Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Medium... Może jak podkręcisz procka (na tej płycie po dodaniu coolera Scythe Mugen kręci się podobno na 3,75GHz) możesz spróbować na High ale nie licz na cuda... Gra koszmarnie zoptymalizowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 18:48, DaZz007 napisał:

i tym o to sposobem tej gry chyba na pewno nie kupie.... nie będę kupował czegoś czego
nie mogę w pełni wykorzystać, mimo że powinienem... I odradzam kupna tej gry jeśli jakoś
tego porządnie nie zoptymalizują, żeby po prostu dać Rockstarowi wibrator w dupe... niech
się wypchają takim gównem... nie jesteśmy debilami... Ściągne pirata i mam ich w gdzieś


Pewnie - gra za kiepska by ją kupić, wystarczająco dobra, by ukraść.
Panu już podziękuję, ban.
Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No już widziałem parę u was screenów.
Na minimum gra wygląda ohydnie po prostu.

GTA IV wielkim przełomem w grafice nie jest. Więc nie wiem jakie wy tu grafiki się spodziewaliście że będzie taka jak np. w Gears of War? Ja wiedziałem że R* cudu nie dokona.

Po za tym widać że na minimum nie ma co tej gry odpalać bo się nie opłaca wygląda tragicznie. Chyba że komuś chodzi tylko po to żeby pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 19:23, madfrog napisał:

Medium... Może jak podkręcisz procka (na tej płycie po dodaniu coolera Scythe Mugen kręci
się podobno na 3,75GHz) możesz spróbować na High ale nie licz na cuda... Gra koszmarnie
zoptymalizowana...

To pewnie nie tylko wina gry, a komputera na którym jest włączona. Jeśli komp jest zasyfiony przez różne śmiecie i ma dużo procesów, które zabierają dużo pamięci to nie dziwota, że się tnie. Czasem też to jest wina starych sterowników do karty graficznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 19:27, Meykan napisał:

No już widziałem parę u was screenów.
Na minimum gra wygląda ohydnie po prostu.

GTA IV wielkim przełomem w grafice nie jest. Więc nie wiem jakie wy tu grafiki się spodziewaliście
że będzie taka jak np. w Gears of War? Ja wiedziałem że R* cudu nie dokona.

Po za tym widać że na minimum nie ma co tej gry odpalać bo się nie opłaca wygląda tragicznie.
Chyba że komuś chodzi tylko po to żeby pograć.

Na medium prezentuje się o wiele lepiej... A może jak było na low to jakość screenów była zła... Niektórzy piszą, że na low wygląda jak na konsolach. Oczywiście w odpowiedniej rozdzielczości, a nie 800x600.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawde tak jak piszą grafika na LOW nie wygląda tak jak na konsolach. Wyglada o wiele gorzej ;/
A zapowiadało sie tak wspaniale.. Ale co tam GTA to GTA i tak kupuje. Jutro będę miał to pokombinuje troche z grafiką może jakiś cud wymyśłe xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już od jakiejś godziny jestem właścicielem GTA IV, zakupiłem sobie gierkę w Media Marktcie. Teraz pozostało już tylko aktywować grę na stronie Rockstaru i można grać. Mam nadzieję, że było warto wydać te 130zł, zresztą, co ja mówię na pewno było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 19:30, Torvalds napisał:

Naprawde tak jak piszą grafika na LOW nie wygląda tak jak na konsolach. Wyglada o wiele
gorzej ;/
A zapowiadało sie tak wspaniale.. Ale co tam GTA to GTA i tak kupuje. Jutro będę miał
to pokombinuje troche z grafiką może jakiś cud wymyśłe xDD


Ja mam kartę 8800 GTS już tą ostatnią 3 wersję najbardziej podkręconą. Nie oczekuję jakiś cudów, ale chciałbym żeby gra mi chodziła na medium żeby się przyjemnie grało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 19:30, Torvalds napisał:

Naprawde tak jak piszą grafika na LOW nie wygląda tak jak na konsolach. Wyglada o wiele
gorzej ;/
A zapowiadało sie tak wspaniale.. Ale co tam GTA to GTA i tak kupuje. Jutro będę miał
to pokombinuje troche z grafiką może jakiś cud wymyśłe xDD


Wiem, że to nie temat o GTA 4 na konsolach ale chyba sobie kpisz... grałeś w ogóle w GTA 4 na konsoli? Mam wrażenie, że nie. Grafika na konsolach to coś pomiędzy medium a high na PC, a może nawet high. Zobacz chociażby recenzję gry na gametrailers.com tej gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to bzdury piszą bo myślało że R* zrobi jakiegoś wymiatacza graficznego na PC. I się pomylili bo zmiany są lekko kosmetyczne ale jeszcze nikt nie dał screenów z full detali więc sie zobaczy z czasem. Kiedyś jak będę miał czas wrzucę tutaj parę screenów z mojej konsolki grającej na TV Full HD(ale jeszcze zobaczę).

maggit - Jasne. Ale wiesz. PeCetowcy byli niektórzy tak zazdrośni że pisali że dostaną grę z lepszą grafiką. Ale jednak R* nie popisał się zbytnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 19:23, madfrog napisał:

Medium... Może jak podkręcisz procka (na tej płycie po dodaniu coolera Scythe Mugen kręci
się podobno na 3,75GHz) możesz spróbować na High ale nie licz na cuda... Gra koszmarnie
zoptymalizowana...


Ja bym powiedział, że gra nie jest wcale zoptymalizowana...żeby nawet najmocniejszy komp nie dał rady na max detalach. To już przy premierze Crysisa rok temu nie było takich jaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 19:36, Meykan napisał:

No to bzdury piszą bo myślało że R* zrobi jakiegoś wymiatacza graficznego na PC. I się
pomylili bo zmiany są lekko kosmetyczne ale jeszcze nikt nie dał screenów z full detali
więc sie zobaczy z czasem. Kiedyś jak będę miał czas wrzucę tutaj parę screenów z mojej
konsolki grającej na TV Full HD(ale jeszcze zobaczę).

maggit - Jasne. Ale wiesz. PeCetowcy byli niektórzy tak zazdrośni że pisali że
dostaną grę z lepszą grafiką. Ale jednak R* nie popisał się zbytnio.

Jak mi przyjdzie gra to napiszę na jakich detalach rozdziałce i z jaką liczbą FPS''ów chodzi. Screen''ów też nie omieszkam wrzucić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam ze grafika jest przyjemna w gierce i 25 fps wystarczy mi do grania na moim sprzeciku:
Athlon x2 6000+ black wykrecony na 3,2ghz
2x1gb ram geil 800mhz
Msi 9600GT oc
Jak na razie razi mnie ta kamera taka dziwna gdzies:/ Zamieszczam jeszcze raz screen z detalami medium.
Mysle ze jak ktos ma karte pokroju 8800 albo 9800 to moze pograc w miare przyjemnie, ale jesli chodzi o 8600 to tylko low.Aaaa i gram w rozdzielczosci 1280x1024

20081203193940

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 19:40, Xtreme007 napisał:

Ja uwazam ze grafika jest przyjemna w gierce i 25 fps wystarczy mi do grania na moim
sprzeciku:
Athlon x2 6000+ black wykrecony na 3,2ghz
2x1gb ram geil 800mhz
Msi 9600GT oc
Jak na razie razi mnie ta kamera taka dziwna gdzies:/ Zamieszczam jeszcze raz screen
z detalami medium.
Mysle ze jak ktos ma karte pokroju 8800 albo 9800 to moze pograc w miare przyjemnie,
ale jesli chodzi o 8600 to tylko low.Aaaa i gram w rozdzielczosci 1280x1024


AAA to spoko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 19:40, Xtreme007 napisał:

Ja uwazam ze grafika jest przyjemna w gierce i 25 fps wystarczy mi do grania na moim
sprzeciku:
Athlon x2 6000+ black wykrecony na 3,2ghz
2x1gb ram geil 800mhz
Msi 9600GT oc
Jak na razie razi mnie ta kamera taka dziwna gdzies:/ Zamieszczam jeszcze raz screen
z detalami medium.
Mysle ze jak ktos ma karte pokroju 8800 albo 9800 to moze pograc w miare przyjemnie,
ale jesli chodzi o 8600 to tylko low.Aaaa i gram w rozdzielczosci 1280x1024

Wreszcie jakiś konkret ;] Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra gralalem juz w multi i jest poprostu boskie, nawet lepiej chodzi niz na singlu (chodzi mi o fps)
naprawde swietnie sie gra
jakby cos to moj nick w grze to Dominix1910 (konto live)
i social club nick: Dominix
cu online ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam teraz komentarze w internecie to już mi nie szkoda, że nie mam jeszcze nowego kompa. Mam nadzieję, że za parę tygodni pojawią się patche. Przecież to jest chore żeby gra na GTX 280 się cięła na full detalach. To nie jest wcale nie wiadomo jak piękna grafika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować