Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

tak czytam i czytam te forum to się troche pogubiłem....macie jakieś patenty na lepszą optymalizację gry, niby nie mam problemu, nic mi nie skacze, ale de facto nie mam porównania czy u mnie jest dobrze, czy poprostu tak mi się wydaje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 15:29, piterpan napisał:

tak czytam i czytam te forum to się troche pogubiłem....macie jakieś patenty na lepszą
optymalizację gry, niby nie mam problemu, nic mi nie skacze, ale de facto nie mam porównania
czy u mnie jest dobrze, czy poprostu tak mi się wydaje.....

Sprawdź ten link:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35546&pid=5090

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad prezentem pod choinkę i muszę się upewnić, czy gra mi pójdzie na moim sprzęcie:
Intel(R) Core(TM)2 CPU 6320 @ 1.86GHz
NVIDIA GeForce 8600 GT(256 mb)
2 gb ramu


Game-o-Meter wskazuje, że na min. powinienem zagrać, ale wolę się upewnić ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 15:35, nieszczescie napisał:

Zastanawiam sie nad prezentem pod choinkę i muszę się upewnić, czy gra mi pójdzie na
moim sprzęcie:
Intel(R) Core(TM)2 CPU 6320 @ 1.86GHz
NVIDIA GeForce 8600 GT(256 mb)
2 gb ramu


Game-o-Meter wskazuje, że na min. powinienem zagrać, ale wolę się upewnić ^^


Tak zagrasz na low i gra będzie ładnie wygladać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I klapa ;/
jest 4 grudzien i jest napisane. zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne). Co jest\? czemu jeszcze nie wysłane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile na ten temat można pisać, nie wysyłają, poczekaj, człowieku to tylko gra....poza tym na jednym z forum napisali, że już szykują patch, może ( raczej napewno, ufam producentowi ) gra bardziej będzie płynna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 15:43, siara82 napisał:

2 ostatnie bez blura

Jeśli wszyscy wymyślają, że cienie wyglądają tak jak u Ciebie to jestem spokojny :P mi to nie przeszkadza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem - od dwóch godzin próbuję aktywować moją kopię GTA 4. Niestety bezskutecznie. W przypadku aktywacji online pojawia się następujący błąd: " Podczas sprawdzania daty wydania wyst¹pi³ b³¹d. Kliknij PONÓW, aby spróbowaæ ponownie". Zaś aktywacja offline działa z pozoru dobrze, jednak przy próbie uruchomienia gry okazuje się, że nic tak naprawdę nie dała, a program nadal żąda autoryzacji. Wie ktoś może jak temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 15:59, Sebat1 napisał:

Na gry-online pojawiła się już recenzja PeCetowej wersji GTA IV http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=5223
. Ocena ''''tylko'''' 83/100 , czy mi się wydaje czy to trochę słabo ? A do tego wady
są dość zastanawiające...

>nie jestem zarejestrowany na gry.online, więc jak możesz to napisz plusy i minusy tej receznji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 16:01, piterpan napisał:

> Na gry-online pojawiła się już recenzja PeCetowej wersji GTA IV http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=5223

> . Ocena ''''tylko'''' 83/100 , czy mi się wydaje czy to trochę słabo ? A do tego
wady
> są dość zastanawiające...
>nie jestem zarejestrowany na gry.online, więc jak możesz to napisz plusy i minusy
tej receznji


Nie trzeba być zarejestrowanym, zalogowanym ani nic płacić, możesz sobie czytać reckę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zainstalować tego "badziewia" ;/ pomógł by mi ktoś? Jak chcę włączyć grę pokazuje komunikat "SPRAWDZANIE DATY WYDANIA NIEUDANE!" i nic nie mogę zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować