Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2008 o 08:35, WIELKus napisał:

ma problem mój komp opisie ale gra na minimalnych wyciąga co najwyżej 20 FPS tak dla
mnie nie da się grać ;/ ma ktoś na to radę

nie da sie tu za wiele zrobic mój komp jest powyzej wymaganych a tez czasami zwalnia... a jak mówisz ze ty na minimalnych to już kompletnie zapomnij... zmien kompa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyłączenie restrykcji, to wyłączenie zabezpieczenia "ufundowanego" nam przez R*. Polega ono na tym, że na karcie z 256 MB RAM nie uruchomimy gre na medium itd.
Z tego co widzę, to masz wyłączone restrykcje. Robiłeś plik commandlist.txt, a w nim cos takiego: -norestriction ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 09:59, line's napisał:

Wyłączenie restrykcji, to wyłączenie zabezpieczenia "ufundowanego" nam przez R*. Polega
ono na tym, że na karcie z 256 MB RAM nie uruchomimy gre na medium itd.
Z tego co widzę, to masz wyłączone restrykcje. Robiłeś plik commandlist.txt, a w nim
cos takiego: -norestriction ?

zrobiłem ten folder i.. nie działa :/
mozesz jeszcze raz napisac co trzeba wpisac w tym folderze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 10:35, Chester001 napisał:

> Wyłączenie restrykcji, to wyłączenie zabezpieczenia "ufundowanego" nam przez R*.
Polega
> ono na tym, że na karcie z 256 MB RAM nie uruchomimy gre na medium itd.
> Z tego co widzę, to masz wyłączone restrykcje. Robiłeś plik commandlist.txt, a w
nim
> cos takiego: -norestriction ?
zrobiłem ten folder i.. nie działa :/
mozesz jeszcze raz napisac co trzeba wpisac w tym folderze ?

to ma być plik tekstowy, nie folder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W folderze \Rockstar Games\Grand Theft Auto IV należy utworzyć plik o nazwie "commandline.txt", a następnie skopiować do niego, co następuje:
-novblank -norestrictions

Nie robisz folderu, tylko plik tekstowy NOTATNIKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będzie ten cholerny path?!
To są jakieś jaja. Na mojej konfiguracja na low/low/wszysko na 0 lub 1/1280x768 gra zwalnia poniżej 26fps. WTF?
Z optymalizacją doszedłem już do tego stopnia, że w S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky mam 50-90FPS na poprawionych średnich detalach i AAx2. Tylko to cholerne GTA IV sie wlecze..
Niech producenci zrozumieją, że minimalne wymagania oznaczają granie na normalnych detal przy 60FPS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patch pewnie wyjdzie w tym teraz tygodniu co będzie, albo na początku przyszłego. Pewne jest to że ukaże się przed gwiazdką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zauważyłem że pomimo śmierci czy pojmania przez policję nie tracimy broni ?? Jest jakieś zdarzenie w grze że stracimy co posiadamy ?? Pytam się bo zawsze trochę czasu poświęcam na zachomikowanie małego arsenału a nie chce tego robić jeśli mam to stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 12:15, line's napisał:

W folderze \Rockstar Games\Grand Theft Auto IV należy utworzyć plik o nazwie "commandline.txt",
a następnie skopiować do niego, co następuje:
-novblank -norestrictions

Nie robisz folderu, tylko plik tekstowy NOTATNIKA

sorki zle napisałem stworzyłem notatnik :) i wpisałem to co Ty ... i nic .. odpalam gre i nadal mam medium a jak chce zmienic to nic sie nie dzieje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 13:16, alduron napisał:

Pomocy!Zalogowałem się na Games for Windows dokonałem aktywacji offline a launcher GTA
4 nie chce mi odpalić!


Potrzebny jest chyba jeszcze ten Rockstar Social Club.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z multiplayerem. Za każdym razem gdy próbuję się połączyć wyskakuje komunikat "You have been removed from the game". Też macie coś takiego? Jak sobie z tym poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 13:37, Kerigun napisał:

Dobrze zauważyłem że pomimo śmierci czy pojmania przez policję nie tracimy broni ?? Jest
jakieś zdarzenie w grze że stracimy co posiadamy ?? Pytam się bo zawsze trochę czasu
poświęcam na zachomikowanie małego arsenału a nie chce tego robić jeśli mam to stracić.

Mnie jak policja zgarnie to tracę całą broń, jednak po śmierci jej nie tracę. :/ Dziwna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 13:34, Kraju92 napisał:

Patch pewnie wyjdzie w tym teraz tygodniu co będzie, albo na początku przyszłego. Pewne
jest to że ukaże się przed gwiazdką.


skąd wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 14:24, gitarka napisał:

> Dobrze zauważyłem że pomimo śmierci czy pojmania przez policję nie tracimy broni
?? Jest
> jakieś zdarzenie w grze że stracimy co posiadamy ?? Pytam się bo zawsze trochę czasu

> poświęcam na zachomikowanie małego arsenału a nie chce tego robić jeśli mam to stracić.

Mnie jak policja zgarnie to tracę całą broń, jednak po śmierci jej nie tracę. :/ Dziwna
sprawa.


No tak jest, dlatego zawsze zamiast dać się złapać wolę się zabić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie policja jeszcze nigdy nie zlapala, tylko zawsze zabijala jesli w ogole mieli taka szanse.

Ej zainstalowalem nowe stery do Geforca 8600GT i zawsze jak zmienie opcje grafiki i wyjde to "resetuja mi sie" to "domyslnych".

Szukalem tego pliku w moich dokumentach i nic... nie znalazlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 14:35, St0ck napisał:

Szukalem tego pliku w moich dokumentach i nic... nie znalazlem

Plik ten nie znajduje się w Moich Dokumentach, ale w podobnym folderze na dysku systemowym, przykładowa ścieżka:
C:\Documents and Settings\nazwauzytkownika\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Rockstar Games\GTA IV\Settings
Musisz mieć włączone pokazywanie ukrytych plików i folderów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 14:27, mr.Nowak napisał:

> Patch pewnie wyjdzie w tym teraz tygodniu co będzie, albo na początku przyszłego.
Pewne
> jest to że ukaże się przed gwiazdką.

skąd wiesz?


Do gwiazdki już mniej niż dwa tygodnie, a R* na pewno chce zdążyć przed Bożym Narodzeniem, więc na pewno niedługo się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować