Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 03.01.2009 o 13:02, Coxsik napisał:

Kurczę zacięłem się na 2 misji u Phila gdzie trzeba jechać ukraść te motorówki. Próbowałem
już4 razy i kurde za każdym razem zabijają mi tego Phila. Ma ktoś może jakiś konkretny
sposób na tę misję?

Ja jak najszybciej przeciwników zabijałem. Najlepiej miej jeszcze kamizelkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 13:02, Coxsik napisał:

Kurczę zacięłem się na 2 misji u Phila gdzie trzeba jechać ukraść te motorówki. Próbowałem
już4 razy i kurde za każdym razem zabijają mi tego Phila. Ma ktoś może jakiś konkretny
sposób na tę misję?

Na początku właśnie szybko staraj się wszystkich zdjąć, potem, gdy zdobędziesz już plecak biegnij w stronę Phila nie przejmując się, że magazyn jest pełny przeciwników. Zaraz przy wyjściu będzie Phil, będziesz miał teraz okazję zdjąć kilku w magazynie, potem płyniesz z nim w stronę motorówki.

Ja to jakoś tak rozegrałem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty nie mówisz czasem o misji u Packiego McRearego? (czy jakoś tak) No tam było o plecaku i płynięciu w strone motorówki... ja mysle, że on mówi o misji jak jedziesz ciężarówką bo jakiś transport z Vice City do jakiejś przystani... dobrze mówie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie o to misję mi chodziło ale już udało mi się ją przejść. Zabiłem trzech na samym początku, następnie strzelałem w beczki a potem biegłem szybko do łodzi nie oglądając się na ludzi którzy do mnie strzelali a potem to już łatwizna.

W końcu po 2 dniach ruszyłem się naprzód z misjami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

morze post nie na ten temat ale mam problem z gra kupilem orginal comapny of heroes na lini frontu zainstalowalem wlanczam karza zrobic konto ok mam dane juz i aktualizajca sie pobrala z gry i wylonczylo sie zeby zastosowac na kompie wszystkosie zrobilo wlanczam gre wpisuje dane i znowu to samo aktualizacja co mam zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam maly problem poniewaz jak wlacze gta,zaczyna mi sie wieszac i wywala do pulpitu i wyskakuje informacja GTA IV FATAL ERROR;RESC10,PROSZE O POMOC .Moj kompINTEL quad 2.55Ghz 4Gb ram karta graficzna Gf 9800gt 512Gb windows vista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, wybacz. Rzeczywiście pomyliły mi się misje. :)


Jeszcze pytanie, w tej kwestii pogubiłem się całkowicie: mam rozumieć że po reinstalce gry stare save będą działać, czy nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 14:19, lysybolo napisał:

koledzy mam maly problem poniewaz jak wlacze gta,zaczyna mi sie wieszac i wywala do pulpitu
i wyskakuje informacja GTA IV FATAL ERROR;RESC10,PROSZE O POMOC .Moj kompINTEL quad 2.55Ghz
4Gb ram karta graficzna Gf 9800gt 512Gb windows vista


Sp 1 dla Visty masz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prosze pomuscie morze post nie na ten temat ale mam problem z gra kupilem orginal comapny of heroes na lini frontu zainstalowalem wlanczam karza zrobic konto ok mam dane juz i aktualizajca sie pobrala z gry i wylonczylo sie zeby zastosowac na kompie wszystkosie zrobilo wlanczam gre wpisuje dane i znowu to samo aktualizacja co mam zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 14:44, Ratix10 napisał:

prosze pomuscie morze post nie na ten temat ale mam problem z gra kupilem orginal comapny
of heroes na lini frontu zainstalowalem wlanczam karza zrobic konto ok mam dane juz i
aktualizajca sie pobrala z gry i wylonczylo sie zeby zastosowac na kompie wszystkosie
zrobilo wlanczam gre wpisuje dane i znowu to samo aktualizacja co mam zrobic ?


Nie zapisały ci sie sutawienia tak?A zaakceptowałeś je?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc drodzy Gramowicze potrzebuje waszej pomocy przy tej znakomitej grze której jeszcze nawet nie odpaliłem i jestem na skraju załamania nerwowego.....zainstalowałem zarejestrowałem się na naszym wypasionym hotmail który jest niesamowitym shitem tak przy okazji i na rock stars games club i teraz czekam na maila który nie przechodzi co do gry to nie mogę odpalić klikam play a ona po prostu nie reaguje nic zero finito o co może chodzić.
Proszę wręcz błagam o pomoc.
PS. Gra nie chodzi na service paku 2 xp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 15:07, Kizibono napisał:

No więc drodzy Gramowicze potrzebuje waszej pomocy przy tej znakomitej grze której jeszcze
nawet nie odpaliłem i jestem na skraju załamania nerwowego.....zainstalowałem zarejestrowałem
się na naszym wypasionym hotmail który jest niesamowitym shitem tak przy okazji i na
rock stars games club i teraz czekam na maila który nie przechodzi co do gry to nie mogę
odpalić klikam play a ona po prostu nie reaguje nic zero finito o co może chodzić.
Proszę wręcz błagam o pomoc.


Proponuje meila na gmailu założyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak mam wkoncu to zrobić ? zainstalowałem grę zarejestrowałem się na rock stars games club a teraz ? bo już nic z tego nie kumam jakieś rady ? proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 15:16, Kizibono napisał:

To jak mam wkoncu to zrobić ? zainstalowałem grę zarejestrowałem się na rock stars games
club a teraz ? bo już nic z tego nie kumam jakieś rady ? proszę o pomoc.


Do xp musisz mieć service pack 3. Ja zalożyłem konto na wp żeby aktywować rocstar social klub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 11:53, Carlton napisał:

> Intel core duo 2.4 ge force 9600 gts (1 giga pamieci) 4 giga ramu

Pokaż screena z ustawieniami grafiki w grze.


Sorka racja textures mam na medium natomiast Rendering na highest:P sorka za zamieszanie screen mi się nie chciał wgrać na gram spróbuje później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 15:29, Ponury Żniwiarz napisał:

> > Intel core duo 2.4 ge force 9600 gts (1 giga pamieci) 4 giga ramu
>
> Pokaż screena z ustawieniami grafiki w grze.

Sorka racja textures mam na medium natomiast Rendering na highest:P sorka za zamieszanie
screen mi się nie chciał wgrać na gram spróbuje później.


Rendering prawie nic nie zmienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować