Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2008 o 14:32, Dincooo napisał:

http://grrr.pl/2008/11/29/gta-iv-pc-nie-dla-piratow-akt-2/

Z tego wynika, że żeby w ogóle zagrać w GTA4, nawet w singlelayer, będzie potrzebna aktywacja
gry przez Games for Windows Live. Z tego wynika, że cokolwiek by nie zrobić, żeby
zagrać u nas w Polsce konieczne będzie złamanie prawa
^^.

Paranoja ... może w ogóle położę pudełko na półce żeby świeciło sobie dopóki wszystko się "ustabilizuje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 14:32, Dincooo napisał:

http://grrr.pl/2008/11/29/gta-iv-pc-nie-dla-piratow-akt-2/

Z tego wynika, że żeby w ogóle zagrać w GTA4, nawet w singlelayer, będzie potrzebna aktywacja
gry przez Games for Windows Live. Z tego wynika, że cokolwiek by nie zrobić, żeby
zagrać u nas w Polsce konieczne będzie złamanie prawa
^^.


Użytkownicy też "łamią prawo" rejestrując się na XBL, na inne kraje wprowadzając błędne dane. Czy ktoś ich zbanował? Nie. A XBL jest na tej samej platformie co GfWL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.11.2008 o 14:36, SoriusH napisał:

Użytkownicy też "łamią prawo" rejestrując się na XBL, na inne kraje wprowadzając błędne
dane. Czy ktoś ich zbanował? Nie. A XBL jest na tej samej platformie co GfWL.


Czyli XBL i GFWL to to samo?Bo już sie pogubiłem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 14:37, rafekx 12 napisał:


> Użytkownicy też "łamią prawo" rejestrując się na XBL, na inne kraje wprowadzając
błędne
> dane. Czy ktoś ich zbanował? Nie. A XBL jest na tej samej platformie co GfWL.

Czyli XBL i GFWL to to samo?Bo już sie pogubiłem...:)


Z tego co wyczytałem można przez GfWL grać, chatować i rozmawiać na voice chacie z użytkownikami XBL, czyli analogicznie GfWL jest jego częścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 14:35, rafekx 12 napisał:

A jak nie to zapytasz kogos na forum:) TU ci wszystko wytłumaczą:D


Wiadomo! Ale narazie nie zamierzam się w to pchać, chyba że dostanę jakąś grę z livem w ciągu tych 3 dni (inna od GTA) xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 14:36, SoriusH napisał:

Użytkownicy też "łamią prawo" rejestrując się na XBL, na inne kraje wprowadzając błędne
dane. Czy ktoś ich zbanował? Nie. A XBL jest na tej samej platformie co GfWL.


Ale chodzi o to, że do gry na X360 nie jest potrzebna rejestracja na Live. Więc teoretycznie żeby zagrać nie jest potrzebne złamanie prawa. W przypadku GTA4 chociażby nie wiem co będziesz musiał złamać prawo by zagrać. ^^

Niech żyje Games for Poland..... live?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Banicja za rejestrację innego kraju niż Polska? Panikujecie, co praktycznie równa się jako spam :P Ponad cały topic tego dotyczy :P

Nie ma ŻADNEJ możliwości żeby dostać bana na GfW za podanie innego kraju. O_o
Jak jest z Xbox Live? Ilu Polaków ma tą funkcje? Jest tam możliwość rejestracji w Polsce? Nie.
Tak samo było z GoW. Przecież dużo krajów nie ma opcji GfW, a grało w ową grę. Tak samo znów Polacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie jak się zrobi konto na GFWL na UK i przypisze do tego konta moje GTA IV to czy gdy wypuszczą polski Live to będę mógł zmienić kraj który wpisałem? A jak założę nowe konto to będę mógł przypisać do niego ten sam egzemplarz GTA IV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na gtasite.pl pojawił się newsik objaśniający chyba wszystkie sprawy techniczne jeśli chodzi o GTA IV. Zauważyłem, że jest też forumowa wersja poradnika "Jak założyć konta na Windows - Live i Rockstar Games Social Club. Jest tylko jeden problem. Forum prosi się o rejestrację aby odczytać poradnik. Chcąc to zrobić dowiaduję się, że zostałem zbanowany na tym forum i nie mogę się zarejestrować. Co w tym dziwnego? Nigdy nie miałem konta na tym forum ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 16:04, Damianuss1 napisał:

Na gtasite.pl pojawił się newsik objaśniający chyba wszystkie sprawy techniczne jeśli
chodzi o GTA IV. Zauważyłem, że jest też forumowa wersja poradnika "Jak założyć konta
na Windows - Live i Rockstar Games Social Club. Jest tylko jeden problem. Forum prosi
się o rejestrację aby odczytać poradnik. Chcąc to zrobić dowiaduję się, że zostałem zbanowany
na tym forum i nie mogę się zarejestrować. Co w tym dziwnego? Nigdy nie miałem konta
na tym forum ...

Pewnie masz"nie masz" open ip czyli ktoś z twojej sieci dostał bana co automatycznie zablokowało też ciebie tyczy się to też serwerów w grach przez internet chociaż ja tam to zielony w tym jestem. :)]
Albo zjedz ciasteczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 16:04, Damianuss1 napisał:

Na gtasite.pl pojawił się newsik objaśniający chyba wszystkie sprawy techniczne jeśli
chodzi o GTA IV. Zauważyłem, że jest też forumowa wersja poradnika "Jak założyć konta
na Windows - Live i Rockstar Games Social Club. Jest tylko jeden problem. Forum prosi
się o rejestrację aby odczytać poradnik. Chcąc to zrobić dowiaduję się, że zostałem zbanowany
na tym forum i nie mogę się zarejestrować. Co w tym dziwnego? Nigdy nie miałem konta
na tym forum ...

Usuń ciasteczka i cache ze swojej przeglądarki mi to pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki: to Cenega mogła by ogłosić czy będzie edycja polska... Bo zaczyna mnie to irytować. Póki co nie złożyłem zamówienia. Jeżeli do połowy grudnia nie będzie oświadczenia o powstaniu/powstawaniu spolszczonej wersji, to za przeproszeniem sra* na nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tera ja zadam pytanko odnośnie social cluba.. może z 1 miesiąc temu założyłem sobie konto no ale maila aktywującego nie otrzymałem chociaż nowości z Rocksatra przychodzą cały czas... więc co radzicie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 17:41, Arkads napisał:

/ciah/

Pomyślmy, po jakim czasie powstała wersja PL San Andreas... kilka miesięcy? Miłego czekania
:)


No tak, ale przecież mogli by ogłosić, że pracują nad taką wersją! Mogę czekać nawet do 2 kwartału, ale przydało by się info czy nie czekam na coś czego nie będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może nie pracują? Może zaczną pracę za jakieś kilka miesięcy? ;P
Trzeba czekać na spolszczenie stworzone przez fanów albo grać po angielsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 17:55, Arkads napisał:

A może nie pracują? Może zaczną pracę za jakieś kilka miesięcy? ;P
Trzeba czekać na spolszczenie stworzone przez fanów albo grać po angielsku :)


To niech powiedzą, że zaczną prace za "jakieś kilka miesięcy". Do mojej znajomości angielskiego nie mam większych zastrzeżeń, lecz mogę nie zrozumieć jakiś slangów, bądź też wypowiedzi takich osób jak Playboy X. A co do fanowskich spolszczeń to nie wiem czy można ufać takim tłumaczeniom. No i jestem w kropce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum GTASITE piszą że razem z grą dostaniemy Login oraz Hasło do usługi Game for Windows LIVE, a nie jak ktoś Tu pisze - unikalny kod. A jeśli dostaniemy login i hasło, znaczyło by to że Cenega już pozakładała konta GFWL. Ciekawe na jaki kraj ^^

Wychodzi więc na to że wystarczy wpisać login i hasło w GTA i możemy grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 18:11, MTSMAFIOSO napisał:

Na forum GTASITE piszą że razem z grą dostaniemy Login oraz Hasło do usługi Game for
Windows LIVE, a nie jak ktoś Tu pisze - unikalny kod. A jeśli dostaniemy login i hasło,
znaczyło by to że Cenega już pozakładała konta GFWL. Ciekawe na jaki kraj ^^

Wychodzi więc na to że wystarczy wpisać login i hasło w GTA i możemy grać?

Hmmm... nie sądze. Coś się pomyliło. Na co ci konto np. login: frajer hasło: dupa123? Wolność w kraju musi być :)
Nawet na GoLu pisali R* potwierdza, że "Polscy gracze wraz z zakupem gry dostaną unikalny kod do trybu sieciowego Games for Windows"
W ogóle myślę, że xywki w grze będą uzależnione od nazwy konta Games for Windows. Tak jest w niektórych grach steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować