Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer Online uderzy w ten piątek

36 postów w tym temacie

W końcu jakaś odskocznia od WoW''a. Zastanawiam się tylko nad kupnem tego packa. Może jak będę w Empiku to się skusze. Od razu po pojawieniu się WoW''a na rynku tak marzyłem sobie "a może by tak MMORPG w uniwersum Warhammera?". No i spełnia się, zobaczymy, jaki końcowy efekt będzie. Mam nadzieję, że sie nie zawiodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buhahaha ale sie usmialem " Wkoncu bedzie jakas odskocznia od WOWA" czlowieku wchodzac do tej gry masz swoiste dejavou i czujesz sie jakbys nadal gral w wowa. Grafika doslownie jakby w morde strzelil z wowa wcale nie musicie czekac na nowe komputery ,ten kto gral w wowa pogra tez w Mlotka na max ustawieniach. Po zamknietych betach mowie tylko ,tak jak w przypadku Tabula rasy mowilem ,wielkiego hitu z tej gry nie bedzie bo to wszystko juz bylo i to w WOWIE . Jak do tej pory jestem mile zaskoczony betami AOC i to bedzie wedlug mnie pogromca WOWA a mowie tak bo gralem w WOWA 1.5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 20:21, amellas napisał:

Ja też bo fabularnie Blizz zjada własny ogon... xD



Zjada? Przeżuł już dokładnie, przetrawił i właśnie idzie to wychodka. Przez wowa fabuła leży i kwiczy w konwulsjach pośmiertnych :P

jac22 Myślimy podobnie, chociaż w wowa troszkę krócej grałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 20:24, jac22 napisał:

Buhahaha ale sie usmialem " Wkoncu bedzie jakas odskocznia od WOWA" czlowieku wchodzac
do tej gry masz swoiste dejavou i czujesz sie jakbys nadal gral w wowa. Grafika doslownie
jakby w morde strzelil z wowa wcale nie musicie czekac na nowe komputery ,ten kto gral
w wowa pogra tez w Mlotka na max ustawieniach. Po zamknietych betach mowie tylko ,tak
jak w przypadku Tabula rasy mowilem ,wielkiego hitu z tej gry nie bedzie bo to wszystko
juz bylo i to w WOWIE . Jak do tej pory jestem mile zaskoczony betami AOC i to bedzie
wedlug mnie pogromca WOWA a mowie tak bo gralem w WOWA 1.5 roku.


Grałem w WoW''a podobny okres czasu i czuję się do niego zrażony.
Co do paczki pre-orderowej. Koszt mały, a zawsze można wypróbować grę (niestety nie jestem w becie), a w razie można korzystnie sprzedać przepustkę do kolekcjonerskiej edycji, w końcu jest tylko 600 sztuk w Polsce.
Na AoC również czekam, chociaż sytuacja z betą jest u mnie podobna jak w Warhammerze.
btw, dobrze by było poznać jakieś szczegóły odnośnie Age of Conan w Polsce, szczególnie Edycji Kolekcjonerskiej. Conan zagości na półkach parę miesięcy wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nikt nie zauważył, że uniwersum warcrafta to drugi warmłotek? Blizzard robił grę na podstawie WH, odebrali im prawa, więc tylko zmienili nazwy, żeby praca się nie zmarnowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 20:38, Ero Sennin napisał:

Oczywiście nikt nie zauważył, że uniwersum warcrafta to drugi warmłotek? Blizzard robił
grę na podstawie WH, odebrali im prawa, więc tylko zmienili nazwy, żeby praca się nie
zmarnowała...

Ale ogólnie zmienili ostro historię oraz uniwersum, więc GamesWorkshop nie mógł się niczego czepiać... ;P
Światy Warcrafta i Warmłotka są do siebie podobne tylko. W sumie sumarum, Warcraft to już oddzielne uniwersum...

Do do Wahammlera Online - chyba sobie kupie tego packa, zobaczyć tylko betę, może się spodoba i kontynuuje z samą grą... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 19:55, hammerfall87 napisał:

No to sobie nie pograsz z takim podejściem

Nie zamierzam, jest wiele lepszych, niepłatnych gier.
>i kto ci mówi ,ze masz wydawac 100 na 2 miesiace.
Kierowałem się tutaj przypadkiem karty pre-paid WoWa.

Dnia 26.03.2008 o 19:55, hammerfall87 napisał:

zapomniałem to tylko głupia gra,jestem polakiem i mam mieć to za darmo(żal)

Czy ja tak powiedziałem? Jeśli uważasz, że lepiej taką kasę wydać na abonament, niż na jakiś wypad ze znajomymi, lub chociażby, na inną grę, to proszę bardzo. Ja, jako uczeń gimnazjum, nie mogę sobie pozwolić na taką politykę wydawania pieniędzy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 21:35, Laska-z-Polski napisał:

> No to sobie nie pograsz z takim podejściem
Nie zamierzam, jest wiele lepszych, niepłatnych gier.
>i kto ci mówi ,ze masz wydawac 100 na 2 miesiace.
Kierowałem się tutaj przypadkiem karty pre-paid WoWa.
> zapomniałem to tylko głupia gra,jestem polakiem i mam mieć to za darmo(żal)
Czy ja tak powiedziałem? Jeśli uważasz, że lepiej taką kasę wydać na abonament, niż
na jakiś wypad ze znajomymi, lub chociażby, na inną grę, to proszę bardzo. Ja, jako uczeń
gimnazjum, nie mogę sobie pozwolić na taką politykę wydawania pieniędzy ;]


A ja ci powiem tak jesli mi się gra podoba to bym nie żałował kasy,nawet jesli miala by abonament,a znajomi tyle im stawiasz :)?.Ja jestem samowystarczalny jak narazie.Ja powiem ci tak grałem w pełno darmówek i żadna mi sie nie spodobała jak wow zawsze czegoś brakuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie ja jestem ostrożny,i wolę nie kupywać WoWa tylko po to, by przekonać się, że gra nie jest według mnie warta opłacania abonamentu i odstawić ją na zawsze (no, w każdym razie na dłuugi czas) na półkę :P Mam swoje Guild Wars i nim się spełniam, jeżeli chodzi o MMORPG. Zresztą, od tego gatunku zwykle stronię, a w sieci wolę RTSy lub FPSy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 22:06, Ero Sennin napisał:

A od czego są triale? A tak wogóle to GW to nie jest MMO :p


Mam zasysać kilka gigabajtów jednomegabitowym łączem? Co ja będę przez ten czas robił? Klepał sześciokanałową telewizję, czy czytał książki*? :P Próbowałem już ściągać triale, ale po prostu nie mam ku temu cierpliwości. Po prostu moja przygoda z abonamentami zacznie się kiedy indziej, gdy będę mógł na to zarobić :)
A GW to może i nie MMO, ale po sieci gram :P Zawsze to tak uogólniam...

*Żeby nie było, że książek nie lubię czytać - lubię, ale kilka godzin bez przerwy to spora przesada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra wcale sie swietnie nie zapowiada. Jestem wielkim fanem i graczem WHFRP i uwazam, ze ta gra to profanacja i oszustwo. Do tego zniecheci wszystkich tych, ktorzy nigdy nie grali w WH i uznaja go za durne WoW podobne cos... Wielka szkoda, ze zmarnowano potencjal najlepszej gry na swiecie ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten pre-order z wejściem do bety to jakiś kant. Zakupiłem za blisko 50 zł (razem z przesyłką) pudełko z kodami i gwarancją wejścia do bety, a tu niestety nie ma jak zarejestrowac się na stronie aby nawet ściagnąc program. Zero informacji, zero linków, po prostu zapłac i czekaj aż wyjdzie pełna wersja, za którą zapłacisz ponownie.
W ulotce z kodami jedyny link prowadzi do strony o wersji colekcjonerskiej, na której opisane jest tylko co będzie w tej edycji i jak mozna ją zamówic oraz link przez który można, a w zasadzie trzeba założyc nowe konto (strona nie działa sprawnie pod Operą), nawet jeśli już ma się konto założone, zalogowanie się wcześniej na stare konto nic nie daje.
Czuję się oszukany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 14:54, Galder Grasfiord napisał:

Czuję się oszukany.


Niestety, ale wygląda na to, że nie zostało to do końca dopięte. Rejestrowac się bedzie mozna prawdopodobnie tuż przed startem otwartej bety. Podobnie ściągnięcie klienta będzi emożliwe dopiero wtedy. Pozostaje czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 15:26, HumanGhost napisał:

> Czuję się oszukany.

Niestety, ale wygląda na to, że nie zostało to do końca dopięte. Rejestrowac się bedzie
mozna prawdopodobnie tuż przed startem otwartej bety. Podobnie ściągnięcie klienta będzi
emożliwe dopiero wtedy. Pozostaje czekać.


Obyś miał rację, bo też wszędzie szukałem gdzie jest jakieś "Code Section" w "My Profile" na EU stronie WARa i za cholere nie mogłem tego znaleść.

PS. A co do komentarza "Ta gra wcale sie swietnie nie zapowiada. Jestem wielkim fanem i graczem WHFRP i uwazam, ze ta gra to profanacja i oszustwo. Do tego zniecheci wszystkich tych, ktorzy nigdy nie grali w WH i uznaja go za durne WoW podobne cos... Wielka szkoda, ze zmarnowano potencjal najlepszej gry na swiecie ;-("
Też jestem wielkim fanem, graczem i MG WFRP i powiem, że ta gra ma potencjał, samo słuchanie takiego maniaka jak Paul Barnett (chciałbym go jako MG :D) powoduje, że ma się nadzieję. Wystarczy na przykład spojrzeć na arty dot. gry... No kurde, jak zobaczyłem Kolegium Ognia i potem jak to przerobili na wersje cyfrową to myślałem, że padnę.
Należy również wziąść pod uwagę, że tacy ludzie jak panowie z White Dwarfa lub Black Industries dostają wszelkie materiały do weryfikacji i gdyby im się nie podobało to sądzę, ze w grze było by wszystko zmienione. Ale podoba im się to i mają zaufanie do EA Mythic więc zium :P
Wystarczy tylko cierpliwie czekać... a kto będzie porównywał WARa do WoWa to powiem jedynie "oh well, who cares". To MMORPG ... trudno nie szukać podobieństw...

PPS: I tak nikt nie pobija mistrza MMORPG ... Ultimy Online :P ale to inny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować