Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Ja ogólnie jeśli chodzi o szybkie fury typu Infernus czy Comet, to zazwyczaj je widzę jak jeżdżą wokół Middle Park.
Ale gram na konsoli. Na PC może być inaczej.

Ale ogólnie wczytywanie się samochodów w GTA IV jest losowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 00:07, trombocylek napisał:

Dzięki, jutro sprawdzę. A za 10 dni DLC. Szkoda, że nie dla pecetów. :/ Żałujcie chłopaki,
bo będzie czego.


Ja i tak w DLC, mody itp. nie gram, więc mi to zwisa ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 23:49, Gawełek napisał:

Ach...ta miejsca pomoc....


Raz mialem wypadek. Zderzylem sie z innym samochodem (fakt predkosc troche nadmierna byla, ale jechalem na sygnale radiowozem policyjnym :)). Z tego drugiego auta wysiadla zszokowana kierujaca pojazdem na jezdnie, na ktorej potracil ja inny samochod, ktory uciekl. Wezwalem wiec pogotowie myslac, ze pomoga wstac kobiecie, albo chociaz do szpitala wezma. A ci przyjechali, stwierdzili, ze kolejny glupi zart i... sobie pojechali. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... dziwne. Jak sobie ustawilem wlasna stacje radiowa Indepance FM (wlasne pliki z muzyka w formacie mp3) to jak slucham tego radia to sie zdarza, ze sie gra zawiesza i wychodzi do Windowsa. Natomiast jak nie korzystam z tego radia tylko z pozostalych to gra dziala tak jak nalezy, zadnych zwisow czy nieoczekiwanych wyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie te zdjęcia , boshe


Problemy robicie i kilka sprostować

PRZEPRASZAM WSZYSTKICH GRAMOWICZÓW ZA POPRZEDNI FAKE SCREEN .

Grę kupiłem , ale tak nie do końca świeżą , odkupiłem ją za połowę ceny , połowę gdyż nie dostałem konta Live od gościa . Także nie mam konta , mogę grać tylko w Single PLayer . Mam keya ale służy mi tylko do aktywowania żeby sobie pograć .

Używam fake launchera do uruchomienia gry bo nie chce mi się wkładać płytki i czekać aż wymiesza ją .
Może dlatego mam błędy a może nie , nie wiem .

20090207082611

20090207082617

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 08:30, Crew 900 napisał:



Gra zapewne nie twoja tylko pożyczona albo u kogoś robione zdjęcia...no i nigdzie nie widze tam twojego nicku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8 grudnia pisałeś że idziesz kupić grę w Media Expert po czym po później napisales, że kupiłeś, poinstalowałeś i porejestrowałeś...
Sorry ale ewidentnie coś kombinujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rzeczywiście używasz jakiegoś fake launchera, to może to być to.
Nie mam pojęcia po co używasz tego szajsu, by płyty nie wkładać. 2 minuty dodatkowego czekania Cię nie zbawią. :)

Czuć tutaj trochę przekombinowaniem, bo:
Jakbyś miał oryginał, to zapewne bez wahania byś dał zdjęcie płyt ze swoim nickiem, a nie kłócił się z użytkownikiem o to, gdzie wiele razy widział zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kombinujesz i to bardzo. Raz, jak masz klucz, to możesz robić tyle kont LIVE ile chcesz. Wiem, bo sam mam chyba ze 20 kont w GoW''ie, bo do kazdego zapominałem maila i hasła. To raz. Dwa, mówisz o błędach, mówisz że grasz na oryginalnej grze, a jedziesz na cracku. Trzy, mówiłeś że kupowałeś w Media Expert, a kupiłeś używane. Cztery, to co to za zdjęcia samych płyt ? Daj obok gdzieś swojego nicka ...
Pięć: Dlaczego na forum mamy dzieci neo które muszą pisać '' boshh'' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co już mam dosyć tej dziecinady .
Tak spieprzyliście mi reputację i zjechaliście że jak już wszystko bym pokazywał to albo fake lub od kolegi pożyczona gra .
Już mam tego dosyć . Wtedy ściemniałem nie miałem gry , pożyczyłem grę zainstalowałem i testowałem czy warto kupić , od dopiero 2-3 tygodni mam płytki .
Nic już nie będę udowadniał bo już dosyć mam , a ty trombocylek
Tak z siebie zrobiłeś błazna że mi przykro ciebie jest , idź do szkoły a nie bawisz się w detektywa i to w tak chamski sposób .

Nie masz gry na PC to wypad do topiku o grze na Xbox`a 360 czy PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crew, wtedy jak cie podpuściłem, to oskarżyłeś mnie, że to jednak była prawda, bo chciałem mieć, tu cytuje "dzialajacego cukiereczka". Założyłem konto na dark warezie, na którym ktoś cie znalazł i podał mi link do twojego konta, żeby zobaczyć twoje pochwały zebrane za pomoc w pirackiej wersji GTA 4. Tu jest link do mojego konta tam:

http://darkwarez.pl/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=561506

PS. Masz fotki mojej wersji pirackiej, to której cracka chciałem. A, xbox też jest ściągnięty z darkwareza, tak samo każda z gier do niego xD


20090207105157

20090207105214

20090207105239

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź idź lepiej tam poczytaj za co mam pochwały , całość jest w topiku od Problemy . I to nie twoja sprawa gdzie się rejestruje i co tam porabiam

Do tych też mogę napisać co ty " Wow ale fajne , widziałem takie z miliony razy , znajdę na grafice i podam takie same "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wszystko wskazuje na to, że jesteś piratem! Widzisz, ty tu w chamski sposób narzekasz, że masz cracka i pirata, a ja chcę tylko cię udupić, bo mnie denerwujesz już. Nie pogrążaj się tekstami "idź do szkoły", bo ty sam sobie psujesz reputacje, a nie my. Będę bawił się w detektywa, dopóki nie dostaniesz soczystego bana za piractwo. Basta.

Znajdź mi takie zdjęcia nie ode mnie, to normalnie dam ci milion euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 10:59, trombocylek napisał:

Ale wszystko wskazuje na to, że jesteś piratem! Widzisz, ty tu w chamski sposób narzekasz,
że masz cracka i pirata, a ja chcę tylko cię udupić, bo mnie denerwujesz już. Nie pogrążaj
się tekstami "idź do szkoły", bo ty sam sobie psujesz reputacje, a nie my. Będę bawił
się w detektywa, dopóki nie dostaniesz soczystego bana za piractwo. Basta.

Znajdź mi takie zdjęcia nie ode mnie, to normalnie dam ci milion euro.

zdecydowanie :D
ja też będę dążył do tego, żeby to wyjaśnić
Denerwowało mnie jak wiecznie narzekałeś na grę, na problemy z którymi borykałeś się tylko ty...
Gdybyś miał pirata i siedział cicho sytuacja byłaby inna.
Ale jakim prawem śmiesz narzekać na grę, która prawdopodobnie ukradłeś i nie wybuliłeś ani złotówki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu dajcie mu już spokój, jego sprawa jaką ma wersje. Pirat czy oryginał. Nie macie dowodów, że ma pirata. Wszyscy tacy świeci? Jakby poszukać dokładnie na każdego by sie znalazł haczyk;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować