Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2010 o 21:52, filip1-1 napisał:

Słuchajcie co mam zrobić, nowy komp ( AMD Athlon X4 2.9ghz, 4GB Ram, GTX 460 ) a gdy
jadę samochodem ( o drazu bo zainstalowaniu gry z Romanem ) to gra się tak tnie że nie
da się grać ;/ co to może być ? pomóżcie

ps. kurcze nie przeczytałem waszych postów ja też na win 7 tylko ja mam co jakieś 5s


No ja też miałem dość często, bo jak jedziesz samochodem to jednak często trzeba przyciskać a lub d, co powoduje jakieś tam raportowanie zdarzeń w Win7.
Wyjścia masz dwa albo zainstaluj jakiegoś patcha (ja bodajże ściągałem 1.4) albo musisz grzebać w usługach Win7 i wyłączyć usługę dziennik zdarzeń systemu windows, tylko, że po wyłączeniu może ci nie działać net jak było u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A spróbuj przeinstalować ( savy zostaw ). Ja jak zainstalowałem patch''a do IV to miałem problem z rozdzielczością. Jeśli to nie pomoże to może ktoś inny coś doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 19:02, The_Deker_10 napisał:

Ja również kupiłem epizody do tej gry i zobaczę co to w sumie jest warte xD

Są tego warte. Rzekłbym, że to są jedne z nielicznych DLC które warto ściągnąć. A obecnie i kupić w pudełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w GTA 4 i strasznie mnie dziwią te bardzo wysokie oceny dla gry. I nie narzekam na kwestie techniczne, bo akurat problemu z grą nie mam. Problemem jest, że jak na sandbox to strasznie tu mało faktycznej swobody. Teoretycznie można dużo, praktycznie leci się z misjami i fabułą, bo po za tym nie ma na dobrą sprawę nic do roboty. Minigierki są bardzo mini. Randki? O ile nie zabierzesz dziewczyny na kręgle/rzutki/bilard to wszystko sprowadza się do dojechania na miejsc i odwiezienia do domu (no jeszcze jest Pierestrojka i klub komediowy, ale słabe rzeczy tam puszczają). W San Andreas przegięli z tą koniecznością dbania o postać, tutaj znowu jest dodatków za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 01:41, Bambusek napisał:

Gram w GTA 4 i strasznie mnie dziwią te bardzo wysokie oceny dla gry. I nie narzekam
na kwestie techniczne, bo akurat problemu z grą nie mam. Problemem jest, że jak na sandbox
to strasznie tu mało faktycznej swobody. Teoretycznie można dużo, praktycznie leci się
z misjami i fabułą, bo po za tym nie ma na dobrą sprawę nic do roboty. Minigierki są
bardzo mini. Randki? O ile nie zabierzesz dziewczyny na kręgle/rzutki/bilard to wszystko
sprowadza się do dojechania na miejsc i odwiezienia do domu (no jeszcze jest Pierestrojka
i klub komediowy, ale słabe rzeczy tam puszczają). W San Andreas przegięli z tą koniecznością
dbania o postać, tutaj znowu jest dodatków za mało.


Czy ja wiem, a jak już mowa o mini gierkach to:
- misje policyjne (20 levelów)
- 10 samochodów dla Bruciego
- 30 samochodów dla Steva
- dostarczanie narktyków od Jackoba (10 razy)
- 200 gołębi do wyeliminowania
- 30 przestępców do zabicia
- 50 stunt jumpów
- 9 wyścigów

Zrobić wszystko to trochę zajmie...
Może to i mniej niż w moim ulubionym San Andreas, ale GTA IV też jest świetne, a oczywiście w Liberty City mogło by być tego jeszcze więcej, ale jak widać twórcy postanowili resztę wrzucić w późniejszych EFLC.
Tak nawiasem mówiąc to ja już czekam na zapowiedź GTA V, bo to już 2 i pół roku od czwóreczki, a dla porównania to czwórka wyszła 3 i pół roku po SA i było jeszcze w tym czasie GTA LCS i GTA VCS więc można by to właśnie przyrównać do EFLC. A więc skoro już 2 i pół roku, to czas najwyższy na zapowiedź i za rok na nowe GTA V! ;D ..... Oby.....

Peesik: Ale fajna data dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześć , mam taki problem odnośnie Gta EFLC (dodatku), a konkretnie The lost of damned
Zainstalowałem normalnie, konto na GFWL jest itp. , włączam grę jest wpierw filmik początkowy, po nim jest ładowanie (jak mnie wam do grania itp) i właśnie ładuje się tak jak by się zaciął, łapie taką zwiechę, nic się nie dzieje tylko że ładuje i tak .... do usranej ...
Zna ktoś przyczynę lub się z nią spodlał ?, z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować