Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Czy mógłby ktoś porobić jeszcze testy frapsem, bo niezależnie od detali, czy view distance czy cokolwiek to gra nie przekracza pułapu 22-23 fpsy. Niezależnie czy to sam środek szczelaniny czy wizyta w dokach gdzie nie ma praktycznie nic. Dziwna przypadłość, dziwna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 14:54, iwan san napisał:

dzięki osobom które mi pomogły okazało się , że trzeba zainstalować servica packa 3



w głównym poście jak byk pisze SP 3 w wymaganich wystarczyło poczytać i odpowiedziec sobie na pytanie czy ja to wszystko mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 14:55, niki94 napisał:

Czy mógłby ktoś porobić jeszcze testy frapsem, bo niezależnie od detali, czy view distance
czy cokolwiek to gra nie przekracza pułapu 22-23 fpsy. Niezależnie czy to sam środek
szczelaniny czy wizyta w dokach gdzie nie ma praktycznie nic. Dziwna przypadłość, dziwna....


Masz blokadę która nie pozwala przekroczyć 23 fps. Stwórz w folderze GTA 4 plik tekstowy "Commandline" i wpisz w nim "-fullspecaudio". powinno pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 09:59, line's napisał:

Wyłączenie restrykcji, to wyłączenie zabezpieczenia "ufundowanego" nam przez R*. Polega
ono na tym, że na karcie z 256 MB RAM nie uruchomimy gre na medium itd.
Z tego co widzę, to masz wyłączone restrykcje. Robiłeś plik commandlist.txt, a w nim
cos takiego: -norestriction ?

nie
ja chyba mam to zabezpieczenie, bo jak włącę high texture nie moge juz bardziej zwiększyć rozdzielczości, ani view distance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 15:16, Sycylius napisał:

Mam pytanko.W poprzednich gta dalo sie zgrac swoje mp3 do stacij radiowej jak to zrobic
w tym?



Przyłączam się do pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 15:16, Sycylius napisał:

Mam pytanko.W poprzednich gta dalo sie zgrac swoje mp3 do stacij radiowej jak to zrobic
w tym?

Wszystko jest opisane w Survival Guide (mam angielską wersję).
Chodzi mi o tą drugą książeczkę po głosie Liberty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 15:04, Sisiu21 napisał:

> Czy mógłby ktoś porobić jeszcze testy frapsem, bo niezależnie od detali, czy view
distance
> czy cokolwiek to gra nie przekracza pułapu 22-23 fpsy. Niezależnie czy to sam środek

> szczelaniny czy wizyta w dokach gdzie nie ma praktycznie nic. Dziwna przypadłość,
dziwna....

Masz blokadę która nie pozwala przekroczyć 23 fps. Stwórz w folderze GTA 4 plik tekstowy
"Commandline" i wpisz w nim "-fullspecaudio". powinno pomóc


Kurde THX MAN! stokrotne dzięki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem
otóż w GTA IV chyba wiem co jest przyczyną moich problemów z niskim FPS otóż gdy chciałem się poczuć że gra chodzi mi płynnie poszedłem nad wodę a tam tylko 22 FPS i na wysokich i na minimalnych tak samo w innych "mało wymagających" miejscach ma ktoś radę jak wyłączyć ograniczenie FPS mój sprzęt w opisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 15:16, Sycylius napisał:

Mam pytanko.W poprzednich gta dalo sie zgrac swoje mp3 do stacij radiowej jak to zrobic
w tym?



Do folderu
Moje dokumenty\Rockstar Games\GTA IV\User Music
wklejasz skrót do folderu/folderów z muzyką, a potem w samej grze w menu options->audio wybierz scan(quick lub complete)

Dnia 12.12.2008 o 15:16, Sycylius napisał:

Witam kupiłe oryginalne GTA 4 na gram no i po instalacjii kiedy chce uruchomic gre wyskakuje
mi taki bład RMN 40 co zrobic ????


Zainstaluj service packa 3


PS. czy któś podobnie jak ja ma problemy z połaczeniem się do serwera w multi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja ciagle powtarzam ze ta gra wymaga mocnej karty tylko ale sa tutaj "spece" ktorzy wiedza lepiej i sie wyklucaja ciagle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 16:16, Zauri napisał:

no ja ciagle powtarzam ze ta gra wymaga mocnej karty tylko ale sa tutaj "spece" ktorzy
wiedza lepiej i sie wyklucaja ciagle...

ale powiedz mi czy ja na moim uruchomiłbym twoim zdaniem na minimalnych w ciągłych 30 klatkach na sekundę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 15:31, MichSur napisał:

> Mam pytanko.W poprzednich gta dalo sie zgrac swoje mp3 do stacij radiowej jak to
zrobic
> w tym?


Do folderu
Moje dokumenty\Rockstar Games\GTA IV\User Music
wklejasz skrót do folderu/folderów z muzyką, a potem w samej grze w menu options->audio
wybierz scan(quick lub complete)

> Witam kupiłe oryginalne GTA 4 na gram no i po instalacjii kiedy chce uruchomic gre
wyskakuje
> mi taki bład RMN 40 co zrobic ????

Zainstaluj service packa 3


PS. czy któś podobnie jak ja ma problemy z połaczeniem się do serwera w multi?


Zrobiłem tak i dalej nie mam własnej muzyki w grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 16:18, 0HoMicide0 napisał:

Zrobiłem tak i dalej nie mam własnej muzyki w grze...


A odpaliłeś stację Independence? Bo to na niej leci własna muza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować