Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2008 o 17:03, BasteKSG napisał:

Wlacz gre bedac offline w Social Club.Powinno ruszyc. Jednak w grze sie zalogoj GFWL
- wtedy bedziesz mogl zapisywac stany gry. ;-) Mi juz SC dziala i gralem nawet w MP<
ale koncentruje sie na SP.

ty mówisz o całkiem innym błędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 17:06, DzAnOR napisał:

Witam jak można anulować zamówione gta 4 właśnie na gram.pl ?

Jeśli jeszcze nie zostało wysłane, to Moje konto -> zamówienia -> odpowiednie zamówienie -> przycisk ''anuluj zamówienie''. Mniej więcej tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde zarejestrowalem sie w windows live i jak chce zalogowac to pisze ze blad logowania kod 80154017. o co biega bo nie moge znalezc informacji a nie po to kupilem gta zeby sie bawic w takie rzeczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 17:06, DzAnOR napisał:

Witam jak można anulować zamówione gta 4 właśnie na gram.pl ?


Wchodzisz w swoje zakupy i klikasz na numer zamówienia. Tam
możesz u dołu wybrać opcję "anuluj zamówienie" (taki spory
szary przycisk).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 17:04, master94gt napisał:

> Patologii ciąg dalszy ...
> zainstalowany SP 1 do Vista . Udało mi się nawet reinstalować grę .
> Na nic , GTA 4 znalazło kolejną droge, a właściwie wymówkę do nie uruchomienia się
na
> moim PC ... :///
zainstaluj sp3! to dlatego że nie masz

sorry kolego pomyłka - myślałem że masz XP - z nerwów nie doczytałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 16:27, domek593 napisał:

mi dzis sie zminil status na: pakowane i przygotowywane do wysyłki , zostanie wysłane
4.12.2008. :) mam nadzieje ze jutro dojdzie!


mój status zamówienia jest taki sam ... Ciekawi mnie to czy jutro bede miał i czy ksiażeczki bedą pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 17:09, masterkilim napisał:

jeśli płaciłeś przelewem to chyba nie anulujesz..

Ja właśnie dostałem maila, że przesyłka została nadana. Jutro będzie u mnie. weekend
będzie ciekawyyyyyy ^^

jak płacił przelewem to musi zadzwonić - ja jeszcze nie dostałem maila że nadali a na gram.pl pisze w statusie że dzisiaj mieli wysłać jesli do 17:30 nie dostane maila to zjebie panią w centrum obsługi klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak " pakowane i przygotowywane do wysyłki , zostanie wysłane 4.12.2008" da się coś jeszcze zrobić ? bo wysłane to ono jeszcze nie zostało ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 17:04, master94gt napisał:

> Patologii ciąg dalszy ...
> zainstalowany SP 1 do Vista . Udało mi się nawet reinstalować grę .
> Na nic , GTA 4 znalazło kolejną droge, a właściwie wymówkę do nie uruchomienia się
na
> moim PC ... :///
zainstaluj sp3! to dlatego że nie masz

Ciekawe ...
Słabo u Ciebie z czytanie ze zrozumieniem .
Przecież z posta jasno wynika że mam Viste + zainstalowany SP 1 .
Do Visty nie ma SP 3 .

EDIT, Jeżeli chciałeś mnie o tym zakomunikować, to odpowiedź na mojego posta, nie na Twojego pisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 17:14, BasteKSG napisał:

Masz racje, sorki za blad. Tot ak jak kolega napiosal wyzej - wymagany jest SP3, ale
podales, ze masz Viste SP1..hmmm wiec dziwne :/

pakowane i przygotowywane do wysyłki , zostanie wysłane 4.12.2008 ja mam tak samo! a może jeszcze nie zmienili po prostu? się zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 17:15, Tokix napisał:

> > Patologii ciąg dalszy ...
> > zainstalowany SP 1 do Vista . Udało mi się nawet reinstalować grę .
> > Na nic , GTA 4 znalazło kolejną droge, a właściwie wymówkę do nie uruchomienia
się
> na
> > moim PC ... :///
> zainstaluj sp3! to dlatego że nie masz
Ciekawe ...
Słabo u Ciebie z czytanie ze zrozumieniem .
Przecież z posta jasno wynika że mam Viste + zainstalowany SP 1 .
Do Visty nie ma SP 3 .

EDIT, Jeżeli chciałeś mnie o tym zakomunikować, to odpowiedź na mojego posta, nie na
Twojego pisz .

to raczej ty masz problem z czytaniem... poprawiłem się 2 razy, jak będziesz takim chamem to ci nikt nie pomoże kolo
EDIT to jest forum dla ludzi z kulturą - więc wyjdź bo przez internet jej nie zamówisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dzisiaj nie wyślą to się załamię.

Zamówiłem grę 17 LISTOPADA, a niektórzy co zamówili tydzień temu też od gram.pl już dostali.

Ekstra.

Też mam "pakowane i przygotowywane do wysyłki , zostanie wysłane 4.12.2008"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to wszystko prawda z tymi bugami w grze? Podobno w multi praktycznie nie da się grać, a single player też nie lepszy. Oby szybko R* wydał patcha bo inaczej będzie krucho. Ja grę będę miał na gwiazdkę więc myślę że do tego czasu będzie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało mi się uruchomić moje ORYGINALNE GTA 4. Jak? Używając cracka... Za cholerę wymagana aktywacja nie chciała dojść do skutku. Czy to offline, czy online. Po prostu nie dało się. Dopiero crack (nielegalny, a jak) pomógł. Ehh... i jak tu się czasem nie wkurzyć na producentów. I nie podziękować piratom ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra nie pozwala mi ustawić rozdzielczości ponad 1024x768 nie moge też przestawić wielu opcji graficznych mam Core2Duo 2.0 Ghz 2giga ram SP3 Geforce 8600GTX 512
W podkreślam każdą gre gram na max rozdzielczości i średnich/wysokich detalach a tutaj pisze mi tylko 211/256 coś zmienie jest na czerwono i nie chce sie zatwierdzić.
Czuje sie jakbym miał bardzo kiepskiego pirata. W autorunie są jakieś szlaczki i błędy zamiast przycisków i napisów.


I to za 140zł?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 17:23, Mr Black napisał:

W końcu udało mi się uruchomić moje ORYGINALNE GTA 4. Jak? Używając cracka... Za cholerę
wymagana aktywacja nie chciała dojść do skutku. Czy to offline, czy online. Po prostu
nie dało się. Dopiero crack (nielegalny, a jak) pomógł. Ehh... i jak tu się czasem nie
wkurzyć się na producentów. I nie podziękować piratom ;).


Oczywiście nasz kochany securom znowu zawiódł. Ja miałem podobną sytuację w Falloucie 3, tylko tam aktywacja poszła, ale gra nie działa ruszyć z płyty, więc nie zostało mi nic jak ściągnąć cracka. Ale według mnie to żadne piractwo posiadać cracka do legalnej gry, w końcu wybuliłem za nią 100 zł jak nie więcej więc chce w nią pograć. Ale skoro są takie problemy z GTA IV to ja dziękuję bardzo, nawet w multi nie można zagrać w Twojej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 17:23, Mr Black napisał:

W końcu udało mi się uruchomić moje ORYGINALNE GTA 4. Jak? Używając cracka... Za cholerę
wymagana aktywacja nie chciała dojść do skutku. Czy to offline, czy online. Po prostu
nie dało się. Dopiero crack (nielegalny, a jak) pomógł. Ehh... i jak tu się czasem nie
wkurzyć na producentów. I nie podziękować piratom ;).


Gdzieś ktoś napisał, ze właśnie przez cracka jest błąd w grze, polegający na tym, że po kilku minutach obraz zaczyna sie kręcic/chwiać/ kołysac, tak jak gdyby Niko był pod wpływem alko.

Jutro pewnie dostane swoją kopie gry i jeśli będą takie ceregiele z instalacja i rejestracją to chociażby i kosztem MP, ściągne cracka ... Smutne, ale prawdziwe ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować