Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Red Alert 3 - pytania i odpowiedzi

24 postów w tym temacie

pepsi

Red Alert 3 to z pewnością jedna z najbardziej oczekiwanych gier, znajdujących się obecnie w produkcji. Redaktorzy serwisu GameSpot przeprowadzili wywiad z Chrisem Corrym, odpowiadającym za tworzenie gry. Tu znajdziecie najciekawsze pytania, oczywiście wraz z odpowiedziami.

Przeczytaj cały tekst "Red Alert 3 - pytania i odpowiedzi" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 13:23, Arczir2d2 napisał:

mieszane uczucia mam jeśli chodzi o RA3... niby fajnie wygląda, ale te statki jeżdżące
po lądzie? (sic!)

ja też mam mieszane uczucia bo lubię tą serię ale ten wygląd nie przypadł mi go gustu spodziewałem się czegoś w stylu C&C3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi za to się bardzo podoba red alert 2 przeszedłem gdzieś tak ze 120 razy i ja już chcę 3 ja już ją bo zapowiada się znakomicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wierzę w RA3, ale obawiam się że gra będzie bliższa modowi na C&C3, niż osobnej grze. Walki na morzu brzmią dobrze, ale nie wiem czy to wystarczy... Mimo to grę kupię obowiązkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 14:00, MisticGohan_MODED napisał:

Wolę 1 część RA ;p
Pozostałe części nie miały już tego czegoś ;p


Zdecydowanie popieram - dwójka poszła bardziej w stronę jakiegoś takiego niemal groteskowego humoru w przerywnikach, mi to średnio odpowiadało... Jedynka zdecydowanie FTW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno jednostki tworzone w fabrykach na wodzie dostają się na ląd przez... komin. No ale jak już mówiono RA3 ma niewiele wspólnego z realizmem. A teraz czas wziąć niedźwiadki i trenować skoki spadochronowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi sie podobała gra RA 1 i 2 ale 3 widząc po galeriach trochę przesadzili BUDYNKI na wodzie? Czołgi pływające nad wodą? Trudna gra z każdej strony mogą cię zajść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Red Alert 2 spędziłem dobrych kilka miesięcy w multi. Już nie umiem sie doczekac żeby pograc sobie w singla z kumplem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Japonia była strzałem w dziesiątkę" a dla mnie strzalem w stope. Nie lubie dorabiania 3 (w sumie nie potrzebnej) rasy czy frakcji w klasycznych RTSach. StarCraft od poczatku mial 3 rasy i przy dodatku jak i 2 czesci tworcy nie zamierzaja tego zmieniac i wydaje mi sie, ze RA3 powinien zachowac stary styl.

Jedyna rzecz jaka mi sie spotobala z tego projektu to kooperacja z kolega w trybie single.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Red Alert i wszystkie C&C były świetne do póki EA zaczął działać. Pamiętam, że Tiberian Sun był genialny, sam kupiłem tą grę i do dziś uważam to za dobrą gre, tak samo z RA i RA2, Tiberium Wars i Generals to dla mnie średnie gry i nie dorównują swoim poprzednikom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mam wrażenie, że oglądam jakiegoś moda do np. Tiberium Wars ? Miałem nadzieję, że oprawa będzie na swój sposób wyjątkowa, różniąca się od tego, co do tej pory widziałem...Niestety byłem w błędzie... Lecą jak po sznurku, odgrzebują co się da i kasa leci ;)

Red Alert ? Kiedyś grałem całymi dniami...tfu ! miesiącami w pierwszą część i do dziś mogę nad nią siedzieć (Nie boję się powiedzieć, że to jedna z moich ulubionych gier). Dwójka ? Prawie tak samo jak w przypadku H4 - kilka dni i jazda z hdd...Z tego, co widzę, trójka nic nie zmieni - z okazji premiery pewnie wygrzebie jedynkę działającą pod Xp, z dodatkami i zniknę na 2-3 dni.

P.S. Pamiętam jak wieść o przejęciu Westwood przez EA zwaliła mnie z nóg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować