiesz Aniu coś o pecetowej edycji rozszerzonej Wiedźmina 2?
Nic nie wiem. Podejrzewam, że tylko patch wyjdzie. Więcej info next week pewnie.


Nie, raczej nie. Na forum wiedźmina można przeczytać, że będzie pudełkowa ER na PC i być może także pudełkowe Update, tak jak w przypadku ER Wiedźmina 1.

No nic, czekam do konferencji zatem.
Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 21:18, akne napisał:

Dzięki, napisałam właśnie do Cenegi, czy też zostaniemy obdarzeni tym DLC.


Dzięki za zainteresowanie. Czekam na odpowiedź. Mimo, że to tylko jakieś itemy w grze to zawsze coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 22:44, kesik93 napisał:

> Dzięki, napisałam właśnie do Cenegi, czy też zostaniemy obdarzeni tym DLC.

Dzięki za zainteresowanie. Czekam na odpowiedź. Mimo, że to tylko jakieś itemy w grze
to zawsze coś :)


Cenega odpisała, że to tylko muve będzie mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2012 o 21:58, Damianuss1 napisał:

Chciałbym się dowiedzieć kiedy wystartują pre-ordery Asasyna trzeciego EK konsolowych
wersji? Czuję, że jedna z nich nie będzie miała aż tak zaporowej ceny i z pewnością ją
upoluję.

Dostępność tych edycji w Polsce jest wciąż nieokreślona i niepotwierdzona przez polski oddział Ubisoft.
Czekam na więcej informacji. Na razie z tego, co wiem, dedukuję, że Freedom będzie dostępny tylko w Ubi Shop.

Dnia 28.03.2012 o 21:58, Damianuss1 napisał:

Drugie pytanie odnośnie Risena 2 i tego DLC z wyspą, załapałem się na ten dodatek mam
nadzieję? :>

Tak, mamy jeszcze wolne kody na PS3 i X360, Ty zamówiłeś X360.
Kiedy zapas kodów na te platformy się wyczerpie, to zamieścimy informację na kartach produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli wnioskując, będzie szansa na edycję Join Or Die w Sklepie Gram.pl? Najchętniej od Was bym skorzystał, ale jeśli nie będzie takiej opcji, to będzie trzeba szukać gdzie indziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 14:51, PolishBox napisał:

Czyli wnioskując, będzie szansa na edycję Join Or Die w Sklepie Gram.pl? Najchętniej
od Was bym skorzystał, ale jeśli nie będzie takiej opcji, to będzie trzeba szukać gdzie
indziej ;)


Nie można już edytować, a zauważyłem, że jest już dostępna edycja J.O.D. na X-360 oraz PS3... Właśnie - a wiesz może, co na temat wersji PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jest już edycja Join or Die w sklepie. :) Nie wiesz Akne czy w Polsce będzie jeszcze dostępna edycja z figurką, czy Ubisoft poprzestaje na tej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 15:35, PolishBox napisał:

Nie można już edytować, a zauważyłem, że jest już dostępna edycja J.O.D. na X-360 oraz
PS3... Właśnie - a wiesz może, co na temat wersji PC?

Miałam dziś trochę roboty z okazji Długo Oczekiwanej Gry MMO, wczoraj dostaliśmy niby potwierdzenie z Ubisoft, że J.O.D. dostaniemy, ale ja muszę jeszcze raz przeanalizować to, bo skład się zgadza, ale nazwa nie :)
Póki co Piotrek (Chowaniec, pisze też tutaj w konsulacie) odpalił wersje na konsole, ja się jeszcze muszę przyjrzeć pecetowei wersji, bo wydaje mi się, że dla Polski jakaś mutacja kolekcjonerska będzie dostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 17:21, barsum napisał:

Widzę, że jest już edycja Join or Die w sklepie. :) Nie wiesz Akne czy w Polsce będzie
jeszcze dostępna edycja z figurką, czy Ubisoft poprzestaje na tej?

Wydaje mi się, że będzie tak jak z Animusem, ale sprawa otwarta, czekamy na więcej informacji od Sławka z Ubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 15:05, logray napisał:

U waszej konkurencji (na m) można kupić same kody do Steam. Czy macie w planach tak sprzedawać
gry?

Tak, mamy. Muve ma o tyle lepiej, że należy do polskiego wydawcy gier, my nie mamy tak łatwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 14:17, Harrolfo napisał:

Muve i Ultima też mają Freedom.

EDIT: O, już nie.


:D
No widzisz, niektórzy odpalają w ciemno, bez konkretnych informacji od wydawcy albo chociaż deklaracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety.
Kolejny argument za kupowaniem w gramie - towary są na pewno na stanie i jest potwierdzone u dystrybutora, że je sklep otrzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 19:24, Harrolfo napisał:

Niestety.
Kolejny argument za kupowaniem w gramie - towary są na pewno na stanie i jest potwierdzone
u dystrybutora, że je sklep otrzyma
:)


Na stanie to nie mamy jeszcze AC 3 :) Ale staramy się odpalać pre-ordery realne, szczególnie jeśli chodzi o edycje limitowane.
Ta branża jest totalnie zwariowana, staramy się dodać jej szczyptę przewidywalności i pewności, molestując wydawców o konkrety. Informację prasową przetłumaczoną z centrali każdy może wysłać, a w praniu to różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 19:16, akne napisał:

Miałam dziś trochę roboty z okazji Długo Oczekiwanej Gry MMO, wczoraj dostaliśmy niby
potwierdzenie z Ubisoft, że J.O.D. dostaniemy, ale ja muszę jeszcze raz przeanalizować
to, bo skład się zgadza, ale nazwa nie :)
Póki co Piotrek (Chowaniec, pisze też tutaj w konsulacie) odpalił wersje na konsole,
ja się jeszcze muszę przyjrzeć pecetowei wersji, bo wydaje mi się, że dla Polski jakaś
mutacja kolekcjonerska będzie dostępna.


Widzę, że już wystartował Pre-Order... Bardzo dziękuję za starania :) Zamówienie poszło w ruch, jak zawsze można na Was liczyć, dziękuję bardzo Aniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 19:16, akne napisał:

Miałam dziś trochę roboty z okazji Długo Oczekiwanej Gry MMO,


To więc kiedy będą jakieś informację na temat Guild Wars 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 19:18, akne napisał:

Tak, mamy. Muve ma o tyle lepiej, że należy do polskiego wydawcy gier, my nie mamy tak
łatwo :)

Oni chyba też coś nie do końca ze swoim wydawcą dobrze współpracują. Kody Risena 2 rozsyłają dopiero po premierze. Mam dziwne wrażenie, że oni je z pudełek będą wyciągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować