Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Ja gram na medium przy 1280x1024 (60Hz) na Athlonie X2 4800+ (bez OC) i GF 9600GT 512MB Zotac''a po OC. Gra chodzi płynnie, czasem zmuli lekko. Trochę większych ścin dostaje przy skanie antywirusa :P

Edit: W benchmarku było średnio 25 Fps. Ciekawe ile będzie po zmianie sterowników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 19:34, rafekx 12 napisał:


> To są low detale - daję screena
>
>

Dla mnie nawet sie podoba:D Sam gram na takich ustawieniach ^^


Nie wygląda najgorzej, ale palnuję zakup 9600GT 512mb DDR3, żeby móc mograć (co najmniej) na średnich detalach. Na 8600GTS 256mb DDR3 cienie wyglądają naprawdę ohydnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 18:59, Principes napisał:

VISTA
Users/(user name)/Appdata/Local/Rockstar Games/GTA IV/Settings/settings.cfg

XP
C:/Documents and Settings/(user name)/Local Settings/Application Data/Rockstar Games/GTA
IV/Settings/settings.cfg

Ustawienia będą się zapisywać.


Ja jakoś tego nie potrafię znaleźć, może przez to że gra jest na dysku E ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c:/documents and settings/nazwa uzytkownika/ustawienia lokalne/dane aplikacji/rockstar games/gta IV/settings/settings.cfg


foldery Ustawienia lokalne oraz Dane aplikacja są ukryte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 19:45, Ell Brek napisał:

ktoś wie może z was po której misji i gdzie mozna kupić nowy telefon w gta 4 ??


Fakt, dobre pytanie.
Ktoś zna odpowiedź?
U mnie to różnie bywa. Raz chodzi super na 1024x768, medium/high a raz średnio chodzi na 800x600 ;/
Chyba czas zmienić kartę....na coś z 512mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem przy misji "Ivan the Not So Terrible" Kiedy Ivan wbiega na rusztowania nie mogę wspiąć się na drabinę (to jest drugie piętro budowy) Próbowałem wszystkiego i nic. Pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 19:20, 0HoMicide0 napisał:

> A możesz łaskawie podesłać jakiegoś screen`a bo low kojarzy mi się z odruchami wymiotnymi

> tylko nie wiem jak to jest w GTA :P.
>

To są low detale - daję screena



A chodzi Ci płynnie? Bo się zastanawiam nad tą gierką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2008 o 20:04, masterkilim napisał:


chyba nie można. w bankomacie można tylko stan konta sprawdzić....


Ale tylko w bankomacie? Czy w dowolnej chwili jak sobie gdzieś chodzę po mieście też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, nie sledze watku, a nie chce wyrzucac 140 zł w błoto. jak bedzie mi chodzic gta? sprzet w podpisie, bo z tego co czytam to czasem wnioskuje ze gta = gothic 3 :) czego sie bardzo boje. rzeczywiscie gta ma tak olsniewajaca grafike ? lepsza jak w crysis(ktory de facto dziala u mnie na high). aha i czy np te low to wyglada choc normalnie?. cgram w 1024 na 768 (wieloletnie przyzwyczajenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 20:14, danzelmario napisał:

mam pytanie, nie sledze watku, a nie chce wyrzucac 140 zł w błoto. jak bedzie mi chodzic
gta? sprzet w podpisie, bo z tego co czytam to czasem wnioskuje ze gta = gothic 3 :)
czego sie bardzo boje. rzeczywiscie gta ma tak olsniewajaca grafike? lepsza jak w crysis(ktory
de facto dziala u mnie na high)


Na średnich powinno działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w kazdym bankomacie sprawdzisz,
jak zarobisz albo wydajesz kase do tez widzisz stan konta, w statystykach tez jest ilość kasy podana...


ale w innym miejscach nie zauważyłem.


po 2 misji u Elizabety poznajesz Playboya X, wypełnisz dla niego 2 misje i w czasie tej 2 dostaniesz nowy telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2008 o 20:14, Ecko09 napisał:

Na średnich powinno działać.

powinno?? to mnie nie przekonuje:P a te srednie to choc dorówna crysisowi? czy to tak skopany silnik ze nie ma o czym mówic? w ogole grasz w gta czy mowisz ot tak sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 20:14, danzelmario napisał:

mam pytanie, nie sledze watku, a nie chce wyrzucac 140 zł w błoto. jak bedzie mi chodzic
gta? sprzet w podpisie, bo z tego co czytam to czasem wnioskuje ze gta = gothic 3 :)
czego sie bardzo boje. rzeczywiscie gta ma tak olsniewajaca grafike ? lepsza jak w crysis(ktory
de facto dziala u mnie na high). aha i czy np te low to wyglada choc normalnie?. cgram
w 1024 na 768 (wieloletnie przyzwyczajenie)


słuchaj ja mam wymagania takiego jak w podpisie i grafa jest zajebista troszkę sie tnie momentami np,wieczorem ale to raz na godzinkę pujdzie ci bez problemu grafa jest dobra ja polecam ci kupić tylko jak instaliujesz to masz chińskie okienka ale jakbyś nie dał rady to pisz 10754136

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować