Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2008 o 15:04, Pawlo09 napisał:

Pochwale się wygrałem GTA 4 na PC w konkursie.


Gratulacje!
Rzecz jasna, poczekaj troszkę na nowe sterowniki i patch(e).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy przez GTA IV łączę się z Windows Live wyskakuje mi błąd: Nie można połączyć z usługą Live. Kod błędu 0x80151911 . Co ma zrobić ? Jak to naprawić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 13:48, alduron napisał:

Jaką masz kartę?


sorry że musiałeś czekać ale miałem problem z netem mam geforca 7600 256mb ale w święta będe miał raedona 3850 512mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 15:42, miszczu707 napisał:

Kiedy przez GTA IV łączę się z Windows Live wyskakuje mi błąd: Nie można połączyć z usługą
Live. Kod błędu 0x80151911 . Co ma zrobić ? Jak to naprawić ?


Live to "dzieło" microsoftu, więc o co chodzi i jak to naprawić nie wiedzą zapewne nawet najstarsi szamani... Proponowałbym Ci się zgłosić do supportu LiVE''a oni na wszystko mają "odpowiedź "przeinstaluj grę/system/sterowniki/Live''a/zmień samochód/mieszkanie/przebierz się/zapłać za net itd... Powinno działać... jeśli nie to nie wiemy.... ;P
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdobrywieczórporanekpopołudnienoc. Dobra, bez jaj. Pytanko jedno mam.
Grał ktoś w zacne GTA IV na sprzęcie podobnym do tego: Core 2 duo e4600 2,4 ghz, 2 gb ram, geforce 9600 gt 512 mb? Jeśli tak, to jak gra działała? Uwielbiam serię GTA, ale wydać ponad 100 zł na coś, co spowoduje wylot monitora przez okno raczej szkoda... Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

noo te GTA mi sie podoba, fakt, źle zoptymalizowane, nie chodzi mi za płynnie, ale fabułka całkiem fajna i oczywiście bilard 8ball! ciągle w to gram z Romanem xD a i multi nie jest złe, ale zakładam że szybko sie znudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instaluje... btw najpierw muszę gdzieś konta założyć? przed instalacja?
Wyskakują mi kwadraciki co mam robić xd było o tym wcześnie mowa ale nie bardzo wiem co zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 16:00, Maciek2194 napisał:

Instaluje... btw najpierw muszę gdzieś konta założyć? przed instalacja?


Jeśli chcesz grać tylko w trybie single, to nie ma takiej potrzeby. W głównym menu wciśnij klawisz home i załóż sobie konto offline, byś mógł grę zapisać. To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 11:10, stalker10 napisał:

8600GT?

Nie da rady. Za słaba karta graf. Ta gra tnie się na 8800GT a co dopiero na 8600 gt:)


Niestety (albo i stety ;p) mylisz się. Mój konfig: Intel Core 2 Quad 2.66 GHz, 2 GB RAM, GeForce 8800GT (512 ram), Windows Vista

Gra działa normalnie, bez żadnych przycinek. Na grafikę w grze też nie narzekam. Jedyne zastrzeżenia mam do cieni, ale widzę, że bardzo dużo ludzi ma z nimi problemy. Oto screeny:

20081206160615

20081206160636

20081206160648

20081206160701

20081206160714

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 16:06, Principes napisał:

> Instaluje... btw najpierw muszę gdzieś konta założyć? przed instalacja?

Jeśli chcesz grać tylko w trybie single, to nie ma takiej potrzeby. W głównym menu wciśnij
klawisz home i załóż sobie konto offline, byś mógł grę zapisać. To wszystko.

ale przed instalacją nic nie muszę robić żadnych kont a windows for live?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Athlon 64 x2 5400+
4Gb DDR 2 (800MHz)
GeForce 9800 Gt OC 1Gb 700/1800
Win xp sp3

Gra działa płynnie na max ustawieniach z wyjątkiem odległości (ustawiłem na 40%)

Śmieszy mnie trochę narzekanie na złą optymalizację przez osoby które chcą odpalić grę na 8600 256Mb itp
Właśnie obaliłem mit na to że można sobie pograć na maxie tylko na sprzęcie za 13tys :D
Wierzcie lub nie, taki jest fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 16:10, siewca1 napisał:

Athlon 64 x2 5400+
4Gb DDR 2 (800MHz)
GeForce 9800 Gt OC 1Gb 700/1800
Win xp sp3

Gra działa płynnie na max ustawieniach z wyjątkiem odległości (ustawiłem na 40%)

Śmieszy mnie trochę narzekanie na złą optymalizację przez osoby które chcą odpalić grę
na 8600 256Mb itp
Właśnie obaliłem mit na to że można sobie pograć na maxie tylko na sprzęcie za 13tys
:D
Wierzcie lub nie, taki jest fakt

prawda prawda gra ma chore wymagania xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fizyka w nowym GTA jest naprawdę świetna - można podnosić z ulicy - papierosy, butelki, kubki i inne śmieci, a następnie rzucić czymś takim w przechodnia xD Albo uderzyłem samochodem w mur i dokładnie widać popękaną nawierzchnię ściany budynku. Tak samo jest, kiedy uderzę jakimś pojazdem w np. ławkę - połamie się tylko w tym miejscu, gdzie walnąłem. Warto wspomnieć o świetnym zachowaniu ludzi - kiedy strzelę przechodniowi w nogę, to złapie się za nią, a następnie utykając będzie próbował uciekać - doskonale zrobione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 16:12, 0HoMicide0 napisał:

Fizyka w nowym GTA jest naprawdę świetna - można podnosić z ulicy - papierosy, butelki,
kubki i inne śmieci, a następnie rzucić czymś takim w przechodnia xD Albo uderzyłem samochodem
w mur i dokładnie widać popękaną nawierzchnię ściany budynku. Tak samo jest, kiedy uderzę
jakimś pojazdem w np. ławkę - połamie się tylko w tym miejscu, gdzie walnąłem. Warto
wspomnieć o świetnym zachowaniu ludzi - kiedy strzelę przechodniowi w nogę, to złapie
się za nią, a następnie utykając będzie próbował uciekać - doskonale zrobione :)


Racja, ale i tak miałem największą polewkę z tego, jak walnąłem autem w mur, a Niko wyleciał przez przednią szybę z pieknym "Aaaaaaaaaaa...". Śmiałem się z tego przez bite 5 minut. Kto nie próbował niech się rozpędzi i walnie w cięzarówkę lub mur :D Swoją droga z naszego bohatera jest twardziel bo nawet po bliskim spotkaniu z murem wstał i mogłem jechać dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 16:08, Maciek2194 napisał:

> > Instaluje... btw najpierw muszę gdzieś konta założyć? przed instalacja?
>
> Jeśli chcesz grać tylko w trybie single, to nie ma takiej potrzeby. W głównym menu
wciśnij
> klawisz home i załóż sobie konto offline, byś mógł grę zapisać. To wszystko.
ale przed instalacją nic nie muszę robić żadnych kont a windows for live?


Nie, nie.
Windows Live instaluje ci się razem z grą, jest w nią niemalże ''wbudowany''.
Jeśli chcesz grać w multi - rejestrujesz się na stronie Games for Windows Live oraz Social Club. Wówczas w głównym menu (klawisz home, jak mówiłem) logujesz się na swoje konto online.
Jeśli nie czujesz takiej potrzeby - nigdzie się nie rejestruj i załóż sobie konto offline na komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować