Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2008 o 13:35, mateuszencja napisał:

Mam pytanie do tych co już grali. Czy na

GeForce 8800 GT 512 RAM

2 GB RAM

Proc Intel Core 2 Duo 2,96 Ghz

Odpaliłbym GTA IV? Albo raczej pytanie czy mógłbym grać swobodnie bez przycięć. Crysis
u mnie bez zacięć żadnych na HIGH chodzi


Oczywiście ze by ci lagowało ta gra ma gó....ną grafikę i wymagania z kosmosu, po pierwsze ta gra będzie chodzić płynnie jak twój komputerek byłby lepszy od wymagań tej gry na zalecanych, także se fajnie nie pograsz, bez obrazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2008 o 13:56, Pazur123456 napisał:

Oczywiście ze by ci lagowało ta gra ma gó....ną grafikę i wymagania z kosmosu, po pierwsze
ta gra będzie chodzić płynnie jak twój komputerek byłby lepszy od wymagań tej gry na
zalecanych, także se fajnie nie pograsz, bez obrazy




Spoko. Tego się w sumie spodziewałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 13:47, Pazur123456 napisał:

> Wiadomo coś o GTA4 w polskiej wersji językowej? Czy w ogóle wyjdzie?


Nie wyjdzie bo kupiłem grę i raczej nikt nie gada po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 14:00, mateuszencja napisał:


> Oczywiście ze by ci lagowało ta gra ma gó....ną grafikę i wymagania z kosmosu, po
pierwsze
> ta gra będzie chodzić płynnie jak twój komputerek byłby lepszy od wymagań tej gry
na
> zalecanych, także se fajnie nie pograsz, bez obrazy



Spoko. Tego się w sumie spodziewałem :)


zresztą jest jeszcze nadzieja, nie wiem jak jest, bo mam od ciebie lepszy procek i nic więcej, także se kup GTA 4 i sprawdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 11:50, Ecko09 napisał:

Nie da się jej odzyskać.


Czytałem że tak jest i pisało coś po zatrzymaniu z bronią i jakimś biurem.

PS: Jak się wchodzi na drabinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 14:07, Pazur123456 napisał:

>
> > Oczywiście ze by ci lagowało ta gra ma gó....ną grafikę i wymagania z kosmosu,
po
> pierwsze
> > ta gra będzie chodzić płynnie jak twój komputerek byłby lepszy od wymagań tej
gry
> na
> > zalecanych, także se fajnie nie pograsz, bez obrazy
>
>
>
> Spoko. Tego się w sumie spodziewałem :)

zresztą jest jeszcze nadzieja, nie wiem jak jest, bo mam od ciebie lepszy procek i nic
więcej, także se kup GTA 4 i sprawdź.


To jest proste, jeśli ci taki crysis który jest lepszy graficznie nie laguje na HIGH to może gta 4 też by ci nie lagowało, minimalne wymagania gry są po to żeby ci gra weszła, a zalecane są po to żeby ci gra płynnie chodziła - zawsze jest tak że musisz mieć lepszy komp od zalecanych. THE END

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 14:12, Irc100 napisał:

> Nie da się jej odzyskać.

Czytałem że tak jest i pisało coś po zatrzymaniu z bronią i jakimś biurem.

PS: Jak się wchodzi na drabinę?


Sprawdź w ustawieniach (KONFIGURACJA KLAWISZY) a jak nie to albo f albo e, bo u mnie tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Zastanawiam się nad kupnem GTA IV na PC. Jednak na wszystkich forach użytkownicy straszą marną optymalizacją. Mój sprzęt to:

Core 2 Duo 2x 2,33 GHZ
GeForce 8800 GTS 320 mb
2 GB RAM Dual GeiL
oprócz tego xp z sp3, sterowniki itd.

Teraz pytanie, jak ta gra mi będzie chodzić? Boję się kupować, jeśli mam być skazany na ustawienia minimalne ( wtedy gra wygląda jak SA albo i gorzej :( ) Słyszałem o nowych sterownikach pod tę grę właśnie, o oczekiwanym patchu...Ale czy to coś da? A jeśli da to przecież tylko kilka fpsów no nie? Strach.

Szczere pytanie, kupić? Czy może lepiej zainwestować w xboxa i grać bez przeszkód? :( Pół roku temu tylko wiadomość o gta 4 na pc powstrzymała mnie przed kupnem konsoli. A teraz? Mój komputer jest całkiem nowy, w inne gry gram bez przeszkód, a gta muszę sobie odpuścić? Z góry dzięki za info :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 10:15, 0HoMicide0 napisał:

Rany, ty w ogóle myślisz? Pokazał parę screenów, a ty z tekstem "ładnie ci chodzi"
Akurat każdy może sobie ustawić medium detale (mając 10fpsów) i powiedzieć, że płynnie
śmiga. Powiedzieć, że "ładnie mu chodzi" można tylko wtedy, kiedy użytkownik nagra filmik.
Wątpię w jego płynną grę na najsłabszym C2D 1.8GHz.

Chcesz filmik?? Masz: http://pl.youtube.com/watch?v=3bz-uQ7q1go

Mi dobrze się gra na tych ustawieniach. Jeśli tobie by to nie pasowało to mnie to nie obchodzi.
Musisz jeszcze wziąć pod uwagę to, że jeszcze ten film nagrywałem, więc mogło kilka fpsów spaść. Zapewne byś tego nie wziął pod uwagę, gdybym tego nie napisał.
Ustawienia na jakich gram są podane na końcu filmu. Piszę to teraz byś znowu mnie nie posądzał o pisanie "bajek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 14:41, Shadow8 napisał:

Witam! Zastanawiam się nad kupnem GTA IV na PC. Jednak na wszystkich forach użytkownicy
straszą marną optymalizacją. Mój sprzęt to:

Core 2 Duo 2x 2,33 GHZ
GeForce 8800 GTS 320 mb
2 GB RAM Dual GeiL
oprócz tego xp z sp3, sterowniki itd.

Teraz pytanie, jak ta gra mi będzie chodzić? Boję się kupować, jeśli mam być skazany
na ustawienia minimalne ( wtedy gra wygląda jak SA albo i gorzej :( ) Słyszałem o nowych
sterownikach pod tę grę właśnie, o oczekiwanym patchu...Ale czy to coś da? A jeśli da
to przecież tylko kilka fpsów no nie? Strach.

Szczere pytanie, kupić? Czy może lepiej zainwestować w xboxa i grać bez przeszkód? :(
Pół roku temu tylko wiadomość o gta 4 na pc powstrzymała mnie przed kupnem konsoli. A
teraz? Mój komputer jest całkiem nowy, w inne gry gram bez przeszkód, a gta muszę sobie
odpuścić? Z góry dzięki za info :]


Moim zdanie to jak chcesz sobie grać w GTA IV na wysokich detalach to lepiej se kup XBOX 360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 14:49, Pazur123456 napisał:

> Witam! Zastanawiam się nad kupnem GTA IV na PC. Jednak na wszystkich forach użytkownicy

> straszą marną optymalizacją. Mój sprzęt to:
>
> Core 2 Duo 2x 2,33 GHZ
> GeForce 8800 GTS 320 mb
> 2 GB RAM Dual GeiL
> oprócz tego xp z sp3, sterowniki itd.
>
> Teraz pytanie, jak ta gra mi będzie chodzić? Boję się kupować, jeśli mam być skazany

> na ustawienia minimalne ( wtedy gra wygląda jak SA albo i gorzej :( ) Słyszałem
o nowych
> sterownikach pod tę grę właśnie, o oczekiwanym patchu...Ale czy to coś da? A jeśli
da
> to przecież tylko kilka fpsów no nie? Strach.
>
> Szczere pytanie, kupić? Czy może lepiej zainwestować w xboxa i grać bez przeszkód?
:(
> Pół roku temu tylko wiadomość o gta 4 na pc powstrzymała mnie przed kupnem konsoli.
A
> teraz? Mój komputer jest całkiem nowy, w inne gry gram bez przeszkód, a gta muszę
sobie
> odpuścić? Z góry dzięki za info :]

Moim zdanie to jak chcesz sobie grać w GTA IV na wysokich detalach to lepiej se kup XBOX
360


bo podobno jest tak że jak chcesz grać na wysokich detalach to będziesz musiał mieć lepszy komp od wymagań na zalecanych tej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 14:55, Nufiko napisał:

Ja powiem tylko tyle, że słyszałem że GTA4 na ustawieniach średnich wygląda znacznie
lepiej niż wersja z X360


Sadząc po screenach jest to kompletna bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 14:55, Nufiko napisał:

Ja powiem tylko tyle, że słyszałem że GTA4 na ustawieniach średnich wygląda znacznie
lepiej niż wersja z X360


Zgadzam się z tym w zupełnośći:) Ciekawe jak gra wygląda na high...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 14:55, Nufiko napisał:

Ja powiem tylko tyle, że słyszałem że GTA4 na ustawieniach średnich wygląda znacznie
lepiej niż wersja z X360


Tu masz racje, ale tak czy siak gra GTA IV na wszystkich wersjach ma gó....ną grafike i jeszcze te wymagania
przeciesz to czysta porażka to nawet gorsze gry rocznie może graficznie mają lepszą grafe od gta 4, nie każdy
kupi tą grę bo ma np: słabszy komp albo nie che grać w tą grę na minimalnych, co dopiero (guad)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wersja PC nawet na high (oglądałem filmy w rozdziałce HD, spokojnie ;-)) nie wygląda lepiej od PS3/X360. Coś człowiek usłyszy, a potem plecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 15:03, Pazur123456 napisał:

> Ja powiem tylko tyle, że słyszałem że GTA4 na ustawieniach średnich wygląda znacznie

> lepiej niż wersja z X360

Tu masz racje, ale tak czy siak gra GTA IV na wszystkich wersjach ma gó....ną grafike
i jeszcze te wymagania
przeciesz to czysta porażka to nawet gorsze gry rocznie może graficznie mają lepszą grafe
od gta 4, nie każdy
kupi tą grę bo ma np: słabszy komp albo nie che grać w tą grę na minimalnych, co dopiero
(guad)..


po paczcie se na screenach na twarze nico belica albo innych ta grafika co to jest, tylko tyle stać na twórców gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować