Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2012 o 02:17, Chojna_90 napisał:

Skasowanie i zainstalowanie GFWL pomogło :)) Co za problematyczna gra...;/


Oj to nie wiesz ile problemów sprawił mi Bulletstorm, który nadinstalowywał starszą wersję gfwl i były problemy (rozwiązanie to było wywalić gfwl, zainsttalować grę, wywalić po raz drugi gfwl, zainstalować najnowszą wersję tego ustrojstwa, w między czasie pamiętać aby bulletstorma przerzucać do okna bo inaczej się wieszał jak wyskakiwały komunikaty z gfwl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da sie wogole zapisywac gre majac kupiona oryginalna wersje? 0_o Proboje zalogowac sie do GFWL i wyskakuje mi ze zly region, a konto dobre. WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2012 o 14:51, diablolod napisał:

Da sie wogole zapisywac gre majac kupiona oryginalna wersje? 0_o Proboje zalogowac sie
do GFWL i wyskakuje mi ze zly region, a konto dobre. WTF?


Utwórz profil offline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2012 o 14:51, diablolod napisał:

Da sie wogole zapisywac gre majac kupiona oryginalna wersje? 0_o Proboje zalogowac sie
do GFWL i wyskakuje mi ze zly region, a konto dobre. WTF?

Ja zawsze grałem bez logowania się do tych SocialClubów i innych pierdół, wszystko offline.

Boję się GFWL Online, bo jak próbowałem stworzyć sobie konto, żeby ściągnąć jakieś DLC do Batmana, to skasował mi się zapis z 99% gry, dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.08.2012 o 20:57, Feallan napisał:

Utwórz profil offline.


Wlaczajac gre probowalem tez wlaczyc odrazu offline. z tym ze biore to, autentykacja, wszystko ok - gta sie wlacza, wszystko ok a przy wlaczaniu nowej gry prosi o zalogownie sie na konto badz tez na offline. biore ok i mam mozliwosc tylko zalogowania sie jedna, wpisuje, autentykacja tez ok i po chwili ze region zly. A nie ma opcji zalogowania sie offline, nic nie da sie wlaczyc. Kiedys pamietam jak mialem Gears of War to byla opcja offline, ale tutaj jej nie widze wogole. Szwagier mowi ze lata temu jak kupil GTA to offline bral i wszystko dobrze bylo ale teraz mu ta opcja znikla i tez nie moze tak jak ja. Nie wiem jak to zrobic teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio grałem w EfLC korzystając z profilu offline, to musi być coś nie tak z twoim egzemplarzem, lub połączeniem. Sprawdź czy działa u znajomego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś rok temu grałem w podstawkę używając profilu offline GfWL. Później do Batmana AC zmieniłem na online i teraz chciałbym wrócić do GTA, ale gra tworzyła sobie już nowy folder usera z jakimiś cyfrowo literowym kodem - stare save''y po wrzuceniu do niego nie działają. Jest jakiś sposób na naprawienie tego, czy musiałbym zaczynać od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo troszkę się przestraszyłem i się trochę boje. Kupiłem jakiś czas temu na Steam paczkę GTA. GTA IV gładko zainstalowałem i później odinstalowałem tyle że zrobiłem to tak że nie wycofałem aktywacji. Tylko dałem usuń pliki lokalne na Steam, czy kiedyś w przyszłości nie będzie problemów z grą. Znaczy się czy nie straciłem jakiejś aktywacji lub co gorsza gra się nie uruchomi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hello mam pytanie ;)
Ale pewnie inne niż wszyscy ;)
ok:
Kolega chce kupić ode mnie grę gta 4.
Pytanie brzmi.. bo gra wymagała założenia konta na różnych stronach... jak to teraz odkręcić aby mógł bez problemu zainstalować u siebie i grać w multi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz mu oddać swoje konto Games for Windows Live. Nie jestem pewien co do konta Rockstar Social Club. Ono z kolei jest chyba wymagane do multi.
Niestety, takie czasy, że wszędzie trzeba się rejestrować. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 21:06, Hartus napisał:

Musisz mu oddać swoje konto Games for Windows Live. Nie jestem pewien co do konta Rockstar
Social Club. Ono z kolei jest chyba wymagane do multi.
Niestety, takie czasy, że wszędzie trzeba się rejestrować. :/

O boże... no a da się zmienić maile ? na tych kontach czy coś kurde jestem ciemny w tych rzeczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety na GfWL maila za darmo nie zmienisz. Kiedyś próbowałem i od tej pory unikam tej platformy jak ognia. W Social Clubie można normalnie zmienić hasło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 21:15, Hartus napisał:

Niestety na GfWL maila za darmo nie zmienisz. Kiedyś próbowałem i od tej pory unikam
tej platformy jak ognia. W Social Clubie można normalnie zmienić hasło.

Nosz kurde... chyba że... dam mu... tak jak jest... z hasłami do social i GFWL.. i już... bo na maila to nie musi wchodzić.. tak będzie najlepiej... i tak pewnie pogra jeszcze z kilka miesięcy i gre odłoży na półkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 20:26, Chester001 napisał:

Kolega chce kupić ode mnie grę gta 4.
Pytanie brzmi.. bo gra wymagała założenia konta na różnych stronach... jak to teraz odkręcić
aby mógł bez problemu zainstalować u siebie i grać w multi ?


Kupiłem używkę z Allegro, dostałem od sprzedawcy hasła zarówno do GfWL, jak i do RGSC, po czym... założyłem własne konta na obu platformach, zarejestrowałem grę w GfWL i grałem bezproblemowo (multi również działało).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak więc, nabyłem ostatnio GTA IV, fajnie się gra, bla bla bla... ;)

Do rzeczy. Jest jakiś sposób na kontrolowanie pogody w Liberty City? Podczas deszczu albo mgły FPSy spadają mi poniżej ~10. :/

Poza tym, czasami mam problemy z telefonem, tzn. wciskam strzałkę go góry i nic się nie dzieję. Nie mogę też wtedy odbierać żadnych połączeń itp. Dopiero restart gry pomaga. Spotkał się może ktoś z tym wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2012 o 23:16, Linux_M napisał:

Tak więc, nabyłem ostatnio GTA IV, fajnie się gra, bla bla bla... ;)

Do rzeczy. Jest jakiś sposób na kontrolowanie pogody w Liberty City? Podczas deszczu
albo mgły FPSy spadają mi poniżej ~10. :/

Poza tym, czasami mam problemy z telefonem, tzn. wciskam strzałkę go góry i nic się nie
dzieję. Nie mogę też wtedy odbierać żadnych połączeń itp. Dopiero restart gry pomaga.
Spotkał się może ktoś z tym wcześniej?


Co do telefonu to nie wiem, tzn. wyjmujesz go strzałką w górę, cofasz backspacem, ale żeby coś się zawieszało to się nie spotkałem :P

Co do pogody to chyba Simple Native Trainer (pierwsza myśl), choć nie wiem, bo nie używałem, ale na pewno istnieje jakiś mod do manualnej zmiany pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej, czy moglibyście powiedzieć jak to jest z optymalizacją GTAIV obecnie? Wiem, że kiedyś było strasznie dużo narzekania na ten temat. Jest teraz promocja na steamie i muve - za 40 złotych można mieć podstawę plus dodatki. Ale nie chcę ryzykować bez jakieś konsulatacji :P jeżeli komp spełnia wymagania zalecane, to nie mam powodu, żeby się obawiać o ewentualną płynną rozgrywkę? Czy tak czy tak możę się okazać, że gra będzie klatkować?
Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować