Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2008 o 14:59, Ecko09 napisał:

> Ja powiem tylko tyle, że słyszałem że GTA4 na ustawieniach średnich wygląda znacznie

> lepiej niż wersja z X360

Sadząc po screenach jest to kompletna bzdura.

Czy ja wiem ;]
Zależy jak leży .
30-40 FPS medium detale screen poniżej .

20081207150747

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 15:03, WorldWar3PL napisał:

Jak dla mnie wersja PC nawet na high (oglądałem filmy w rozdziałce HD, spokojnie ;-))
nie wygląda lepiej od PS3/X360. Coś człowiek usłyszy, a potem plecie...

moim zdaniem nawet filmy nie oddają tego jak wygląda gra na żywo, uwierz mi jest lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 15:03, WorldWar3PL napisał:

Jak dla mnie wersja PC nawet na high (oglądałem filmy w rozdziałce HD, spokojnie ;-))
nie wygląda lepiej od PS3/X360. Coś człowiek usłyszy, a potem plecie...


no co ty nie powiesz, pograj se w tą grę na xbox 360, ps3 i się przyjrzyj się grafice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tę grę przed sobą, właśnie przełączyłem się na PC - różnic większych pomiędzy obiema wersjami (Gameplay HD z PC) a GTA IV z X360 który i tak działa u mnie w niskiej rozdziałce [1380x768] nie widzę. Czyżby czary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 15:10, WorldWar3PL napisał:

Mam tę grę przed sobą, właśnie przełączyłem się na PC - różnic większych pomiędzy obiema
wersjami (Gameplay HD z PC) a GTA IV z X360 który i tak działa u mnie w niskiej rozdziałce
[1380x768] nie widzę. Czyżby czary?


mi chodzi oto żeby ta gra miała jeszcze lepszą grafikę, i nie obchodzą mnie filmy HD, jak nie widzisz różnic to masz pecha.THE END

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 15:09, Marcin08 napisał:

> Jak dla mnie wersja PC nawet na high (oglądałem filmy w rozdziałce HD, spokojnie
;-))
> nie wygląda lepiej od PS3/X360. Coś człowiek usłyszy, a potem plecie...
moim zdaniem nawet filmy nie oddają tego jak wygląda gra na żywo, uwierz mi jest lepiej...


skoro nie filmy w HD to co? może screeny? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pecha, tylko różnic po prostu nie ma (chociaż w najwyższych da się zauważyć w niektórych miejscach nieco lepsze tekstury, jednak obraz jest, nie wiedzieć czemu, nieludzko i nienaturalnie rozmazany).

Teraz dopiero zgodzę się na The End ;-)
Swoją drogą, zabawne macie problemy. Konta GFW offline, online, nie wiadomo gdzie save''ować ;-)

syriusz.b
Psst, artworki! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 15:10, WorldWar3PL napisał:

Mam tę grę przed sobą, właśnie przełączyłem się na PC - różnic większych pomiędzy obiema
wersjami (Gameplay HD z PC) a GTA IV z X360 który i tak działa u mnie w niskiej rozdziałce
[1380x768] nie widzę. Czyżby czary?


Bądź łaskaw nie wypowiadać się, dopóki nie zobaczysz gry na żywo.
Oto, jak wersja konsolowa prezentuje się na statycznych screenach:
http://img254.imageshack.us/img254/8891/gen1jpgtr0.jpg
http://img150.imageshack.us/img150/7883/gen15jpgpb7.jpg
Porównaj to ze zrzutami z wersji PC prezentowanymi w tym wątku. A to TYLKO zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 14:03, Pazur123456 napisał:

> > Wiadomo coś o GTA4 w polskiej wersji językowej? Czy w ogóle wyjdzie?
>

Nie wyjdzie bo kupiłem grę i raczej nikt nie gada po polsku


Z GTA: SA też tak było i po jakimś czasie wydali spolszczenie. Ale wydaje mi się że już szybciej fani to spolszczą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 15:19, Principes napisał:

Bądź łaskaw nie wypowiadać się, dopóki nie zobaczysz gry na żywo.
Oto, jak wersja konsolowa prezentuje się na statycznych screenach:
http://img254.imageshack.us/img254/8891/gen1jpgtr0.jpg
http://img150.imageshack.us/img150/7883/gen15jpgpb7.jpg
Porównaj to ze zrzutami z wersji PC prezentowanymi w tym wątku. A to TYLKO zdjęcia.


porównałem i wyszło na to, co mówi WW3 - miejscami ostrzej, kilka lepszych tekstur... Mimo to daleki jestem od stwierdzenia, że jest dużo ładniej, miejscami w ogóle bym się wstrzymał z porównywaniem, bo różnica jest mała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 15:10, WorldWar3PL napisał:

Mam tę grę przed sobą, właśnie przełączyłem się na PC - różnic większych pomiędzy obiema
wersjami (Gameplay HD z PC) a GTA IV z X360 który i tak działa u mnie w niskiej rozdziałce
[1380x768] nie widzę. Czyżby czary?


jak masz małą rozdziałke i różnic nie widzisz to se kup telewizor HD albo monitor będziesz widział więcej szczegółów ale z gorszą grafą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc widzę jedynie niewielkie problemy z wygładzaniem krawędzi, które po części są na większości screenów. Z pewnością wersja konsolowa ma lepszy blur (jeśli waćpan życzy, też rzucę screenshotami, skoro sobie je podrzucamy), a poza tym to już tylko część tekstur, jak wspomniałem wcześniej. A reszta? Bez różnic/gorzej na pc. Ojej.
Pazur123456
Mówiąc o rozdziałce miałem na myśli wersję X360 - w tej rozdziałce porównywałem z GTA IV PC w rozdzielczości... wyższej - video znalezione na gametrailers czy screenshot na images.google.pl są idealnymi podmiotami do porównania.

Co do narzekań na ogólna grafikę.
Ludzie. To jest ogromny świat z nieziemską liczbą polygonów. Jeśli oczekujecie czegoś lepszego, to nie narzekajcie na Rockstar, tylko na to, że maszyny nie są jeszcze w stanie tego obsłużyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 15:22, WorldWar3PL napisał:

Szczerze mówiąc widzę jedynie niewielkie problemy z wygładzaniem krawędzi, które po części
są na większości screenów. Z pewnością wersja konsolowa ma lepszy blur (jeśli waćpan
życzy, też rzucę screenshotami, skoro sobie je podrzucamy), a poza tym to już tylko część
tekstur, jak wspomniałem wcześniej. A reszta? Bez różnic/gorzej na pc. Ojej.


no widzisz, ale jak widzisz chodzi oto żeby ta gra miała lepszą grafe i na konsole i pc no ale ty nic nie widzisz screeny z gry to ty se możesz se wsadzić chyba wiesz gdzie?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niejeden raz pisałem, drogi Pazurze, że posługiwałem się również video w 720p. Jeżeli na tej podstawie nie można zobaczyć, jak dana gra się prezentuje z najmniejszymi uwzględnionymi szczegółami, to, miłościwy Pazurze, należy udać się do okulisty. Dobrego. Najlepszego. Dlatego też uważam, iż podmioty, na których się opierałem, dostarczyły mi odpowiednich i wiarygodnych informacji na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 15:22, WorldWar3PL napisał:

Co do narzekań na ogólna grafikę.
Ludzie. To jest ogromny świat z nieziemską liczbą polygonów. Jeśli oczekujecie czegoś
lepszego, to nie narzekajcie na Rockstar, tylko na to, że maszyny nie są jeszcze w stanie
tego obsłużyć.


Nieziemską grafikę, fizykę, gigantyczne tereny etc. to ma Crysis, który wygląda i działa nieporównywalnie lepiej. Rockstar napisał pierwszy na świecie emulator xboxa - dlatego gra działa tak, a nie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ja napisałem gdziekolwiek, że uruchamiałem GTA IV na swoim komputerku? ;-)

Principes
Hm, rzeczywiście, tutaj muszę Ci przyznać rację ;-) Bynajmniej nie jest to wina konsol (tak, wiem, jestem niczym dzielny rycerz w zbroi z kupy), bo jakoś Far Cry 2 również daje radę, a teren ma ogromny. Dobra, niech będzie, wińmy leni z Rockstara ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, dawać tego pacza XD
Ale multi to normalnie miodem ocieka....nie trzeba nawet dużo typa, aby mieć rozkmine.
Hangman''s NOOSE - genialny tryb. Grałem tylko chwile a spodobał mi się niesamowicie.
Dobra ide grać dalej xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować