Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 20.10.2008 o 18:17, Gawełek napisał:

> Widzę.ale w tych dwóch ostatnich filmikach już napewno jest na pc.

Co za idiota nagrywa gameplay z gry PC za pomocą kamery cyfrowej? (mowa o trzecim filmiku)
No chyba, że gra na konsoli i nie ma odpowiedniego kupionego sprzętu do nagrywania filmiku
z gry.

Poza tym filmiki zostały wstawione w czerwcu, a gra na PC została zapowiedziana w sierpniu
i na obecną chwilę pracują jeszcze nad optymalizacją, więc jakim cudem gość grał w wersje
na komputery z taką płynnością? Skoro na pokazie w Lipsku były problemy z płynną grą?


Jezus Maryja, nie wiem po co w ogóle nad tym dyskutujecie, no wiadomo że koleś sobie jaja robi. Premiera za miesiąc, zero gameplayow, nawet nie ma wymagań oficjalnych, a przez pare osób wierzyło że to może byc serio gameplay z PC, otrząśnijcie sie ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko czekać na GTA IV.Mam tylko nadzieję, że to nie będzie jak Gothic 3 :/.512 karta GeForce 8800 GT ,Intel Core 2 Duo 2,96Mhz i skacze gra :(.Ale myślę, że panowie z RockStar Games się postarają o dobrą optymalizację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 19:46, Mercury666 napisał:

Mateuszencja jaki masz sprzet?


GeForce 8800 GT 512 MB, Intel Core 2 Duo 2,96Mhz, nie napisał tak? Either way, to nie IRC czy GG i nie miejsca na temat "kto ma jaki sprzęt" czy choćby "jak ma na imię pudelek twojej babci?".


Ludzie, naprawdę nie wierzcie w te "gameplaye", bo naprawdę nietrudno nagrać sobie filmik z GTA IV, odtworzyć ów filmik na kompie i udawać że się gra... Ja widziałem wiele takich filmów, nierzadko w marnym wykonaniu zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 19:50, Machoni92 napisał:

> Mateuszencja jaki masz sprzet?

GeForce 8800 GT 512 MB, Intel Core 2 Duo 2,96Mhz, nie napisał tak? Either way, to nie
IRC czy GG i nie miejsca na temat "kto ma jaki sprzęt" czy choćby "jak ma na imię pudelek
twojej babci?".


Ludzie, naprawdę nie wierzcie w te "gameplaye", bo naprawdę nietrudno nagrać sobie filmik
z GTA IV, odtworzyć ów filmik na kompie i udawać że się gra... Ja widziałem wiele takich
filmów, nierzadko w marnym wykonaniu zresztą.



Sory nieskumalem.
Ale ze mnie debil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 16:25, Piotr13PL napisał:

> > Najbardziej boje sie o Karte Graficzną - minimum GF 8800, a ja mam 8600 GT.
Niewiem
> jak
> > będzie działało...
> Hmm, te wymagania które ostatnio podali to były chyba zalecane. Ja mamm 8600 GTS,
więc
> na pewno spokojnie pójdzie. Crysis działał na moim sprzęcie na High, więc GTA IV
powinna
> pójść.

Ja mam Radeona HD2600XT i widać że Crysis na High też by poszedł (bo odpalałem z ciekawości)
no ale procesor nie nadążal, bo sama grafika płynnie sie generowała ale nagle jakis wybuch
i 10fps...

Serio? Ja pogrzebałem w configu(wujek google)i udało mi się odpalić Crysisa w Very High! Niestety, wszystkich rzeczy widocznych w DX10 nie ujrzałem. By grafika była ładniejsza nie można zmieniać nic po włączeniu gry. Ale ja i tak włączyłem High, bo bałem się, że komp mi się spali...(żart)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 11:16, rafekx 12 napisał:

> Wirtus szaleje :) Dzisiaj znów jest 119 zł :P

No ja jednak czekam na ruch gram.pl:) Myślę że oni nas czymś zaskoczą[pozytywnie:D]

Ceną to napewno nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 11:32, Damianuss1 napisał:

> > Wirtus szaleje :) Dzisiaj znów jest 119 zł :P
>
> No ja jednak czekam na ruch gram.pl:) Myślę że oni nas czymś zaskoczą[pozytywnie:D]
Ceną to napewno nie.


Dlaczego nie?:) Może sklep gram.pl chce zrównać konkurencje z ziemią,po przez niską cene GTA 4?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2008 o 11:39, rafekx 12 napisał:


Dlaczego nie?:) Może sklep gram.pl chce zrównać konkurencje z ziemią,po przez niską cene
GTA 4?:)


Szczerze to niewierze.

Ale byla by mila niespodzianka trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 12:31, Clear napisał:

Jak dla mnie to jest to możliwe. Może nie zejdą poniżej 100 zł, ale cena może być rewelacyjna
:)



Jesli ktos ma wirtualna kase to napewno bezie kolo 100zl

Ja mam wiec czekam na ruch gram.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 12:38, Clear napisał:

Tak. Taka opcja wchodzi w gre. Ja nie mam prawie wogóle... więc mam problem :)



Przykro mi.Z tego co pamietam mozna wykozystac na jeden produkt chyba 30 wirtualnych zl

Takze luzik tyle mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 14:17, Ecko09 napisał:

20zł można wykorzystać. GTA IV kosztuje 150zł. Po obniżeniu 130zł. Doliczyć koszty przesyłki
i robi się niewielka różnica...


Niestety taka prawda... Marzenie to 119zł plus wirtualne pieniądze i przesyłka :D Ale to raczej nie możliwe...

Ecko09 Gdzie ustawia się podpisy? Nie mogę tego znaleźć w edycji konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować