Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2008 o 18:42, Crew 900 napisał:

No ale dzięki angielskiej wersji uczymy się angielskiego !
Ja dzięki angielskim grom nauczyłem się angielskiego i teraz w Liceum na samych 5 lecę
, a wcześniej nie miałem anglika tylko niemiecki którego nadal nie umiem :D


Tak,ale jak mam sie uczyć angola skoro nie wiem co oznacza dane słowo?!?! Rozumiem ze jakby były napisy PL to ok ale tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 18:42, Crew 900 napisał:

No ale dzięki angielskiej wersji uczymy się angielskiego !
Ja dzięki angielskim grom nauczyłem się angielskiego i teraz w Liceum na samych 5 lecę
, a wcześniej nie miałem anglika tylko niemiecki którego nadal nie umiem :D


Dla mnie to i tak nie wystarczający argument...Anglika uczę się z filmów z napisami i lichych gier, ale co jak co GTA IV powinno być PL! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 18:44, Crew 900 napisał:

WTF ? Nie rób sobie z tego żartów , ja piszę na serio


no spoko :/ , kurde coraz wiecej forumowiczow w ogole nie ma poczucia humoru...
a jesli chodzi o ta nauke angielskiego z gier to gratuluje ci liceum, ja tylko z gier wylapywalem slowka. No chyba ze ty w erpegi pykasz rowniez po ang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 18:45, KinggAdek napisał:

> No ale dzięki angielskiej wersji uczymy się angielskiego !
> Ja dzięki angielskim grom nauczyłem się angielskiego i teraz w Liceum na samych
5 lecę
> , a wcześniej nie miałem anglika tylko niemiecki którego nadal nie umiem :D

Dla mnie to i tak nie wystarczający argument...Anglika uczę się z filmów z napisami i
lichych gier, ale co jak co GTA IV powinno być PL! ;(


Dokładnie,ludzie przecież żyjemy w polsce! Gry muszą być chociaz kinowo zlokalizowane i co mnie to obchodzi że dal cenegi się nie chce?Jakos słowacy będą mieli napisy w swojej wersji a tam podobno gre wydaje Cenega Słowacja....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 18:46, Crew 900 napisał:

Ja jak nie wiem co znaczy to zapisuję sobie je a później zaglądam do słownika


Tak?:D Masz dam ci przykład: Jest jakaś strzelanina[wiadomo w GTA jest ich poddostatkiem] i szybko musisz ucieć/sprzątnąc kogoś i jak myślisz w tym zamieszaniu dasz rade spałzować gre?Z tego co wiem wciśniećie ESC podczas przerywnika konczy sie jego zakonczeniem...Ehh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 18:47, rafekx 12 napisał:

> > No ale dzięki angielskiej wersji uczymy się angielskiego !
> > Ja dzięki angielskim grom nauczyłem się angielskiego i teraz w Liceum na samych

> 5 lecę
> > , a wcześniej nie miałem anglika tylko niemiecki którego nadal nie umiem :D

>
> Dla mnie to i tak nie wystarczający argument...Anglika uczę się z filmów z napisami
i
> lichych gier, ale co jak co GTA IV powinno być PL! ;(

Dokładnie,ludzie przecież żyjemy w polsce! Gry muszą być chociaz kinowo zlokalizowane
i co mnie to obchodzi że dal cenegi się nie chce?Jakos słowacy będą mieli napisy w swojej
wersji a tam podobno gre wydaje Cenega Słowacja....:(


No to masakra!!! jutro zaspamuje do Cenegi ,bo jak wydadzą GTA V po eng ,to ich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 18:50, Crew 900 napisał:

A co to za problem zapamiętać ? Jak nawet nie będę wiedział jak zapisać to kiedyś do
tego dojdę co nie ? :D


Yhy,gratuluje pamięci:D A Swoja droga to widze odnalazłes niezły sposób na przedłużanie gry:D-Gramy-wstrzymujemy-zapisujemy-uczymy się-i znowu gramy:D.Ale tak na serio to uwierz mi że około 50% forumowiczów nie zrozumiało by nawetw połowie fabuły gry jesli byłaby po angielsku[w całosci]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 18:50, Crew 900 napisał:

A co to za problem zapamiętać ? Jak nawet nie będę wiedział jak zapisać to kiedyś do
tego dojdę co nie ? :D


Kiedyś? hahaha to zapomnę o czym był filmik ,i nici ze zrozumienia danego filmiku...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to co tutaj czytam to na serio jakaś masakra
Jeżeli zrozumiałem dobrze , to Cenega nie zrobi do gry polonizacji bo jej śmierdzące lenistwo bije jak cholera , ale są tak bezczelni na pieniądze że nawet nie zrobią Polskiej instrukcji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 18:53, Crew 900 napisał:

Ale to co tutaj czytam to na serio jakaś masakra
Jeżeli zrozumiałem dobrze , to Cenega nie zrobi do gry polonizacji bo jej śmierdzące
lenistwo bije jak cholera , ale są tak bezczelni na pieniądze że nawet nie zrobią Polskiej
instrukcji ?


Dokładnie:) Skoro ponad 90% gier wydanych w polsce jest zlokalizowanych[chociażby kinowo] teraz nawet gry z konsol sa lokalizowane...To dlaczego Cenega nie chce tego zrobić?! Dlaczego nikt z Cenegi nie wytłumaczył się,nie powiedizał dlaczego mamy grać w ich wersje?Skoro można ja już wcześniej kupić za granicą?Dodam że w tej samej wersji...[czyli pełnej angielskiej /]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 18:57, Crew 900 napisał:

Może przez ten Kryzys gospodarczy wyrzucili z pracy tych którzy znali angielski a zostawili
jakiś pomywaczy xD


hahaha możliwe, może petycja fanowska do Cenegi, o patch polonizujący GTA IV i spolszczanie przyszłych części GTA? hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A panowie (i panie) nie pomyśleli, że Cenega mogła nie dostać zielonego światła na polską wersję językową GTA IV? Albo dostali, ale pod warunkiem, że wydadzą grę jakiś czas po premierze światowej? Tak bardzo chcecie wersji PL, że popadacie w skrajność. Założę się, że gdyby C* wydała od razu zlokalizowaną "czwórkę", to premiera na pewno by się trochę opóźniła, a Wy zaczęlibyście z tego powodu lamentować. Opanujcie się!
Na lokalizację gry można liczyć ok. stycznia-lutego 09. Jeżeli jesteś wielkim fanem GTA, a nie znasz angielskiego, to możesz poczekać ten miesiąc, może dwa. Koniec wywodu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2008 o 18:53, Crew 900 napisał:

Jeżeli zrozumiałem dobrze , to Cenega nie zrobi do gry polonizacji bo jej śmierdzące
lenistwo bije jak cholera , ale są tak bezczelni na pieniądze że nawet nie zrobią Polskiej
instrukcji ?


Co ty w ogóle wypisujesz... Jakie lenistwo ? Nie przyszło ci do głowy , że polonizacja zajmuje trochę czasu , a Cenedze bardzo zależy na tym żeby wydać grę w Polsce bez opóźnienia. Najwidoczniej Cenega wydając grę w Polsce w dniu Europejskiej premiery po prostu nie ma czasu na polonizacje i tyle - takie jest moje zdanie.

Lex

Dnia 22.11.2008 o 18:53, Crew 900 napisał:

A panowie (i panie) nie pomyśleli, że Cenega mogła nie dostać zielonego światła na polską wersję językową
GTA IV? Albo dostali, ale pod warunkiem, że wydadzą grę jakiś czas po premierze światowej?

Albo po prostu nie mają na to czasu , bo ich terminy gonią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

swieta racja, nikt juz z was nie pamieta jak dlugo SA czekalo na swoja polonizacje ? wtedy bylo wszystko ok, a teraz wielki szum bo nie ma wersji PL... ludzie opamietajcie sie, ja w ogole ciesze sie ze ta gra niedlugo trafi na mojego blaszaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 18:56, rafekx 12 napisał:

> Ale to co tutaj czytam to na serio jakaś masakra
> Jeżeli zrozumiałem dobrze , to Cenega nie zrobi do gry polonizacji bo jej śmierdzące

> lenistwo bije jak cholera , ale są tak bezczelni na pieniądze że nawet nie zrobią
Polskiej
> instrukcji ?

Dokładnie:) Skoro ponad 90% gier wydanych w polsce jest zlokalizowanych[chociażby kinowo]
teraz nawet gry z konsol sa lokalizowane...To dlaczego Cenega nie chce tego zrobić?!
Dlaczego nikt z Cenegi nie wytłumaczył się,nie powiedizał dlaczego mamy grać w ich wersje?Skoro
można ja już wcześniej kupić za granicą?Dodam że w tej samej wersji...[czyli pełnej angielskiej
/]


Będziesz ściągał grę ze stanów tylko po to aby mieć grę później? Nie dostaniesz gry ze stanów w dzień premiery. W pozostałych krajach unii też jest 3 Grudnia. Więc skąd chcesz rozkminić GTA na piece przed polską premierą? Mi to pasuje, gra będzie miała klimat. Angielski to spoko język ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować