Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2008 o 21:46, SoriusH napisał:

Nie wiadomo jak będzie. Czas pokaże - czy Cenega się postara i zobaczymy GTA IV na PC
na sklepowych półkach 21.11 w Empikach (:D), czy po prostu będziemy musieli czekać tygodniami
na premierę.



lepiej zeby wydali ja rowno z europejska premiera bo nie wytrzymam. A jezeli duzo to nie bedzie kosztowalo to zamowie w jakims zagranicznym sklepie int. Cena samej gry pewnie taka sama tylko trzeba bedzie doliczyc koszt wysylki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już widziałek kilka zagraanicznych pre-orderów i cena w przeliczeniu wachała się 130-150zł za grę + koszty przesyłki co dawało około 180 albo więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 21:02, player000 napisał:

nigdy nie wiadomo jakie może mieć informacje;P poza tym nie chodzi mi o start pre-ordera
a o fakt iż w Europie GTA4 będzie 21.11 to daty wydania polskiego jeszcze nie ma przez
co wydaje mi się że może być opuźnione w stosunku do Europy:/

Według najnowszego CDA (gdzie są małe obietnice Cenegi) nowe Grand Theft Auto z cyferką IV w tytule pojawi się na polskich sklepowych półkach równo z premierą europejską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 06:15, player000 napisał:

Już widziałek kilka zagraanicznych pre-orderów i cena w przeliczeniu wachała się 130-150zł
za grę + koszty przesyłki co dawało około 180 albo więcej


wpisujac fraze w googlach game shop na 1wszym mscu pojawia sie jakis dobry sklep z Anglii. Cena? 24,99 funta. Czyli ok 100zł. Wiec nie tak źle. Z wysylka wyjdzie ze 135zl. Da sie zaakceptowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 20:16, wiesniakalod napisał:

> Już widziałek kilka zagraanicznych pre-orderów i cena w przeliczeniu wachała się
130-150zł
> za grę + koszty przesyłki co dawało około 180 albo więcej
>

wpisujac fraze w googlach game shop na 1wszym mscu pojawia sie jakis dobry sklep z Anglii.
Cena? 24,99 funta. Czyli ok 100zł. Wiec nie tak źle. Z wysylka wyjdzie ze 135zl. Da sie
zaakceptowac.

Za granicą gry są tańsze. Poaptrz na wszystkie ceny GTA: 139, 139, 250(EK, pozniej 129). Pewnie cos kolo tego bedzie. W stanach GTA IV ponoc ma kosztowac 40 dolcow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gry są proporcjonalnie do zarobków tańsze (nie zawsze się to przekłada na cenie w złotówkach czy innej walucie) a ceny gier na konsole i PC jednakowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję,że GTA IV będzie po cenie MAX 129,99 zł.Więcej to będzie lekka przesada ;/.Chociaż na ultima.pl jak zobaczyłem,że sugerowana cena to 149,99 zł!!!!.To się trochę zdziwiłem.Cóż.I tak raczej kupię (poprzez rodziców oczywiście :D)i mam nadzieję, że się nie zawiodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze - GTA IV na pewno kupię, obojętnie jaka by nie była cena...
Minusem całego cyklu jest to, że generalnie części GTA są/były zawsze drogie... :/

Ale za swobodę rozgrywki się płaci...

Mam nadzieję, że GTA IV będzie dążyło raczej do bycia drugim Vice City niż San Andreas. W tej pierwszej klimat był nieporównywalnie lepszy...

Jaka będzie moja całościowa opinia?
Poczekam, zagram, napiszę... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 12:11, mateuszencja napisał:

Mam nadzieję,że GTA IV będzie po cenie MAX 129,99 zł.Więcej to będzie lekka przesada
;/.Chociaż na ultima.pl jak zobaczyłem,że sugerowana cena to 149,99 zł!!!!.To się trochę
zdziwiłem.Cóż.I tak raczej kupię (poprzez rodziców oczywiście :D)i mam nadzieję, że się
nie zawiodę :)


150zł?! Noż jasna cholera, czyli musze uzbierać jeszcze 90zł, taaa, ciekawe jak ja to zrobie, bardzo ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 14:55, Ecko09 napisał:


150zł?! Noż jasna cholera, czyli musze uzbierać jeszcze 90zł, taaa, ciekawe jak ja to
zrobie, bardzo ciekawe.


A liczyłeś że kupisz gre za 60 zł?!Do premiery mamy jeszcze dużo czasu więc może ci sie uda?A na sklepie cenegi/gram.pl cena napewno będzie niższa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 14:57, rafekx 12 napisał:

>
> 150zł?! Noż jasna cholera, czyli musze uzbierać jeszcze 90zł, taaa, ciekawe jak
ja to
> zrobie, bardzo ciekawe.

A liczyłeś że kupisz gre za 60 zł?!Do premiery mamy jeszcze dużo czasu więc może ci sie
uda?A na sklepie cenegi/gram.pl cena napewno będzie niższa...


Liczyłem ,że kupię grę za 100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 14:59, Ecko09 napisał:

> A liczyłeś że kupisz gre za 60 zł?!Do premiery mamy jeszcze dużo czasu więc może
ci sie
> uda?A na sklepie cenegi/gram.pl cena napewno będzie niższa...

Liczyłem ,że kupię grę za 100zł.


No cóż,też myślałem ze cena gry będzie w okolicy 100 zł no ale mówi się trudno i zbiera sie pieniądze dalej... Gta 4 jest tego warte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 15:17, Mac Cry napisał:

Marudzicie ;] Pamiętacie polską premierę GTA San Andreas? Była za bodaj 250 zł! :P


Bo to była angielska wersja gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować