Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2008 o 14:58, Lord Andre 1 napisał:

No raczej nie chodzi tu o przejście gry, a o to by zrozumieć fabułę i treść zawartą w
filmikach oraz zadaniach.


Z tym problemu nie będzie. Zresztą dla mnie najważniejsza jest sama frajda z grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To widzę, że nakład w dniu premiery raczej się nie wyczerpie : P i dobrze. Pewnie wszyscy co cierpią z powodu braku polskich napisów tak tylko mówią, a w dniu premiery <click> dodaj do koszyka : P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 16:37, Santino93 napisał:

Wirtus podniósł cenę do 129 zł za to Ultima obniżyła do 119 zł. I jak tu nie kochać konkurencji;)


I tak powinno być ;p Wojna o klienta rozpoczęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 16:37, Santino93 napisał:

Wirtus podniósł cenę do 129 zł za to Ultima obniżyła do 119 zł. I jak tu nie kochać konkurencji;)


Jak to mówią zdrowa konkurencja jest wskazana. Zobaczymy jak gra będzie u mnie śmigać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś dziwnie mi się wydaje, że teraz Cenega wyda polska edycje gry po angielsku, a w styczniu wyda ją po polsku, w bogatym wydaniu i z kolekcjonerką, tak jak było napisane w CDA. A tych, którzy kupią w dniu premiery, zaproszą po raz kolejny do sklepów w styczniu, aby mieć polską, bogatą w dodatki edycje. Cóż za polityka, bardzo sprawiedliwa dla klientów. A wątpię, żeby wydali coś na kształt Wiedźmina Update.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie w Cenedze złożone, potwierdzone. :) Wysyłka kurierem, mam nadzieję że nie będzie żadnych problemów. :) Premiera się dobrze składa, bo 29 listopada mam urodziny, to akurat kilka dni przed powinna przyjść paczka. :)

EDIT:
@trombocylek
A pamiętasz Far Cry? Albo GTA San Andreas? Spolszczenia zostały wypuszczone do ściągnięcia za darmo z internetu... A zresztą, co mi po dodatkach? Angielski znam, a podczas gry w GTA 4 i tak bym nie zwracał uwagi na dodatki. :P Jedyna EK jaką kupiłem to Wiedźmin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 17:42, Assasin93 napisał:

Zamówienie w Cenedze złożone, potwierdzone. :) Wysyłka kurierem, mam nadzieję że nie
będzie żadnych problemów. :) Premiera się dobrze składa, bo 29 listopada mam urodziny,
to akurat kilka dni przed powinna przyjść paczka. :)


Jakiś tydzień i kilka dni przed powinna przyjść. Dostaniesz równo lub przed premierą.
Dobrze wiedzieć - zaspamuje Ci GG życzeniami 29 listopada ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pamiętam, ale jednak to trochę nie fair, jeżeli chodzi o te dodatki. Co prawda niepotrzebne, lecz to miły gadżet, szczególnie o tematyce ulubionej gry. No cóż, zobaczymy jak to będzie. W sklepie Cenegi już zamówione, więc czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 19:00, Pawlo09 napisał:

Nie dość że podstawowa jest droga to kolekcjonerskiej się nawet nie tchnę.


Podstawowa - 120-150 zł. Taka standardowa cena jak za gry na PC. Więc, że jest droga to bym nie powiedział, bo w takim przedziale cenowym jest większość premierówek. Gdyby kosztowało w okolicach 200 zł - wtedy możemy panikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 16:45, SoriusH napisał:

> Nie dość że podstawowa jest droga to kolekcjonerskiej się nawet nie tchnę.

Podstawowa - 120-150 zł. Taka standardowa cena jak za gry na PC. Więc, że jest droga
to bym nie powiedział, bo w takim przedziale cenowym jest większość premierówek. Gdyby
kosztowało w okolicach 200 zł - wtedy możemy panikować.


Z tego co wiem to Kolekcjonerska Edycja - 129 zł. A podstawowa 149 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 16:45, SoriusH napisał:

> Nie dość że podstawowa jest droga to kolekcjonerskiej się nawet nie tchnę.

Podstawowa - 120-150 zł. Taka standardowa cena jak za gry na PC. Więc, że jest droga
to bym nie powiedział, bo w takim przedziale cenowym jest większość premierówek. Gdyby
kosztowało w okolicach 200 zł - wtedy możemy panikować.

Przecież przedział cenowy premierówek na PC to 99 do 129. Kiedy ostatnio widziałeś jakąś premiere (nie EK) za 150? W przedziale 150 do 200 to sa w Polsce EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znów bełkoczesz, piszesz o czymś, na czym się nie znasz ;] W Polsce premierowe wydanie gry na PC za ponad 100 zł to już dużo, bo większośc premirówek można kupic za ok. 80 zł. Natomiast EK zaczynają się od 120 rzadko przekraczają 200 zł. Tak więc te 130 zł za zwykłą edycją, to jakby nie patrzec dużo. Ale jeszcze nie tragicznie, więc nie ma co płakac a wyskakiwac z kasy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 16:50, Clear napisał:

Z tego co wiem to Kolekcjonerska Edycja - 129 zł. A podstawowa 149 zł .


Edycja podstawowa droższa od Edycji Kolekcjonerskiej ?! Tego jeszcze chyba świat nie widział xD. A przynajmniej ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 16:59, KŁEJK napisał:

> Z tego co wiem to Kolekcjonerska Edycja - 129 zł. A podstawowa 149 zł .

Edycja podstawowa droższa od Edycji Kolekcjonerskiej ?! Tego jeszcze chyba świat nie
widział xD. A przynajmniej ja.


Niewiem czy dobrze powiedziałem mając na myśli wersje do zamówienia przed premierą... która jest 20 zł tańsza od tej którą będzie można kupić juz po premierze w sklepach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 16:58, SoriusH napisał:

Premiera za 150 zł to był np. Spore.


Tia, tylko że Spore to EA, a EA to wyciskanie kasy ze wszystkiego co się da :P

A ja wciąż czekam na oficjalne wymagania sprzętowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować