Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2008 o 19:48, lol94 napisał:

> JĘZYKÓW SIĘ UCZYĆ!!!!!

Właśnie, ja mam 14 lat a większość gier mam po angielsku. I co? Mam płakać? Nie... Jak
się czegoś nie zna bierze się słownik i zapamiętuje.


Ekhm....Jestem w tym samym wieku i w przyszłym roku FCE zdaję, więc nie sądzę, aby GTA przysporzyło mi problemy. Często oryginały oryginalne tzn. bez paseczków i lektorów są 100x lepsze np. 300 oglądało mi się wiele lepiej w oryginale niż z lektorem.
RPG będzie na pewno, wystarczy pooglądać filmiki na utube xP
Nie mogę się doczekać na multi w GTA4 xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, niecały miesiąc do premiery, a nadal nie wiadomo czy będzie EK. Co ciekawe na zagranicznych sklepach widzę, że też raczej nic się nie szykuje w tej kwestii. Ktoś może coś wie albo przewiduje odnośnie tej sprawy? Może Cenega pokusi się o EK własnego pomysłu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 14:45, Cveni napisał:

Hm, niecały miesiąc do premiery, a nadal nie wiadomo czy będzie EK. Co ciekawe na zagranicznych
sklepach widzę, że też raczej nic się nie szykuje w tej kwestii. Ktoś może coś wie albo
przewiduje odnośnie tej sprawy? Może Cenega pokusi się o EK własnego pomysłu?


Pewnie będzie EK GTA IV, ale w wydaniu PL, czyli po nowym roku dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 14:48, Ecko09 napisał:

> Hm, niecały miesiąc do premiery, a nadal nie wiadomo czy będzie EK. Co ciekawe na
zagranicznych
> sklepach widzę, że też raczej nic się nie szykuje w tej kwestii. Ktoś może coś wie
albo
> przewiduje odnośnie tej sprawy? Może Cenega pokusi się o EK własnego pomysłu?

Pewnie będzie EK GTA IV, ale w wydaniu PL, czyli po nowym roku dopiero.


Heh, ale to byłoby bez sensu :) Komuś bardziej zależy na grze, ma pieniądze i ochotę by kupić EK i musi czekać kilka miesięcy po premierze. Co miałby w takiej sytuacji zrobić? Ściągnąć grę, a potem dopiero kupić EK? Czy może kupić edycję premierową, która i tak jest wyjątkowo droga jak na polskie standardy i później płacić jeszcze raz za grę i dodatkowo jeszcze za bonusy z EK? Muszę przyznać, że nie podoba mi się ta sytuacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.10.2008 o 14:45, Cveni napisał:

Hm, niecały miesiąc do premiery, a nadal nie wiadomo czy będzie EK.


No jak to nie wiadomo CZY będzie EK... przecież nie od dziś wiadomo że EK na pewno będzie , tylko nie wiadomo jeszcze dokładnie kiedy.

Dnia 23.10.2008 o 14:45, Cveni napisał:

Heh, ale to byłoby bez sensu :)


To tylko tobie wydaje się , że jest to bez sensu. Producent i wydawca GTA IV postępując w taki , a nie inny sposób na pewno widzą w tym bardzo dużo sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2008 o 19:56, mouhhg napisał:

co ty gadasz , jaka lipa to w końcu w czym to ma być lepsze ?I w ogóle dlaczego taka
cena jak tak ma być to ja se wole w vice city zagrać a nie w GTA4 .


GTA 4 ma lepszą grafikę, fabułę którą można wykonywać na wiele sposobów, świetną fizykę, świat który naprawdę żyje np. kiedyś podczas ucieczki przed policja wjechałem do jakiegoś warsztatu, i rzeczywiście było tam kilka osób które pracowały, a osoba sprzątająca podłogę miotłą upuściła ją po potrąceniu. Oprócz tego takie czynności jak czytanie gazet, palenie, rozmowy przez telefon wykonywane przez szarych mieszkańców Liberty City... itd. No i komórka Nicko, zawsze możesz zadzwonić po taksówkarza który przyjedzie w pięknym stylu ścinając połowę latarni na chodniku...raz zobaczyłem jakiś numer na bilbordzie, z ciekawości zadzwoniłem i dostałem SMS-a z wiadomością jakiej muzyki obecnie słucham w radiu tzn. informacjami o niej, nie trzeba już szukać po internecie jeśli jakaś Ci się spodoba... ehhhee... niestety, nie można kupić innego telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 14:58, Sebat1 napisał:


> Hm, niecały miesiąc do premiery, a nadal nie wiadomo czy będzie EK.

No jak to nie wiadomo CZY będzie EK... przecież nie od dziś wiadomo że EK na pewno będzie
, tylko nie wiadomo jeszcze dokładnie kiedy.


Wybacz, ale ja jakoś dotychczas nie zauważyłem nigdzie oficjalnego potwierdzenia ze strony wydawcy, że EK się pojawi. A to, że inni uważają, że będzie to nic nie znaczy.

Dnia 23.10.2008 o 14:58, Sebat1 napisał:

> Heh, ale to byłoby bez sensu :)

To tylko tobie wydaje się , że jest to bez sensu. Producent i wydawca GTA IV postępując
w taki , a nie inny sposób na pewno widzą w tym bardzo dużo sensu.


Oczywiście, wydać EK jakiś czas po premierze gdy zainteresowanie grą ucichnie, a ci co mieli grę kupić to już ją dawno kupili. Naprawdę, to byłoby zaiste genialne posunięcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cveni

> Wybacz, ale ja jakoś dotychczas nie zauważyłem nigdzie oficjalnego potwierdzenia ze strony
> wydawcy, że EK się pojawi. A to, że inni uważają, że będzie to nic nie znaczy.

Akurat ja dowiedziałem się o tym , że będzie EK z CDA , ale być może , można się tego dowiedzieć z jakiś stron internetowych - tego nie wiem.

> Oczywiście, wydać EK jakiś czas po premierze gdy zainteresowanie grą ucichnie, a ci co
> mieli grę kupić to już ją dawno kupili. Naprawdę, to byłoby zaiste genialne posunięcie...

Coś mi się wydaje , że EK wyjdzie w styczniu przyszłego roku. Tu się nasuwa pytanie , czemu tak późno ? Bo pewnie producent i wydawca liczą na to , że zagorzeli fani kupią ten tytuł jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 17:46, Sebat1 napisał:

Coś mi się wydaje , że EK wyjdzie w styczniu przyszłego roku. Tu się nasuwa pytanie ,
czemu tak późno ? Bo pewnie producent i wydawca liczą na to , że zagorzeli fani kupią
ten tytuł jeszcze raz.

Noooo : P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 17:46, Sebat1 napisał:

Akurat ja dowiedziałem się o tym , że będzie EK z CDA , ale być może , można się tego
dowiedzieć z jakiś stron internetowych - tego nie wiem.


Też o tym słyszałem, choć muszę przyznać, że nigdzie indziej o tym nie piszą. Miejmy nadzieję, że jednak coś z tego będzie.

Dnia 23.10.2008 o 17:46, Sebat1 napisał:

Coś mi się wydaje , że EK wyjdzie w styczniu przyszłego roku. Tu się nasuwa pytanie ,
czemu tak późno ? Bo pewnie producent i wydawca liczą na to , że zagorzeli fani kupią
ten tytuł jeszcze raz.


Nie podoba mi się ta sytuacja. Jakby było tak jak piszesz to trochę do bani, no ale cóż, pozostaje czekać na dalsze info.

A Cenega coś mówiła, że zamierza wydać kilka miesięcy po premierze polską wersję gry, czy może tylko tak mi się przesłyszało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.10.2008 o 17:55, Damianuss1 napisał:

Noooo : P.

Czyli mam rozumieć , że jesteś jednym z tych zagorzałych fanów , którzy kupują sobie PeCetowe GTA IV dwa razy ? ;P Jakbym miał kasę to chyba tez bym tak zrobił. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości jutro do nich zadzwonię i wypytam o wszystko.

> Czyli mam rozumieć , że jesteś jednym z tych zagorzałych fanów , którzy kupują sobie
> PeCetowe GTA IV dwa razy ? ;P Jakbym miał kasę to chyba tez bym tak zrobił. ;]
A co mi tam : P miejsca na półce mam dużo xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.10.2008 o 17:56, Cveni napisał:

Też o tym słyszałem, choć muszę przyznać, że nigdzie indziej o tym nie piszą. Miejmy
nadzieję, że jednak coś z tego będzie.

W googlach w ogóle nie mogę nic znaleźć na temat EK GTA IV na PC w Polsce (może źle szukam). Dziwne , bo w CDA jest to tak napisane , jakby Cenega ogłosiła to całemu światu , a wychodzi na to , że jest to jakaś ekskluzywna informacja , podana tylko dla czytelników CDA.

Dnia 23.10.2008 o 17:56, Cveni napisał:

Nie podoba mi się ta sytuacja. Jakby było tak jak piszesz to trochę do bani, no ale cóż,
pozostaje czekać na dalsze info.

Ja i tak nie kupię EK , bo nie mam na to kasy , więc jest to dla mnie bez większej różnicy kiedy dokładnie wyjdzie.

Dnia 23.10.2008 o 17:56, Cveni napisał:

A Cenega coś mówiła, że zamierza wydać kilka miesięcy po premierze polską wersję gry,
czy może tylko tak mi się przesłyszało?

Podobno Cenega ma taki zamiar , ale (chyba) nie jest to tak do końca pewna informacja. Ja jednak obstawiam , że na pewno GTA IV będzie za parę miesięcy wersji PL.

Damianuss1

Dnia 23.10.2008 o 17:56, Cveni napisał:

A co mi tam : P miejsca na półce mam dużo xD.

Też chciałbym mieć taki podejście do kupowania gier. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale, Cenega nie powinna olać tych, którzy kupują grę w dzień premiery, a potem wychodzi w styczniu polska edycja. To mam nadzieję, że wyjdzie łatka polonizująca, bo nie mam najmniejszego zamiaru bulić dwa razy i tak już dużo jak na ceny obecnych premier. Tak Tak GTA zawsze było drogie. I tak w sumie jest taniej, no ale dlaczego np. FC2 na PCDVD stoi tylko stówkę? Bardzo liczę na to, że Cenega jeżeli wogóle będzie polonizować GTA to wyda też łatkę dla wszystkich (albo chociażby udostępni ją tym, którzy zarejestrują grę na kompanii graczy) i mam nadzieję, że się nie przeliczę.
O samą grę się nie martwię, bo to gra, której rozwój, filmiki, teasery itp. śledzę ponad rok i jestem pewien, że to będzie murowany hit. (Wczoraj złożyłem PreOrder ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 19:08, Pawlo09 napisał:

nie mają po prostu czasu na polonizację.


Bzdura, polonizację robią, wersja spolszczona wejdzie do sklepów w styczniu albo lutym. A teraz wydają wersję angielską, bo taka gra nie może czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować